Page 3 of 95 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1888

Thread: HDBits.org

E timpul sa fac plinu' la HDD. Am la download momentan 9 filme 720p. Genial HD-Bits...
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Adevarat.Mai ales daca esti fan HD.Sunt documentarele de la Discovery care sunt pur si simplu frumoase,mai mare placerea sa te uiti la ele la o calitate superioara.

Cu toate ca ma cam chinui cu banda mea micuta, ma incurc la filme 1080p, de 7-8 GB...Se merita...calitatea vizuala si audio e incredibila...this is teh future

Iti trebuie si pc cat de cat performat pentru a reda in toata "puterea" lor filmele de 1080p/i,dar da, se merita pe deplin.Am si cateva trilogii in 1080p de la iLL/hV/ESiR

Quote Originally Posted by Legion View Post
    Cu toate ca ma cam chinui cu banda mea micuta, ma incurc la filme 1080p, de 7-8 GB...Se merita...calitatea vizuala si audio e incredibila...this is teh future
    Intr-adevar , pare greu sa iti mentii o ratie decenta aici , avand in vedere dimensiunea uriasa pe care o au unele filme . Dar , daca stai sa te uiti , cel mai veci torrent de pe tracker are o vechime de 2 ani si este inca activ . De altfel , toate torrentele de pe ultima pagina sunt active si cu cateva zeci de seederi .

Dar staff-ul te ajuta cu torrentele free . Atunci poti sa iti refaci ratia stricata cu torrentele mai vechi pe care le-ai luat si , de fapt , cu toate torrentele .

Per total este un tracker extraordinar daca te intereseaza calitatea materialelor video pe care le downloadezi .

FreshON.TV Staff Member kuniva's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by mephisto View Post
    Per total este un tracker extraordinar daca te intereseaza calitatea materialelor video pe care le downloadezi .
    nu e doar PER TOTAL... e PER ABSOLUT !!!!!!!!!

PS: excluzand filmele gay & shemale
    Server: irc.freshon.tv
    Port (default): 16667
    Port (SSL): 16697
    Channel: #TvT

Scoti din pagina d browse Hd-pr0n - urile ...

poate sunt bune pt ratie))
    Pe la noi am vazut ca stau vreo suta si ceva de seederi la niste filme "shemale" so...

Quote Originally Posted by TheJudge View Post
    poate sunt bune pt ratie))
    Pe la noi am vazut ca stau vreo suta si ceva de seederi la niste filme "shemale" so...
    ce stie romanu sa faca mai bine...

Revenind la tracker , la continut e destul de bun.
    Dar sa te fereasca Dumnezeu sa ai nevoie de ajutorul staffului. Pe toti ii doare fix in p**a de problema ta. Daca ai pile la staff poti sa faci te vrei tu (e un polonez). Parerea mea e ca bit-hdtv vine tare din spate.
    HDbits.org nu mai este ce a fost.

Welcome back, Burton
    Ratio: 2.121 UL: 481.84 GB DL:227.16 GB

Straitjacket Feeling Malakai's Avatar

Tin sa te contrazic... eu am avut o problema destul de delicata si am apelat la ajutorul unui Administrator, Valerio, care a fost foarte intelegator si m'a ajutat. Acum posibil sa fie scarbosi ceilalti... Eu oricum nu prea sunt genul care sa trimita PM'uri prin staff, insa acum a fost nevoie.

Mai sunt peste toti din astia care nici nu se sinchisesc sa raspunda la PM-uri (vezi BitMeTv), probabil li s-a urcat popularitatea la cap. Cu toate acestea HD-Bits isi face treaba peste perfectiune de ceva timp (mult) incoace. Releasuri grozave, viteze grozave si tot ce trebuie. Pentru mine e un tracker de suflet si il folosesc zi de zi.

Salut tuturor,

Nu stiu daca aici e cel mai potrivit loc pt asta - dar imi poate oferi cineva o invitatie pt HDBits.org? Contact pe PM va rog.

Multumesc anticipat.

@ Prowler: nu e cel mai potrivit... exista sectiune dedicata invitatiilor
    http://forum.torrents.ro/bursa-de-invitatii/

Inafara de polonezul ala care a cam prins boala pe noi,cei din staff sunt destul de intelegatori si ajuta la nevoie.Eu n-am avut nevoie pana acum de ajutorul lor,dar am vazut ca sunt destul de ingaduitori si se ofera sa ajute.Si in privinta bit-hdtv,urca mult mai putine releasuri decat HDBits si mult mai tarziu.Oricum amandoua sunt bune,dar HDBits e cel mai bun in materie HD,parerea mea.

@Legion : Te contrazic:
    -Imi ciordise cineva contul mie , si celui care m-a invitat , si cu greu am reusit sa il conving pe mostling sa imi reseteze parola , si sa schimbe mailul , ca Valerio imi daduse ca raspuns un "?"
    -Viteze .LOL. La releasurile lui Bobby la care astepti cate 3-4-5 zile sa dai jos .Huh? De asta ce zici ? Vezi Transformers.
    -Releasuri grozave ? De Transformers al lui Bobby , cu screenshoturi facute din sursa , nu din encode , ce zici ? De asta s-a si retras Bobby , ca se facuse de rahao
    Last edited by Burton; 12-24-2007 at 04:16 PM.

Quote Originally Posted by kuniva View Post
    nu e doar PER TOTAL... e PER ABSOLUT !!!!!!!!!

PS: excluzand filmele gay & shemale
    Da e cel mai bun!

PS: Ce, stric peisajul ?

va place high definition? ...mai apare cate ceva si pe trackerele noastre, dar specializate sunt hdbits.org kre e taticul lor, bit-hdtv (lil`brotha`) si hd-bits.ro kre e d`al nostru (pt.voi astia cu metropolitan)

...e mishto knd urca ceva cosminel si ia repede kuniva (cu metropolitanul lui) si se oftica ceilalti useri k sunt nedreptatiti

FreshON.TV Staff Member kuniva's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by alexakabud View Post
    ...e mishto knd urca ceva cosminel si ia repede kuniva (cu metropolitanul lui) si se oftica ceilalti useri k sunt nedreptatiti
    da, imi aduc aminte ca sarisera pe mine... cica LIMITEZ... de unde... am 60Kb/s upload extern
    Server: irc.freshon.tv
    Port (default): 16667
    Port (SSL): 16697
    Channel: #TvT

@kuniva : pe cand o sincronizare ro ptr The.Kingdom.2007.720p.HDDVD.DTS.x264-ESiR