Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 83 of 83

Thread: invite_talk_offtopic

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Eram ironic dar vad ca nici in 2017 nu te-ai desteptat.Ca tot ai adus vorba de fumat/tigari cand eu fumam tu te incaltai cu fesu' sa te joci in zapada.
    Ce sa-ti povestesc...fumai de cand erai la ma-ta in burta si scoteai fumul pe cordonul ombilical. Pai deasta ai impresia ca fesul e incaltaminte !

Bai parca de fiecare data cand revii pe aici esti mai cazut in cap. Inca nu te-ai lamurit ca nu rade nimeni de poantele tale ? Daca ai ceva de zis de CHDBits spune. Daca nu...nu te mai agata de mine ca nu-ti iese.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.
    * Exemple de mucegaiuri : wtf , BlasterX , GipsyHunter , firstnamejhon , ...

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

2. The Following User Says Thank You to Valentin87 For This Useful Post:

MusicON (01-14-2017)

eu unul de cand a cazut scenefz, folosesc foarte des acest traker si mi se pare ok, pt mine e pe locul 2 dupa filelist ! Poate cu timpul va fi primul. Succes !

4. The Following 3 Users Say Thank You to joker4youby For This Useful Post:

Heimdall (03-16-2017), oPWizard (03-16-2017), Valentin87 (03-16-2017)

Astazi am avut surpriza sa constat ca am primit disable. Cum pot lua legatura cu stafful pentru a afla motivul ?