Page 56 of 56 FirstFirst ... 646545556
Results 1,101 to 1,118 of 1118

Thread: BroadcasThe.net

Quote Originally Posted by Fre5h View Post
    Esti tare! nu puteai sa te bagi pe forumurile specializate pe asa ceva, te-ai bagat in gura lupului, astia abia asteapta sa te faca de comando acum.
    Pe mine sa ma faca ? II iau pe astia in brate si fug cu ei. Is mai protejat decat chilotii de pe ei. Nu stiu alte forumuri nu obisnuiesc sa fac trade, pur si simplu am vazut prin google search ca sunt multe cereri aici si am zis sa fac o oferta daca este cineva dispus sa faca o mica investite pentru acest site daca chiar si-l doreste. Restu criticilor de pe aici ma lasa rece ! Deci care e interesat si vrea PM me

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by iTracker View Post
    Bravo patratel, ai elucidat cazul Elodia. Prima data imi trimiti PM sa te milogesti acuma faci pe pocaitul ) al naibii unii "indivizi". Ca sa vezi ca esti eronat..accept si alte oferte nu numai bani. (un tracker anume)

Nu...nu stiu despre ce sau cine vorbesti
    Dau eu la schimb Demonoid. Vrei? altele n-am

Torrents.ro Member CandyMan's Avatar

Pe mine sa ma faca ? II iau pe astia in brate si fug cu ei. Is mai protejat decat chilotii de pe ei. Nu stiu alte forumuri nu obisnuiesc sa fac trade, pur si simplu am vazut prin google search ca sunt multe cereri aici si am zis sa fac o oferta daca este cineva dispus sa faca o mica investite pentru acest site daca chiar si-l doreste. Restu criticilor de pe aici ma lasa rece ! Deci care e interesat si vrea PM me

>investitie
    >trackere

am ras.

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Daca intradevar ai invitatie, cu urmatoarea inregistrare facuta din Romania, tu vei lua disable imediat. Protectia ta este transparenta, .Fiindca invitatiile acolo sunt foarte rare , nu-i este greu staff-ului sa-ti strapunga protectia ))) Marea intrebare este : cine este dispus sa faca o investitie pentru cateva ore pe BTN ????

Mie partea interesanta mi se pare faptul ca acelui personaj inca i se permite sa posteze.

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Happy Holidays! spor la adunat cadouri.

Radio īnseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara īn care se īntāmplă īn fiecare zi cāte ceva

7. The Following User Says Thank You to iLink For This Useful Post:

AdRyAn.17 (12-02-2017)

Ce inseamna Uploads Snatched din sectiunea Achievements?

Quote Originally Posted by hackor View Post
    Ce inseamna Uploads Snatched din sectiunea Achievements?
    de cate ori au fost descarcate uploadurile tale. Ca sa avansezi , este de preferat ca snatch-urile sa vina din uploaduri , se fac mai usor

10. The Following User Says Thank You to Patriot For This Useful Post:

hackor (01-07-2018)

Primele doua clase sunt cel mai usor de atins, apoi se schimba treaba mult pe masura ce avansezi.

Blog Entries
    98

Nu prea conteaza ce clasa esti, conteaza sa iti foloseasca site-ul sa descarci TOT ce ai nevoie si urmaresti si sa tii la seed ,daca ar fi TOATE trackere cum este BTN , reguli etc as spune jos palaria.

Radio īnseamnă PRO FM
    I

13. The Following 3 Users Say Thank You to iLink For This Useful Post:

Fre5h (01-07-2018), Gabiiiii (01-07-2018), tastatura (01-07-2018)

Quote Originally Posted by iLink View Post
    Nu prea conteaza ce clasa esti, conteaza sa iti foloseasca site-ul sa descarci TOT ce ai nevoie si urmaresti si sa tii la seed ,daca ar fi TOATE trackere cum este BTN , reguli etc as spune jos palaria.
    De altii nu iti place ca ti-au dat la temelie, volan. De aia sunt astia baieti ca lumea.
    Nu te grabi sa ii lauzi, maine-poimaine te vad injurandu-i si pe astia

Blog Entries
    98

Dă-mi lista cu aia care mi au dat temelie și i am laudat īnainte ,īnafara de faza cu whatcd (poveste īncheiată) daca nu ai ,atunci nu mai vb sa fie,mulțumesc.
    Și ce am.zis mai sus de BTN e ceva de bun simț daca ar avea toți din Ro regulile lor atunci poate as fi mai activ și la ei ,dar cānd ai reguli care sunt depășite in 2018,atunci să rămānă cu ele și cu cei care le accepta .

Radio īnseamnă PRO FM
    I

16. The Following User Says Thank You to iLink For This Useful Post:

Gabiiiii (01-09-2018)

Eh, eu ce sa mai zic, dupa ani de activitate cu mii de snatch, milioane de puncte. ani de seed. la o clasa destul de superioara. sa te trezesti ca iei disable din cauza celui care te-a invitat cu mult timp inainte. de rahat unele reguli

Quote Originally Posted by Patriot View Post
    Eh, eu ce sa mai zic, dupa ani de activitate cu mii de snatch, milioane de puncte. ani de seed. la o clasa destul de superioara. sa te trezesti ca iei disable din cauza celui care te-a invitat cu mult timp inainte. de rahat unele reguli
    Pai daca CEL CARE TE-A INVITAT a fost gasit incalcand regulile, nu inteleg de ce esti asa ofensat. Intra prin recrutare si vei vedea ca NIMENI nu va avea o problema cu tine. Daca pe alte trackere e permis sa dai invitatii, atata timp cat e la o clasa restrictionata, pe BTN e total interzis, numai prin recrutare oficial poti intra.

In ultima vreme am intrat prin aceasta cale pe cateva trackere faine, am discutat cu staff-ul de pe toate aceste trackere si sunt/au fost super ok.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Gabiiiii For This Useful Post:

mi3x (01-19-2018), Patriot (01-09-2018)

Nu e chiar asa. Eu am invitat 3 persoane, dintre care 2 idioti au luat disable si eu n-am patit nimic. I-am intrebat daca au de gand sa-mi dea disable ca sa stiu sa nu mai tin aiurea la seed si n-am avut treaba.
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=241&dateline=12598453  48

21. The Following User Says Thank You to Deathless For This Useful Post:

janiss (01-12-2018)

Depinde cu cine ai stat de vorba. Poti avea ghinionul de a nimeri un tampit sau poti da de unul de treaba. Asa am patit eu pe alt site.

Quote Originally Posted by Deathless View Post
    I-am intrebat daca au de gand sa-mi dea disable ca sa stiu sa nu mai tin aiurea la seed si n-am avut treaba.
    Clever way to put it :thumbsup:
    dLh = liar
    Nicolas = idiot
    paulnebunu = manure

Quote Originally Posted by Gabiiiii View Post
    Pai daca CEL CARE TE-A INVITAT a fost gasit incalcand regulile, nu inteleg de ce esti asa ofensat. Intra prin recrutare si vei vedea ca NIMENI nu va avea o problema cu tine. Daca pe alte trackere e permis sa dai invitatii, atata timp cat e la o clasa restrictionata, pe BTN e total interzis, numai prin recrutare oficial poti intra.

In ultima vreme am intrat prin aceasta cale pe cateva trackere faine, am discutat cu staff-ul de pe toate aceste trackere si sunt/au fost super ok.
    Mie unu mi se pare o tampenie chestia asta. Ar trebui sa fie o perioada de, sa zicem, 3-6 luni, in care daca unul sau altul calca pe bec, sa fie pedepsiti. Dupa care, fiecare cu aia a masii, raspunde fiecare pentru ce face.