Page 3 of 51 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1020

Thread: Icetorrent.org

Quote Originally Posted by diutza View Post
    icetorrent e numarul 1 pe lista mea de trackere ,staff-ul e super si daca ai nevoie de ajutor te ajuta cu cea mai mare placere

sa cresteti mari icetorrent
    Ceea ce trebuie sa faci tu ca sa nu mai posteze lumea comentarii rele p-aici este sa scrii pe o foaie parerea ta despre icetorrent,o impachetezi si apoi ti-o bagi in fund.Sa ne zici si noua daca ti-ai schimbat parerea dupa...

Senior User

wtfak daca tie nu ti place nu tre sa stie toate lumea asa ca ciocu mic deci eu am ramas masca cat de bine lucreaza staff deci de la preseed care nu este acceptat pana la hit and run staff stie tot ce misca la fiecare user deci eu nu am vaut asta pe nici un traker ...

deci bv lor asta e parerea mea

3. The Following User Says Thank You to mw4nt3d For This Useful Post:

karlo (09-24-2009)

Quote Originally Posted by mw4nt3d View Post
    wtfak daca tie nu ti place nu tre sa stie toate lumea asa ca ciocu mic deci eu am ramas masca cat de bine lucreaza staff deci de la preseed care nu este acceptat pana la hit and run staff stie tot ce misca la fiecare user deci eu nu am vaut asta pe nici un traker ...

deci bv lor asta e parerea mea
    Ce ti-au promis ca te da si pe tine cu coarda daca bagi un comment bun?Tu ori esti vaca ori esti oaie eu n-am zis nimic despre tracker.Read Again!

5. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

florin1666 (09-24-2009)

Quote Originally Posted by karlo View Post
    dk ai fi atent,ai sa vezi ca unele animale au conturi aici cand nici nu visai trackere si torrente....rupea-i odc-ul in doua ....asa ca fara jigniri si fite de 3 lei.......
    Serios?

Dk ai std ptin lb rom ar fi mai bn. Ai ajunge mai b0$$ dă b0$$

//imi place ideea lui valentin de a va face reclama...sunteti tari

@Apropo, fain filmuletul

//sa nu credeti ca am ceva cu trackerul, dar faza aia de pe shoutbox a lui valentin a fost cam o idee de copil sub 14 ani
    Last edited by Flaviu; 09-24-2009 at 06:44 PM.

Default sal

salut...ce faceti...
    lasati trackerele in pace...pac-pac

Quote Originally Posted by il grande View Post
    salut...ce faceti...
    lasati trackerele in pace...pac-pac
    Salut. Bine facem. Apropo, nu esti pe mirc.

Si daca nu lasam trackerele in pace, ce faci?

Exclamation sal

Quote Originally Posted by wtfak View Post
    Ceea ce trebuie sa faci tu ca sa nu mai posteze lumea comentarii rele p-aici este sa scrii pe o foaie parerea ta despre icetorrent,o impachetezi si apoi ti-o bagi in fund.Sa ne zici si noua daca ti-ai schimbat parerea dupa...
    wtchak>>>ai ceva impotriva trackerului?
    din poze anterioare si ce am mai auzit....e un tracker bun....poate esti gelos...

10. The Following User Says Thank You to il grande For This Useful Post:

karlo (09-24-2009)

wtchak>>>ai ceva impotriva trackerului?
    din poze anterioare si ce am mai auzit....e un tracker bun....poate esti gelos...
    N-am nimic bre cu tracker-ul vostru dar am fost usor impresionat de diutza .Don´t Blame The Player Blame The Game.

Arrow sal

Quote Originally Posted by flaviuthe01 View Post
    Salut. Bine facem. Apropo, nu esti pe mirc.

Si daca nu lasam trackerele in pace, ce faci?
    la voi in cluj asa se saluta
    ...da...se pare ca cei 7 ani de acasa..lipsesc ........pac-pac

sigur esti un copil din ala care ...stii tu.-..

la voi in cluj asa se saluta
    ...da...se pare ca cei 7 ani de acasa..lipsesc ........pac-pac

sigur esti un copil din ala care ...stii tu.-..
    La mine in Cluj se saluta frumos pac-pac. Si eu salut frumos pac-pac persoanele care merita pac-pac. Dar daca citei putin regulile pac-pac inainte sa postezi pac-pac era mai bine. Iti dadeai seama ca aici te prezinti pac-pac si nu e nevoie sa saluti in topicuri pac-pac
    Si stai linistit pac-pac ca nu sunt un copil din ala pac-pac de care...stii tu...pac-pac... Sunt aici pe forum oameni care ma cunosc foarte bine si iti pot garanta asta

14. The Following User Says Thank You to Flaviu For This Useful Post:

florin1666 (09-24-2009)

Default sal

Quote Originally Posted by wtfak View Post
    N-am nimic bre cu tracker-ul vostru dar am fost usor impresionat de diutza .Don´t Blame The Player Blame The Game.
    niic eu nu am cont dar statistice arata ca e un tracker destul de bun...

Default praf pulbere fina

Quote Originally Posted by BiGGeek View Post
    Eu unul prefer sa dau copy-paste, decat sa ma expun in public, si pe urma sa am de suferit. Cand iti expui fata, si mai si practici activitati ilegale, trebuie sa te astepti si la niste urmari. In locul vostru as retrage filmuletul, pana nu se sesizeaza ceva "inchizitor".

Ramai neremarcat si in anonimat cu copy-paste! Lucrurile inovatoare, indraznete, provocatoare sunt la cautare, si asta caracterizeaza Icetorrent si nu numai, lista poate continua...dar userii stiu deja asta.

Karlo a avut curajul sa fie original si din partea mea are toata admiratia...bineinteles: Karlo si Dragos

Comunitatea Ice creste usor dar sigur!! Criticile ne intaresc, ne fac sa ne vedem mai bine erorile sau lipsurile, si stiti cum e...daca n-am fi criticati nu am mai fi invidiati

17. The Following User Says Thank You to pinkella For This Useful Post:

karlo (09-24-2009)

Default sal

Quote Originally Posted by flaviuthe01 View Post
    La mine in Cluj se saluta frumos pac-pac. Si eu salut frumos pac-pac persoanele care merita pac-pac. Dar daca citei putin regulile pac-pac inainte sa postezi pac-pac era mai bine. Iti dadeai seama ca aici te prezinti pac-pac si nu e nevoie sa saluti in topicuri pac-pac
    Si stai linistit pac-pac ca nu sunt un copil din ala pac-pac de care...stii tu...pac-pac... Sunt aici pe forum oameni care ma cunosc foarte bine si iti pot garanta asta
    ..da..asa e..atunci bine v-am gasit.,..dar puteai sa raspunzi mai frumos

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

Quote Originally Posted by pinkella View Post

Ramai neremarcat si in anonimat cu copy-paste! Lucrurile inovatoare, indraznete, provocatoare sunt la cautare, si asta caracterizeaza Icetorrent si nu numai, lista poate continua...dar userii stiu deja asta.

Karlo a avut curajul sa fie original si din partea mea are toata admiratia...bineinteles: Karlo si Dragos

Comunitatea Ice creste usor dar sigur!! Criticile ne intaresc, ne fac sa ne vedem mai bine erorile sau lipsurile, si stiti cum e...daca n-am fi criticati nu am mai fi invidiati
    bravo pinkella......asa...

daca ai fi fost un baiat de baiat ......nu ai fi fost asa acid ......facem glume deci intelegem glumele .....dar sa vorbesti la misto sau sa jignesti gratuit asta denota altceva....iar romana mea asa e rolul .....personajul ...... am vrut sa fac un filmulet publicitar comic...si cred ca am reusit.......imi pare bine insa ...ca v-am dat subiect de discutie,........

"E parca bucuria mai mare cand vezi d-astia trecuti de 20 ca fac skydiving pentru un tracker,nu niste papitoi de 12.
    Stiu oamenii de seed,altceva nu mai conteazaonteaza"

sau cum as spune eu cu romana mea: omul fara dusmani e ca banca fara bani .......care este

Guest of Honour

Bai, exista si shoutbox, scrieti acolo daca aveti ceva interesant de zis. NU mai postati mesaje de 1 linie aici, ca incarcati threadul degeaba.

@PuriceAgresiv & karlo: Eu nu am acuzat pe nimeni, si i-am luat pe toti cu "bai", inclusiv pe mine. (deci nu numai pe cei de pe trackerul vostru) In fine, nu-mi mai bat capul, ca nu am cu cine. Vrea omul sa va dea un sfat bun, si voi o dati in balarii. Numa' bine!
    Last edited by VRossi; 09-24-2009 at 07:14 PM.

Maaaammmaa!... E un fel de PEG de Oradea sau de ce se spameaza atat in topic-ul asta?

A inteles lumea ca sunteti super tracker de Romania, dar lasati-o si voi "o leaca mai domol" cu autoaprecierile...

24. The Following 3 Users Say Thank You to jacuzzi For This Useful Post:

Cojo (09-25-2009), florin1666 (09-24-2009), Gabryel (09-24-2009)

"Aja yeste bway iccettorrent yeste jel my tware za mwara dujmwanii"

@ BiGGeek pot sa te rog sa te porti cat de cat mai civilizat? vad ca tii sa acuzi bravo tie, dar nu ne lua pe noi cu Ba ...

Trackerul arata bn ... are chat, are membri (nu papitoi), e un tracker destul de apreciat ... bn ca de obicei romani stiu doar sa acuze(sunt uni care stiu sa aprecieze munca"gen Pucca; Maestro; GH0S7; TheBigBoss ...)

Felicitari Ice pentru munca pe care o faceti pentru niste oameni care nu stiu sa aprecieze ceva frumos ... Bafta