Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 81 to 100 of 124

Thread: invite_talk_offtopic

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Eram ironic dar vad ca nici in 2017 nu te-ai desteptat.Ca tot ai adus vorba de fumat/tigari cand eu fumam tu te incaltai cu fesu' sa te joci in zapada.
    Ce sa-ti povestesc...fumai de cand erai la ma-ta in burta si scoteai fumul pe cordonul ombilical. Pai deasta ai impresia ca fesul e incaltaminte !

Bai parca de fiecare data cand revii pe aici esti mai cazut in cap. Inca nu te-ai lamurit ca nu rade nimeni de poantele tale ? Daca ai ceva de zis de CHDBits spune. Daca nu...nu te mai agata de mine ca nu-ti iese.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

2. The Following User Says Thank You to Valentin87 For This Useful Post:

MusicON (01-14-2017)

salut,

din dragoste pentru acest site si pentru staff-ul "superb" doresc sa fac sursa publica + sql-ul cu vreo 60.000 de email-uri , tin sa precizez ca este un back-up luat in data de: 12.07.2016 !

sursa icetorrent.org: https://mega.nz/#!8FdnHbhS!2Cx_z4Gc5...ETiAclWqtCdSeo
    sql icetorrent.org : https://mega.nz/#!pdF2yKbT!PAqwOsTCe...vKkvaMGROeO-1E

ps: nu stau sa comentez aiurea chiar daca am multe de spus.....totusi, multumesc valmed pentru "refuzarea unu-i cont" -am luat sursa !

cu drag: nsst aka xelero aka dropss aka ssd...etc cum spuneai si tu !

.... .... !!!

4. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:

privat (03-16-2017)

Quote Originally Posted by Incognito View Post
    salut,

din dragoste pentru acest site si pentru staff-ul "superb" doresc sa fac sursa publica + sql-ul cu vreo 60.000 de email-uri , tin sa precizez ca este un back-up luat in data de: 12.07.2016 !
    Ce fire balcanică... Înjură staff-ul, ce treabă au săracii useri cu voi? ofof.

Parcă Dumnezeu ne învață să întoarcem și celălalt obraz . Nu să f***m o palmă înapoi )

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by Incognito View Post
    salut,

sursa icetorrent.org: https://mega.nz/#!8FdnHbhS!2Cx_z4Gc5...ETiAclWqtCdSeo
    sql icetorrent.org : https://mega.nz/#!pdF2yKbT!PAqwOsTCe...vKkvaMGROeO-1E

ps: nu stau sa comentez aiurea chiar daca am multe de spus.....totusi, multumesc valmed pentru "refuzarea unu-i cont" -am luat sursa !

cu drag: nsst aka xelero aka dropss aka ssd...etc cum spuneai si tu !

.... .... !!!
    Asa, si ? ti-a mai crescut organu' cu 3 cm ?
    Tu chiar nu ai viata de trait? pe bune...

7. The Following User Says Thank You to oldmusic For This Useful Post:

Valentin87 (03-16-2017)

Să mai zică cineva că domnu' doctor, cu icetea-ul lui, nu are gură mare...

eu unul de cand a cazut scenefz, folosesc foarte des acest traker si mi se pare ok, pt mine e pe locul 2 dupa filelist ! Poate cu timpul va fi primul. Succes !

10. The Following 3 Users Say Thank You to joker4youby For This Useful Post:

Heimdall (03-16-2017), oPWizard (03-16-2017), Valentin87 (03-16-2017)

Va rog ajutati-ma si pe mine cu o invitatie pe acest tracker. Nu imi gasesc locul pe niciunde de cand scenefz a cazut.

Iti dau eu daca nu ai facut rost

Nu, nu am facut rost. Ti-am scris pe privat adresa de mail. As fi recunoscator pentru invitatie

Astazi am avut surpriza sa constat ca am primit disable. Cum pot lua legatura cu stafful pentru a afla motivul ?

Mi.am facut contul cam pe 27 februarie, si de atunci am downloadat cam tot ce se urca pe tracker(ma refer la tvshow RO).
    Am aproximativ 80 de torrente (320gb),tinute la seed, adunate din prima zi. E o nebunie de a mea, de a ajunge avansa la clasa Elite
    Singura banuiala pe care o am ar fi aceea ca am intrat de pe mobil, cand eram plecat de acasa, dar doar pentru a vedea daca s.a mai urcat un anumit torent.
    Daca stiti cum pot sa contactez un membru al staffului, va rog sa.mi spuneti.

A făcut domnu' doctor o "grandomanie"...

Quote Originally Posted by i*trance View Post
    Omul vrea sa stie de ce a primit disable
    Nu stiu de ce ai tu impresia ca nu am inteles ce vrea. Daca moderatorii acestui forum se p**a de la intaltime pe ownerii de trackere si pe cei ce ofera support pe ele, am si eu dreptul sa mi se rupa de ce vor userii acestui forum. Cine are vreo pretentie de la mine, poate sa isi vare acele pretentii acolo unde nu straluceste soarele niciodata. Pur si simplu I don't give a s***t. Nu mai am pt ce sa give a s**t. Atat eu cat si multi altii care au abandonat acest forum. Candva, stafful t.ro a stiut ca succesul acestui forum depinde de cooperearea cu staffurile trackerelor. Dar azi, sunt tinuti in brate niste basinosi plictisiti si mistocari care nu mai au de mult nici o treaba cu p2p-ul sau care nu contribuie in nici o discutie constructiva...in defavoarea generatiilor noi pe care le desconsidera din start doar pt ca nu au fost pionieri. Ca si consecinta acest forum a ajuns ca un oras fantoma. Si pana n-or sa ramana doar basinosii aia sa faca misto intre ei...n-or sa isi dea seama ca trebuie sa schimbe macazul.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    Nu stiu de ce ai tu impresia ca nu am inteles ce vrea. Daca moderatorii acestui forum se p**a de la intaltime pe ownerii de trackere si pe cei ce ofera support pe ele, am si eu dreptul sa mi se rupa de ce vor userii acestui forum. Cine are vreo pretentie de la mine, poate sa isi vare acele pretentii acolo unde nu straluceste soarele niciodata. Pur si simplu I don't give a s***t. Nu mai am pt ce sa give a s**t. Atat eu cat si multi altii care au abandonat acest forum. Candva, stafful t.ro a stiut ca succesul acestui forum depinde de cooperearea cu staffurile trackerelor. Dar azi, sunt tinuti in brate niste basinosi plictisiti si mistocari care nu mai au de mult nici o treaba cu p2p-ul sau care nu contribuie in nici o discutie constructiva...in defavoarea generatiilor noi pe care le desconsidera din start doar pt ca nu au fost pionieri. Ca si consecinta acest forum a ajuns ca un oras fantoma. Si pana n-or sa ramana doar basinosii aia sa faca misto intre ei...n-or sa isi dea seama ca trebuie sa schimbe macazul.
    Stafferii de aici se comporta de parca ar fi owneri de tractoare. Nu dau doi bani pe useri

Așa cum am mai afirmat și în altă parte, am primit destule mesaje în care mi se oferea ajutor să rămână jos "icetea"... "Destule" fiind peste 10 !
    Numai că așa ceva nu o să fac niciodată !!!
    Așa cum i-am răspuns mai devreme unuia dintre noi, userii de aici : "De ce să zgârii mașina dacă stăpânul e bou ? Mai bine îi f**i una în gură LUI !"
    Așa comportament la dl. doctor, așa comportament la ceilalți, privitor la el...
    La el toți sunt proști, numai el e deștept și a pus coada la nucă...

Și-a trecut în semnătură că sunt mucegai, rudă cu Penicilina. Se pare că mi-am făcut efectul și am scăpat forumul de un virus urât mirositor...
    Mie îmi pare rău, dar dacă la atât se limitează el... END OF THE STORY !!!

20. The Following User Says Thank You to BlasterX For This Useful Post:

iLink (03-23-2017)

Quote Originally Posted by BlasterX View Post
    Și-a trecut în semnătură că sunt mucegai, rudă cu Penicilina. Se pare că mi-am făcut efectul și am scăpat forumul de un virus urât mirositor...
    ai inteles gresit...Penicilina e un mucegai nobil...util. Tu TE CREZI ruda cu Penicilina cand defapt esti doar un mucegai ordinar. Si nu TU ai "scapat" forumul de mine ci moderatorii t.ro care permit unor dejectii ca tine sa ma impunga pe mine in loc sa isi vada de treaba lor. Tu defapt nici nu ai ce cauta in acest topic deoarece singurul tau scop atat in acest topic cat si pe acest forum este flame ieftin si impungerea mea...chestii pt care tu ar trebui sa fii banat daca acest forum ar avea moderatori.

Quote Originally Posted by oldmusic View Post
    Stafferii de aici se comporta de parca ar fi owneri de tractoare. Nu dau doi bani pe useri
    evident ca nu dau 2 bani pe useri din moment ce nu s-a sinchisit nimeni sa stearga postarea lui Incognito. Unii vor lua acea baza de date si vor rupe in 2 inboxurile cu mailuri inteligente. Dar iLink e mai preocupat sa ma baneze pe mine decat pe Incognito care e la al 10-lea cont pe forumul asta.

Tracker greu...greu de tot cu el...desene animate...daca esti un tracker general faci ceva mai serios nu copilarii...plus daca mai ai si 12 ani ce sa mai ceri staff-ului? ))

Quote Originally Posted by JhonnyCB View Post
    Tracker greu...greu de tot cu el...desene animate...daca esti un tracker general faci ceva mai serios nu copilarii...plus daca mai ai si 12 ani ce sa mai ceri staff-ului? ))
    Ai comentat ca sa te afli in treaba si sa aduni numarul minim de postari prin flame si spam.
    Trackerul este foarte bun. Esti pe langa tipule

24. The Following User Says Thank You to Heimdall For This Useful Post:

oPWizard (03-23-2017)

Quote Originally Posted by iLink View Post
    Daca mai vad postari ca in ultimele 2 pagini fara nici o legatura cu titlul topicului ci doar suferinta si nesimtire ieftina de ferentari,vacanta la toata lumea.
    Daca tot ai facut curatenie, ultima postare dinaintea ta (te faci ca) n-o vezi ? da un pic pagina...si poate ma lamuresti cum atacul la persoana mea e ontopic

Quote Originally Posted by exotic_vlad View Post
    Blaha blah acuma ai oferit moca VIP toata lumea stie ca nu trebuie sa faca nimica pentru el...
    Poate era mai bine de la inceput sa le dai drept la upload...nu doar uploaderi dedicati .
    INGUST esti tu dar cel mai rau e sa nu iti dai seama! ce nu iti convine ca am scris asta?

daca faci ceva fa -o bine de aia atata critica aici....
    Ai vrut sa faci pe inteligentu si te-ai umplut de rahat, habar n-ai despre ce vorbesti ... cica "uploaderi dedicati", nu doar ca esti ingust, esti si prost, habar nu ai ce clase sunt pe tracker si cine are drept de upload, esti un exemplar rar de hater, de obicei hateri au habar despre ce vb, tu esti total pe langa.