Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 48

Thread: Funny spam

Default Funny spam

Nu stiu daca era necesar sa deschid un thread nou, dar eu am considerat ca e foarte foarte amuzant ce am gasit in spam azi. Am facut print pentru ca am considerat ca e mult mai original in forma asta. Ar fi interesant daca s-ar continua discutia in acelasi sens, pe mine ma distreaza fantastic unele spam-uri.

http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Holy shit! Eu am un suflet mare, dar n-am bani indeajuns incat sa pun in aplicare toate gandurile bune pe care le am... pt a-mi ajuta aproapele.
    Trimite-mi mie banii si jur pe rosu ca imi voi ajuta semenii...trimitandu-le vederi din Miami.
    /j 0,0

Pai 'scrisori nigeriene' sau cum le spune am primit fara numar, numa de asta asta vad ca femeia nu e fosta sotie de general African, atata-i toata diferenta.
    PS: Io tot nu-mi dau seama de unde stiu astia cu spamul ca eu sunt nemultumit de marimea pen..
    السلام عليكم

Meglio un giorno da leoni,che cento da pecora!!

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Name:  zzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
Views: 506
Size:  16.6 KB

astia nu sunt sanatosi nici spam nu stiu sa faca ...scrie ba iplay ba scenetorrents...ca sa nu mai zic ca am primit pe toate adresele de e-mail ..de unde doamne iartama le are pe toate...

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

Banned

am primit pe fostul cont de gmail,instiintare in care scria ca iPlay s-a mutat pe MySHF.In vara am primit tot de la MySHF,alta instiintare care ma anunta ca FL s-a mutat la ei.Oare asa vor ei sa promoveze?

Niste boraci prosti, in special ca sunt mana-n mana cu aia de pe XZob.

I Love Alexandra Kensky's Avatar
    Blog Entries
    1

Si o mai ai in lista de messenger?

Mesaj primit ieri dimineață pe mess:

Sorina (1/13/2011 9:03:35 PM): cyu***_danutz: cine e din cluj si e de pe garbau si-l cunoaste pe seby lati vazut azi sau ieri???daca da dati informatii la urmarotrul numar te telefon este de mobil: 0756478*** suntem disparati nu a ajuns acasa!!va rog mult ajutati-ma cu un masss in lista voastra

I Love Alexandra Kensky's Avatar
    Blog Entries
    1

continuare

Nu îmi dai și mie id-ul ei?

Hahaha, am un vecin ”berinde”.

Holy cow, anyway.Astfel de specimene sunt de demult dispărute pe la mine.

Sfinte Ca*at, e un adevarat tur de forta pentru ochi sa citesti ineptiile asteia.

Si eu am primit mail ca sunt in vizorul FBI-ului, si jos era semnat de seful FBI-ului.

Quote Originally Posted by Kensky View Post
    continuare

Exagerat. Sunt curios cum s-ar consuma o discutie pe probleme de actualitate cu fata asta. Cineva ar trebui sa stea de vorba cu parintii ei, sa afle daca sunt constienti de ce au adus pe lume.
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Torrents.ro Member Danii's Avatar
    Blog Entries
    4

Quote Originally Posted by Petty View Post
    Si eu am primit mail ca sunt in vizorul FBI-ului, si jos era semnat de seful FBI-ului.
    Cool. Alea sunt abureli ... Sunt E-mail`uri fantoma. Wtf ?! Pentru ce sa fi in vizor ?

Banned

cand mi-am facut cont pe wwe universe m-a apostat una ca cica ma iubeste si vrea sa ne intalnim apoi mi-a dat pe mail instructiuni unde sa trimit niste bani pentru tatal ei =))))

19. The Following User Says Thank You to hackor For This Useful Post:

Legion (01-31-2011)

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Anul acesta vom avea cateva date neobisnuite... 1/1/11, 1/11/11, 11/1/11, 11/11/11. Acum...si mai interesant... Ia ultimele 2 cifre din anul in care te-ai nascut si aduna-le la varsta pe care o vei avea anul acesta....fiecare persoana va obtine 111 IN 2111 VA FI SFARSITUL LUMII .
    ce mass-uri mai da lumea pe messenger ))))

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva