Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1069

Thread: BroadcasThe.net

Quote Originally Posted by sparcky01 View Post
    Daca sunteti baieti destepti puteti face rost de invitatie foarte usor..
    Asta inseamna sa mai citesc ?

"hello, world!" sparcky01's Avatar

Scuze dar nu inteleg la ce te-ai referit.

ii pishalau trackeru...............
    Nimeni nu poate sa ma schimbe, asa am sa fiu mereu,un derbedeu, am numai femei in cap mereu, pt ca eu iubesc bautura si bairamu', dar mai mult iubesc curvele si banu'

Asa-i place la tot Banateanu' sa-i cante Puiu Codreanu

4. The Following User Says Thank You to Comandantu For This Useful Post:

oMambo (02-27-2010)

Torrents.ro Member interm's Avatar

Asta este parerea ta dacy2012.
    Pare un tracker cu design foarte bun si are deja destul de multe torrente pe el.

Sincer, dupa ce am citit dictai review`ul pe filesharefreak, nu m-a impresionat cu nimic. E doar un tracker cu pretime bun si sub 1k de useri. Atat. Plus ca la cate arfe de l33tism isi dau, si dalea de kkt gen: nu se accepta giveaways, nu se accepta sa zici url, nu se accepta sa te uiti urat la tracker, dar colaboreaza cu Filesharefreak la crearea ditamai review`ului pentru publicitate & useri =))).

Plus, nu imi place deloc cum arata trackerul, e ca o ciulama de informatii, de culori de...e fatal.Browse`ul...ce sa mai zic de browse page ca are enshme mii de "scrisuri", de pretime, de gen, de an...de TOATE draciile. MUUUUULT prea incarcat.

De asemenea, ma amuza faza cu al lor PreDB de pe site. Aici isi dau singuri cu tezla'n bile, aratand cat de multe torrente rateaza / nu le pun pe site.

Intotdeauna am zis, torrentele pe un site de nisa & useri putini & secretomanie = FAIL la mentinerea in viata a torrentelor. Faptul ca sunt 3 tipi cu hdd de 5 tb si tin juma de torrente alive doar ei nu inseamna " torrente alive ", dupa cateva luni.

Last, but not least, TvT RULLZZ. E pur si simplu perfect
    Last edited by Maddoxro; 02-09-2010 at 10:27 AM.

7. The Following 6 Users Say Thank You to Maddoxro For This Useful Post:

AlfaScene (02-09-2010), Cojo (02-15-2010), Salgii (07-28-2010), Tanaka (02-10-2010), oValentin87 (10-31-2010), Yutaka (02-09-2010)

Quote Originally Posted by Maddoxro View Post
    Intotdeauna am zis, torrentele pe un site de nisa & useri putini & secretomanie = FAIL la mentinerea in viata a torrentelor. Faptul ca sunt 3 tipi cu hdd de 5 tb si tin juma de torrente alive doar ei nu inseamna " torrente alive ", dupa cateva luni.
    perfect de acord. toti cred ca daca-si fac un site "secret" au propria retea de socializare, curata, fara traderi, fakeri si alte specimene de-astea. din pacate, insa, observ ca torrentele, adica motivul din care intri pe un tracker, devin tot mai putin importante in raport cu "comunitatea" s.a.m.d.

9. The Following User Says Thank You to pinkish For This Useful Post:

oValentin87 (10-31-2010)

Ce să spun..interesant trackerul.

În 2 minute am primit 5 commenturi la pagina de profil deci trackerul cu siguranţă are ceva useri activi.

trackerul ESTE LA INCEPUT.
    cam incarcat dar merge. forum destul de activ.

Ce bine ma simt acu ca am vazut comentarile astea, vad ca toate lumea ii pupa in ***,
    vedeti aici: Btn - Tracker-Invites.us - Share Torrent Tracker Invites si aici ‘BTN’ Launches - An Innovation Among TV Trackers | THE source for BitTorrent & P2P Tips, Tricks and Info. | FileShareFreak

Nu stiu cati romani au intrat acolo dar nu cred ca multi, stiu sigur ca admini nu suporta useri din Ro , India , si Egipt.

eu m-am dat drept roman si nu a fost o problema. am primit vreo 5 mesaje de bun venit inclusiv de la staff...deci nu stiu unde-i adevarul.
    " ​This account has been disabled "

Aveţi grijă, nu mai daţi invitaţii aici că e un admin de pe BTN înregistrat pe forum..PM pentru nume, dacă vede că îl zic aici dă disable.

Nu inteleg de ce este pe baza de invitatii daca este la inceput....! cam ciudat

DiRector'ScuT TzUsKa bubucea's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by advancecplro View Post
    Nu inteleg de ce este pe baza de invitatii daca este la inceput....! cam ciudat
    l33t

"Save the world... there is no other !"

M-am uitat din intamplare si pe tracker si aici pe forum, singura asemanare de nume e a adminului darkhole de pe tracker : http://broadcasthe.net/user.php?id=55

http://forum.torrents.ro/members/darhole.html

Asta e tipul care urmareste forumul.

Now, aveti si voi grija cei care folositi acelasi nume si pe forum si pe tracker, ca se uita si ei dupa nume, alta metoda nu avand la dispozitie aici pe TRO, stafful TRO fiind impotriva divulgarii de informatii despre userii sai.

Quote Originally Posted by sirAndrew View Post
    Daca vrea ip-ul lui thedog i-l dau fericit.
    =)))))))
    Last edited by Maddoxro; 02-25-2010 at 11:57 AM.

Daca vrea ip-ul lui thedog i-l dau fericit.
    Ridică-te și mergi, Forum! - firstnamejhon 11:1-44

da asta e cretinul care mi-a dat disable pt ca am fost invitat aici pe forum si pt ca am invitat la randul meu pe cineva a luat si ala disable...pandaci imputiti..

Poate cineva sa-mi dea PM cu lista staff-ului de-acolo? ( nick-names ). Mersi.

50 years after pretime arko's Avatar

Invites are now open and you may send them if you got them!

We have decided NOT to give EVERYONE free invites yet, if you have them use them, if not you can get them alternativly (donate/bonus)

Thanks
    Mințile ilustre discută idei, inteligențele medii discută evenimente, iar mințile reduse îi discută pe alții.
    Facebook | TORRENTs.RO

staff cretin...dupa ce am stat de vorba cu ei pe irc si mi-au dat enable contului pe care ulterior il dezactivasera, am primit din nou disable pt ca am postat sub florin1666 care le arata degetul mijlociu...si asta o face Darhole this fucking moron care nu intelege nimic dar aproximeaza si da disable dupa ureche. Bineinteles ca contul poate fi activat daca ii dau nickul sau ip-ul lui Maddoxro de pe BTN. ca si cum l-as sti...aveti grija ce postati pe aici..

starnitor nu_vreau's Avatar

Quote Originally Posted by comatome View Post
    mi-au dat enable contului pe care ulterior il dezactivasera
    pwahahahahaha!
    EPIC FAIL!!!!!!!!!!