Page 51 of 56 FirstFirst ... 414950515253 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 1118

Thread: BroadcasThe.net

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Quote Originally Posted by MaXxXWebb View Post
    ce fel de seriale populare(vechi sau noi) se gasesc doar pe btn si nu se gasesc pe filelist/czteam/freshon si daca mai bagam un iptorrents....???
    Avantajul BTN este faptul ca gasesti seederi la multe torente vechi.Ca sa le enumeri este o munca titanica.Se gasesc mai multe si din contra nu gasesti mai multe ce gasesti pe celelalte trackere.Politica BTN la seed este una foarte buna pentru ca daca ai la seed cateva zeci de pack-uri vechi de peste un an si cu mai putini de 5 seederi(ar fi bine sa fii singurul la mai multe packuri) bonus points si promovarea nu este o problema .Fiind la seed torentele au viata si se gasesc multe si diversificate.

2. The Following User Says Thank You to Patriot For This Useful Post:

softctrl (07-31-2016)

Este un tracker leet si toti vor sa fie acolo,chiar nu va dati seama

Daca era l33t nu mai erau recrutari,nu crezi?daca vrei cu adevarat poti intra foarte usor acolo,doar daca vrei,locuri sunt destule,peste 800

BTN nu e l33t. Se intra chiar foarte usor. Problema nu e de intrat si de mentinut contul. Azi il ai, poate maine nu il mai ai. Eu am tinut la seed peste 12 TB timp de 2 ani ca sa ajung master sa am milioane de puncte si invitatii si apoi sa ma trezesc cu disable ca am invitat pe nu stiu ce n00b...Eu m-am saturat de trackere de astea. Lasa ca nu mi-e rusine nici cu RarBG. Descarc ce vreau si dau delete cand vreau. Macar nu mai schimb HDD-urile in fiecare an.

6. The Following 4 Users Say Thank You to bo0yeman For This Useful Post:

elGringo (10-18-2016), Everett (08-01-2016), Fre5h (07-31-2016), Patriot (07-31-2016)

pentru 90% din useri care se uita la arrow/big bang/flash/walking dead/suits/homeland/vikings + seriale vechi de ceva ani ca breaking bad/house/dexter/seinfeld/friends + zeci de alte seriale populare le gasesti foarte usor pe fl si ipt si freshon cu destui seederi si fara stres ca poti lua ban pt orice rahat + de ce sa tin hdd ocupat cu sute poate mii de GB sa cresc in rang pe un tracker care ...ce ?! ajung mai smecher la servici ca am cont pe btn? consuma masina mai putin la km? ma f**e prietena mai bine ca am acolo cont si is guru pe btn....sa fim seriosi. eu is patit cu astfel de trackere unde am investit ca fraieru' timp si nervi si facturi la enel ca sa imi dau seama la sfarsit ca nu se merita.pana la urma la cate seriale se poate uita un om care mai merge la servici si care mai are si o viata de trait? am pe hdd 500 GB de seriale descarcate si de 2 ani si inca nu am apucat sa ma uit la ele, multe le-am si abandonat. la fel si la filme.a fost odata o vreme cand stateam aproape toata ziua in casa si urmaream 2 filme + 3,4 seriale pe zi, cand nu aveam bani si loc de munca...acu' am noroc daca pot urmarii un episod sau un film.

8. The Following 2 Users Say Thank You to MaXxXWebb For This Useful Post:

iLink (08-01-2016), oldmusic (08-02-2016)

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Acelasi ***** mi s-a intamplat si mie, aveam contul de cand s-a deschis trackerul, la inceput aveam invitatii garla si am invitat multe persoane, mai mult de jumatate aveau disable pentru inactivitate, si acum vreo 2 ani m-am trezit cu disable. Sa le fie de bine, nici ca mai vreau cont.

10. The Following User Says Thank You to Martzy For This Useful Post:

Everett (08-01-2016)

ce politica au fratele meu zici ca-s comunisti. hitler 2
    Last edited by muNNky; 08-04-2016 at 01:36 PM.

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Quote Originally Posted by muNNky View Post
    ce politica au fratele meu zici ca-s comunisti. hitler 2
    Toate trackerele cu sursa gazelle au aceiași politică de oameni retardati . Nu săriți ca oile ca-mi mențin părerea.

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

13. The Following User Says Thank You to iLink For This Useful Post:

oldmusic (08-23-2016)

demonii din vechime, oamenii adevarati nu-si fac cont pe astfel de petarde.

pana la urma imi bag ceva in gura lor de ratoni imputiti fara viitor.

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Sper sa o primeasca in DDoS!

17. The Following User Says Thank You to Martzy For This Useful Post:

Patriot (08-14-2016)

Quote Originally Posted by Martzy View Post
    Sper sa o primeasca in DDoS!
    si eu sper la fel, sa moara de tot trackeru ala .

Know Jesus, Know Peace. No Jesus, No Peace. XayD's Avatar

"The site and tracker will be temporarily unavailable starting Saturday, October 15th, at some time during the day while we upgrade our hardware and infrastructure. This should provide us with improvements to the resiliency of our backups and more secure services for us (and you), among other exciting long term improvements that we'll talk more about at a later date.

We expect the site and tracker to be down for no longer than 72 hours (IRC may be down for short periods, but should overall remain up)"
    Dacă îl ai pe Dumnezeu de partea ta, totul devine clar” - Ayrton Senna

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by XayD View Post
    "The site and tracker will be temporarily unavailable starting Saturday, October 15th, at some time during the day while we upgrade our hardware and infrastructure. This should provide us with improvements to the resiliency of our backups and more secure services for us (and you), among other exciting long term improvements that we'll talk more about at a later date.

We expect the site and tracker to be down for no longer than 72 hours (IRC may be down for short periods, but should overall remain up)"
    sa revina cand i-o fi lui Martzy dor de el

Stai relax bre ca nu mor aia asa repede
    Last edited by softctrl; 10-13-2016 at 03:02 PM.

la BTN se mai fac recrutari in pezent?
    sunt interesat si la schimb cu alte trackere de filme/seriale (am cont karagarga, tv-vault.me etc.)

Quote Originally Posted by Chris16 View Post
    sunt interesat si la schimb cu alte trackere de filme/seriale (am cont karagarga, tv-vault.me etc.)
    Cred ca fac recrutari pe ptp

Quote Originally Posted by Chris16 View Post
    PTP si Awesome HD

252525252525252525252525252

Quote Originally Posted by softctrl View Post
    PTP si Awesome HD

252525252525252525252525252
    Multumesc, nu am cont.
    Pe tv-vault.me, cinemageddon, tehconnection nu se poate?

Pe tv-vault.me, tehconnection nu detin cont deci nu stiu daca este recrutare iar pe cinemageddon nu exista BTN ci doar PTP.