Page 2 of 52 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1028

Thread: Icetorrent.org

Quote Originally Posted by TheDog View Post
    doamne, am trait sa o vad si pe asta
    karlo & dragos07 eu zic sa va taiati sforile
    si cu sforile taiate tot la inaltime sunt.. unii chiar pun suflet in ceea ce fac..

Quote Originally Posted by lollita View Post
    si cu sforile taiate tot la inaltime sunt.. unii chiar pun suflet in ceea ce fac..
    daca tu zici asa o fii

oricum eu am plecat la somn.. sper sa nu ma trezesc maine dimineata si sa gasesc pe geamurile de la balcon scris ICE..

doamne, am trait sa o vad si pe asta
    karlo & dragos07 eu zic sa va taiati sforile
    De ce prietene? Ca nu au rostit si nickul tau?:>
    Last edited by roon3y; 09-24-2009 at 01:05 AM.

Quote Originally Posted by roon3y View Post
    De ce prietene? Ca nu au rostit si nickul tau?:>
    runi eu zic sa tii cat mai mult la seed torrentele alea, click & seed
    ai uitat ca pe aici iti faceai mendrele? doar erai vip )))

runi eu zic sa tii cat mai mult la seed torrentele alea, click & seed
    ai uitat ca pe aici iti faceai mendrele? doar erai vip )))
    Acu 2 ani cand eram eu vip aici tu inca te mai zbateai sa tii ratia peste 1 pe filelist

Quote Originally Posted by karlo View Post
    E prea tare trackerul terminati cu prostiile.......cum necunoscut.....este cel mai original tracker....cu un staff dat naibii .......
    Mda, chiar ca ...

La cat mai multe video-uri

Staff Leader 2
    Sysop 3
    Coders 3
    Adminstrator 12
    Moderator 11
    Uploaders 12
    Junior Uploaders 7
    Special VIP's 46
    VIP's 142 lol

Quote Originally Posted by roon3y View Post
    Staff Leader 2
    Sysop 3
    Coders 3
    Adminstrator 12
    Moderator 11
    Uploaders 12
    Junior Uploaders 7
    Special VIP's 46
    VIP's 142 lol
    Stai ca or sa fie 143 cu tine :O

trackerul asta cand si de unde a aparut? se pare ca nu am participat la lansarea oficiala si nici la dineu

Quote Originally Posted by albertooos View Post
    trackerul asta cand si de unde a aparut? se pare ca nu am participat la lansarea oficiala si nici la dineu
    nici eu...si? Am fost primit cu bratele deschise cand ajunsese departe deja...
    Oricine poate ajunge mare aici daca se implica si emana incredere...fara pile
    sau

In legatura cu forumul ca intreba javascript...seamana cu filelist pt ca e ceva temporar...avem in plan sa il refacem de la 0 pe un domeniu separat de traker...
    Dar asta nu e o urgenta si deasta nu ne-am stresat pt ca aici toata comunitatea foloseste pt comunicare Shout Box-ul care daca v-ati uitat in SS e extrem de activ...mai ceva ca yahoo mess
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Inseamna ca se castiga bine in constructii bre de va permiteti tractor

are un inceput cat de cat bun trackerul ....pacat ca se joaca cu el.....fac atatea concursuri si alte prosti de genul asta...

Guest of Honour

wtfak pai la ce fel de activitate fac ei, adica alpinism utilitar, sa stii ca chiar se castiga...

Quote Originally Posted by madalin10 View Post
    are un inceput cat de cat bun trackerul ....pacat ca se joaca cu el.....fac atatea concursuri si alte prosti de genul asta...
    se vede ca userii au prins gustul competitiei.... si cer concursuri si alte prostii de genul....in ciuda faptului ca unii privesc din afara cu invidie..

mosule chiar dk tai sforile .........am talent levitez........) era o proba de originalitate .....dar voi nu stiti asa ceva .....voi copiati de pe la altii si modificati....adica : copy/paste......

17. The Following User Says Thank You to karlo For This Useful Post:

nu_vreau (09-24-2009)

Guest of Honour

Eu unul prefer sa dau copy-paste, decat sa ma expun in public, si pe urma sa am de suferit. Cand iti expui fata, si mai si practici activitati ilegale, trebuie sa te astepti si la niste urmari. In locul vostru as retrage filmuletul, pana nu se sesizeaza ceva "inchizitor".

L.E.: karlo nu sunt in masura sa-ti raspund ce anume e ilegal din ceea ce ati facut voi, fiindca nu am terminat dreptul, insa banuiesc ca or fi mai multe chestii. Pot in schimb sa intreb o domnisoara procuror, sa-mi zica ea cam ce legi ati incalcat. (asta daca-ti doresti neaparat ) Oricum, era doar o idee. Succes cu trackerul. (care se pronunta trecăr - aproximativ)

P.S.: Pe mine unul chiar m-a amuzat filmuletul, mai ales partea de final
    Last edited by VRossi; 09-24-2009 at 07:43 PM.

Thumbs up

daca tu zici asa o fii

oricum eu am plecat la somn.. sper sa nu ma trezesc maine dimineata si sa gasesc pe geamurile de la balcon scris ICE..

Nu paria pe asta ..... de acum in fiecare dimineata cand te destepti....dk poti sa faci asta sa dai fuga sa te uiti sub geam....... suntem acolo.......

icetorrent e numarul 1 pe lista mea de trackere ,staff-ul e super si daca ai nevoie de ajutor te ajuta cu cea mai mare placere

sa cresteti mari icetorrent

ce e ilegal sa faci alpinism utilitar???? m-ai vazut pe mine ca am desenat ceva??? asa era balconul ....noi l-am zugravit........