Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Cele mai jenante intamplari din viata voastra

Talking Cele mai jenante intamplari din viata voastra

Hai baieti si fete, povestiti sa ne mai distram si noi .

Voi incepe eu:

Sa vedem, intamplari jenante...sunt mai multe dar va voi povestii de una recenta . Acum o saptamana eram in parcarea subterana de la Cora , incercam sa ''combin '' o don'soara, totul a mers foarte bine pana sa ne despartim , am incercat sa ies din scena cat mai bine , ne-am spus pa iar cand sa urc in magazin nu s-au mai deschis usile glisante si am dar cu ''capatana'' in ele , aia pe jos de ras, eu radeam si eu ca nah...trebuia sa ma scot .

2. The Following 2 Users Say Thank You to TudorI For This Useful Post:

iLink (08-07-2010), Zidi21 (08-07-2010)

nu vreau sa ma schimb pufosul's Avatar
    Blog Entries
    2

De fiecare data cand ma fac turta fac ceva tampit...
    Bausem ca boul, eram varza, asa de varza incat se misca totu cu viteza prea mare. Eram pe banca intr-un parc cu niste prieteni. De fiecare data cand ma ridicam de pe banca si incercam sa fac doi pasi astia ma duceau inapoi. Pana la urma si-au bagat picioru si m-au lasat in pace, eram prea insistent. 2 pasi stanga, unu in fata, am dat cu capul de banca, dupaia de un copac, dupaia de o dacie, cred ca dupaia m-am pisat. Cand m-am tarat inapoi pe banca, a venit nus cine naiba cu ideea desteapta sa-mi dea pastile. In fine, a doua zi cand m-am uitat in oglinda aveam fata belita. Am stat o saptamana in revizie. Ala a fost momentu in care am zis, imi bag **** nu mai beau in viata mea... pana data viitoare

4. The Following User Says Thank You to pufosul For This Useful Post:

socon (08-08-2010)

./start engine toxicco's Avatar
    Blog Entries
    15

hmmm ...
    Cel mai jenant moment ...
    Ca si pufosul o sa povestesc ceva legat de betie ...
    Eram dupa o petrecere si am baut ca nesatulu' , totul bine nu eram ametit prea tare , vorbeam corect ..ok , pana la un moment dat cand toti au plecat afara sa fumeze o tigara si eu am ramas singur in local , am dat sa ies si m-am oprit in fata usi , beat fiind nu gaseam clanta ( nici aia nu ma ajutau pentru ca erau pe jos de ras ) incerc eu sa gasesc clanta pana in momentul cand o fata a deschis usa si eu am varsat un curcubeu de boratura pe ea . Am borat , totul ok , fata obisnuita nu s-a suparat a plecat sa se schimbe .... toate bune si frumoase pana ce s-au gandit astia mai nebuni din grup sa mearga la herbal , de aici nu mai povestesc ca ma fac de toata jena ...
    <script>alert("hai")</script>

Eu nu m-am imbatat niciodata asa ca...

Ce imi amintesc asa acum pe moment e prin clasa a 5-a sau a 6-a dupa vreo 2-3 ore la scoala imi zice un coleg ca am papuci diferiti in picioare - eram asa somnoros ca am luat un adidas si un pantof in picioare.

Noroc ca locuiam la mai putin de 1km de scoala si m-am dus intr-o pauza sa ii schimb.

Altfel jenant as putea si sa consider momentul cand am fost singurul din clasa care s-a ascuns sub masa cand a venit sa faca vaccin, mi-era frica. A trebuit sa merg cu parintii la spital sa il fac a doua zi si atunci nu mi-a fost frica deloc.
    Buzzwords Ltd, unregistered company in England, Whales and Dolphins
    Value-added, synergistic forward thinking outside of the box solutions for the discerning employer with core competency metrics - touch base or ping us for more information on how you can improve your customer facing intuitive interfaces, transition your e-business mindshare, incentivize revolutionary technologies and evolve e-business solutions.

7. The Following User Says Thank You to Penemue For This Useful Post:

TudorI (08-11-2010)

Un moment jenant a fost la mec, eram eu un tovaras si 2 fete, ma duc sa iau sucuri si cand sa ma intorc (ne asezasem afara la o masa) sa ies pe usa intra 2 tipe, intra prima intra a 2 ma vazut cu tava si cu sucurile in mana ea cica sa fie mai simtita ma ajuta cu usa, de unde a tinuto putin nici nu apucasem sa ies si ii da drumu, atunci vedeam ca se inchide usa dau sa o tin cu picioru si atunci incepe jongleria cu sucurile 2 au picat am reusit sa salvez 1 si inca jumatate din celalalt. pe toti de acolo de la mec i-a bufnit un ras mai ales cei cu care venisem. noroc ca a vazut o tanti de la mec toata faza cum a dat aia drumu la usa si mia zis sa vin la casa sa imi dea alte sucuri

Default faze comice de la nunti

eu am furat mireasa odata, am dus-o intr-o discoteca, s-a ametit si s-a urcat pe masa, sa danseze. partea foarte comica a fost cand s-a dezechilibrat. noroc ca a fost prietenul meu langa si-a prins-o
    Last edited by iLink; 08-11-2010 at 07:09 PM. Reason: mutat aici nu era nevoie de thread nou pentru asa ceva.......
    Caut datele de contact ale unei tabere si vorbesc despre torrents

Acum vreo 2 ani cand am fost in tramvai a venit unul de a intins mana si cum era mai tuciuriu de culoare si jerpelit am zis catre el ca nu am marunt acuma, faza era ca eu aveam castile in urechi si nu auzisem caand a zis mai demult : ''Biletele si aboamentele la control!!!"

La ora de canto clasic:

Am venit imbracat intr-un tricou care era inors pe dos, dat find ca am multe de genu care sunt facute sa arate smecher adica sa arate ca si cum ar fi intoarse, ei de data aceasta chiar nu am nimerit-o.
    Replica pianistului: Tu nu ai luat tricoul pe dos?
    Eu: Nuuuu ma asa ii el
    Profa de canto: Nu ii pe dos asa are el tricourile....
    EU: Termin vozaliza si arunc totusi privire....au torusi este pe dos- zic in gand,uite ca se vad atele-, ii anunt ca ma intorc in 5 minute de la baie si totul este perfect

Sunt expert in a face gafe dar nu imi amintesc acum...cam o data pe luna am ce povesti

Alta faza de la canto:

A doua ora de canto.
    Invatarea respirarii:
    Profa imi zice sa pun mana pe abdomen sa il simt cum se umfla cand trag aer, dar nu specifica: "Pune mana la tine sa simti stomacul si toracele'' si spune: Pune mana sa vezi ...asta in timp ce tinea mana la ea la rinichi...asa ca eu pun mana pe stomacul ei...Reactia profei: Nu la mine, pune mana la tine...am crezut ca intru in pamant plus ca eram amandoi in fata unei oglinzi mari si profa asta era destul de plinuta si avea copii
    Last edited by adicretzu; 02-28-2011 at 02:39 PM.

11. The Following 7 Users Say Thank You to adicretzu For This Useful Post:

dr.Bacalbasa (02-28-2011), GH0S7 (02-28-2011), Martzy (10-22-2011), SpeedGTX (10-22-2011), tastatura (03-01-2011), Tavinho (03-01-2011), Yutaka (10-22-2011)

Prin noapte, singur, vreo ora 2, în drum spre casă, după ce-am stat cu niște prieteni vechi la un spriț, deci eram un pic pilit, era și ger, mergeam de parcă aveam misiune.
    Poliția într-o mașină ”undercover”, în spatele meu: ”hei,hei” ..eu, ”salut!” , dar nu m-am întors, habar n-am de ce.

Gaborii: alo?

Eu: aaaa, mă scuzați, credeam că e altcineva.

Iese unu din mașină, încă unu și la un moment dat, ce-mi vine mie în minte să zic?

”Săru-mâna! ..aaa, pff...să trăiți! .Apoi, un râs isteric..

O altă întâmplare a fost pe clasa I la ora de desen, oră care era și ultima din acea zi.Singur în băncuță, desenam de zor, când o mare chemare la natură se ivește, pipilică.

Eu mai timid din fire pe atunci, n-aveam tangențe cu ”doamna” , așa că am pus la cale un plan.Băi, dacă tot e spre finalul orei, hai să-mi dau drumu aici sub bancă, pun niște coli deasupra și aia e, îi fraieresc eu, vor zice că am vărsat apă.

Zis și făcut ...dau drumu la robinet, pun 2-3, chiar 4coli, căci era cam mult acolo și fugi acasă !!!!

Alta, la săniuș.
    Jucam parcarea și pe lângă partie era un șanț plin de noroi.Noi, băiețiii, vroiam întâietate la ce făceam acolo, dar se mai dădeau și unele fete.
    Idee! Hai să mă dau o dată cu o fată și o să împing în șanț, că doar pot.BUUN!

Se dă, mă dau, o împing, cade..băi și cade direct cu fața în mâzga aia.Tacso cum era nenorocit de fel și eram sigur că o să mă pârască, am fugit pe deal, pe la școală, prin alt cartier, nu m-a prins, dar mama fetei, care luase ceva la bord, s-a dus la mine acasă, a început să bată cu pumnii în ușă, să țipe că am aruncat-o pe biata fată în iad..etc.Tata cum nu e nici el dus la biserică, mai să-i aplice vreo directă )

Și da..lume afară, pe scară, eu nu apărusem, încă! O întreagă epopee.
    Last edited by GH0S7; 02-28-2011 at 03:12 PM.

13. The Following 2 Users Say Thank You to GH0S7 For This Useful Post:

tastatura (03-01-2011), Tavinho (03-01-2011)

Aia de pe clasa I e criminala!

betiv

Intamplari de astea nu prea am avut,decat 1...dar de atunci ,am incercat sa fiu mai atent.

Era nunta lui matusamea,ne-am adunat veri,unchi,etc..toate neamurile.
    Trece o ora,doua..eu tot beau,beau.
    Langa mine se aseaza varamea,...mai bine nu se aseza.

Eu cum am fost spart,de fata cu toata lumea de la masa,unchi ,matusi,mama,tata...I-am zis ca vreau sa o f*t.
    De 3 ani doar de 3-4 ori am fost la ea acasa...Imi este o rusine de crap.Dar am invatat un lucru.Nimeni nu iti zice sa nu bei,dar bea cu cap.

16. The Following User Says Thank You to i*trance For This Useful Post:

tastatura (03-01-2011)

ajung la 1 noaptea acasa beat,ma apuca foamea si nu aveam paine,evident merg sa cumpar,de aici nu stiu ce s-a mai intamplat,dar m-am trezit la 6 dimineata pe bancheta din spate a unei kia,ies din masina si atunci vine proprietarul si ma intreaba ce caut in masina,eu ii raspund nu stiu si dupa cateva discutii si-a dat seama ca nu sunt hot si am plecat spre casa

18. The Following 2 Users Say Thank You to pakanajuhla For This Useful Post:

adicretzu (03-02-2011), tastatura (03-03-2011)

Eram in clasa a 11a in o noua scoala,pentru ca am schimbat casa si acel liceu era mai aproape si am intalnit o fata si vorbeam cu ea despre o diriginta care era enervanta urata si mirositoare )
    Ii spusesem "E batuta in cap,nu are minte,saracii copii,daca are asa ceva,si saracul sot" .
    Si ea ma intreaba "Cum se numea ?"
    Mirela Gheorghian.
    AIA E MAICA-MEA !
    Acum cand ma gandesc imi vine sa rad dar atunci intrasem cu capul in pamant la cate lucruri ii spusesem )
    Last edited by Mokano; 03-01-2011 at 06:14 PM.

20. The Following 4 Users Say Thank You to Mokano For This Useful Post:

adicretzu (03-02-2011), FlameMan (03-02-2011), i*trance (03-01-2011), tastatura (03-03-2011)

Soldier of love MusicON's Avatar
    Blog Entries
    3

Eram in clasa a 7'a si tocmai ce avusesem sport, eram transpirat fleasca si acolo nu aveam dusuri. Ma schimb eu de hainele de sport , ce aveam pe mine si ma duc la ora, la romana, cu diriga.
    Intra aia in clasa vine langa mine si imi zice "Vaiii!Puti, mai spalate."
    Ma jur ca la faza asta imi venea sa imi bag ceva in toata familia ei.
    Ie bine sa fii prost!

22. The Following User Says Thank You to MusicON For This Useful Post:

tastatura (03-03-2011)

Lasa ca la mine la liceu aveam un coleg care se spala si dupa o zi mirosea,naiba stie cate labe isi facea dar odata a intrat diriga si zice:
    TU CAND TE SPELI ?VREI SA II CHEM PE AI TAI SI SA LE SPUN CA PUTI ?NU TE MAI SUPORT.
    Ala s-a ridicat,s-a dus in fata ei si i-a pus subratu in fata si aia l-a dus la directoare )

24. The Following User Says Thank You to Mokano For This Useful Post:

tastatura (03-03-2011)

Eram pe balta la un pescuit cu echipa.Era 4 dimineata,bezna sa-ti scoti ochii si ne repezim ca vulturii,ca disperatii care mai de care sa ne ocupam locul cel mai bun.Imi scot disperat prima lanseta,pun boabe de porumb pe ghicite si da-i cu el in balta.Iau a doua lanseta,idem disperarea,pun din alt borcan porumbul si sfrrrrr cu el in balta.Faza e ca pana la ceva lumina de dimineata,cativa dintre ai mei deja luasera ceva bucati,in schimb la mine ca in fantana.Dar cauza a iesit la iveala odata cu aparitia zorilor....lansetele mele nu aveau nimic comun cu apa,erau pe malul celalalt,eu fiind mai in unghi plasat.Mda...s-au cracanat de ras.
    Last edited by FlameMan; 03-02-2011 at 10:57 PM.
    La unii, aroganța ține loc de măreție, neomenia de fermitate și viclenia de spirit.

26. The Following User Says Thank You to FlameMan For This Useful Post:

tastatura (03-03-2011)

Unknown W.I.T.S Brando's Avatar
    Blog Entries
    1

Pai sunt multe,cazut in cap,ramas blocat in nisip cu corpul,a ramas capu' afara si multe altele,am capul gaurit ) Amintiri frumoase din copilarie,ce imaginatie aveam...

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Quote Originally Posted by Penemue View Post

Ce imi amintesc asa acum pe moment e prin clasa a 5-a sau a 6-a dupa vreo 2-3 ore la scoala imi zice un coleg ca am papuci diferiti in picioare - eram asa somnoros ca am luat un adidas si un pantof in picioare.
    Haha, asta mi s-a întâmplat şi mie..

Lucram o data la un magazin care avea peretii stradali din sticla. De multe ori cand plecau clientii de la casa o luau direct prin geam. Nu vedeau geamul ala iar media era foarte mare se intampla zilnic de cateva ori si nu era un magazin aglomerat, aveam cativa clienti pe ora.
    Am lipit un afis cu o sageata care indica usa dar tot se mai intampla, dadeau cu fruntea direct in afis. Pana la urma am mutat in dreptul geamului respectiv 2 standuri. Intr-o zi linistita ne gandim noi ,, ba da nu mai radem si noi un pic? Hai sa impingem un pic stand-urile ''
    In timp ca impingeam unul din stand-uri iar un coleg pe celalalt, aud in spatele meu: ,, zdrang!'' O clienta grabita rau a trecut printre noi si s-a oprit in geam. Ma mir ca nu s-a spart geamul.
    Dupa un minut s-a intors ca isi pierduse ceva prin magazin la impact, noi eram pe jos de ras.

Am patit-o si eu de doua ori. Odata am intrat din plin intr-o oglinda intr-un restaurant si odata in usile de la intrare intr-un club, am crezut ca sunt deschise.
    Cumpar timp liber !

Cel mai jenant moment al meu a fost la un meci de fotbal din liga judeteana cand echipa adversa da gol si eu ma pun pe ras pentru ca ma uitam la un nenea care tot intreba pe altii care e echipa noastra . Norbal ca ,,,, cand am inceput sa rad toti s-au uitat urat la mine . In acel moment eu de frica sa nu ma si bata am plecat
    [img=http://iceimg.com/i/9f/2c/1e22e18b9f.png]

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

Cel mai jenant moment al meu a fost când m-am apucat să citesc posturile userului de mai sus.
    "Postmodernism is a complete assault on two things: One, it’s an assault on the metaphysical substrate of our culture, and I would say that the metaphysical substrate looks something like a religious substrate, so it’s a direct assault on that; and the second thing it’s an assault on is everything that’s been established since the enlightenment; rationality, empiricism, science.. everything; clarity of mind, dialogue, the idea of the individual, all of that"

dr. Jordan B. Peterson