Page 177 of 179 FirstFirst ... 77127167175176177178179 LastLast
Results 3,521 to 3,540 of 3565

Thread: Nubetii nostri sunt mai artagosi ca nubetii lor

Torrents.ro Member DeNeDe's Avatar

Quote Originally Posted by LazX View Post
    Cred ca sunt prost.Pentru ca eu nu mai inteleg nimic din cardasia asta lastfiles-thefile..
    ti-am lasat mesaj pe skype ca sa intelegi.
    Server #1
    Intel® Xeon® E5 1410 v2 (4 Cores@8 Threads)
    64GB RAM DDR3 1600MHz
    1.2TB SAS 10K RPM (RAID0) | 1GBit uplink
    Server #2
    96GB RAM DDR3 1600 MHz
    1.2TB SAS 15K RPM (NO RAID) | 1GBit uplink

Quote Originally Posted by Everett View Post
    Mucosul ala de daniixxl, ieri nu recunostea php-ul si a furat repede parola source, si a avut acces la baza de date, dintr-o mica greseala facuta de un coleg, dar il cautam pe mucos, nu uita ratatule ca am colaborat cu tine, stiu ce faci si unde stai, nu uita!

Atatea dedicate cumpar pana ti-l tin in flood non-stop, ratatule.

TE mai astept pe la cluj prietene, altfel o sa-ti fac eu o vizita.

Everett baiete, nu eu am fost ala care am postat pe facebook ca lastfiles s-a mutat pe thafail .
    Si nu eu am fost ala care a pus imaginea aia la mine pe tracker sa fure conturi .

Asa ca gura mica.

Apropo sunt in Satu- Mare, Negresti- oas mai exact. Te astept .

Everett, nu mai bine imi dai tu mie banii aia si nu va mai fac nimic ?

3. The Following User Says Thank You to daniixxl For This Useful Post:

Toronto (07-11-2015)

Torrents.ro Member DeNeDe's Avatar

lasa frate banii, fac ceva pe ei. nu mai vreau spam
    Server #1
    64GB RAM DDR3 1600MHz
    1.2TB SAS 10K RPM (RAID0) | 1GBit uplink
    Server #2
    96GB RAM DDR3 1600 MHz
    1.2TB SAS 15K RPM (NO RAID) | 1GBit uplink

Torrents.ro Member Everett's Avatar

Vezi ca inca avem flood, dar tracker-ul merge.

Quote Originally Posted by daniixxl View Post
    Everett baiete, nu eu am fost ala care am postat pe facebook ca lastfiles s-a mutat pe thafail .
    Si nu eu am fost ala care a pus imaginea aia la mine pe tracker sa fure conturi .

Asa ca gura mica.

Apropo sunt in Satu- Mare, Negresti- oas mai exact. Te astept .

Everett, nu mai bine imi dai tu mie banii aia si nu va mai fac nimic ?
    Dar cine ma? Hai lasa vrajeala. Promit ca te dau jos oricum. Ce bani sa-ti dau? Ca nu inteleg, ai supt ceva cumva si trebuie sa te platesc? Tu sa ne faci? Stai sa vezi ce iti facem noi.

In primul rand noi n-am postat nimic pe facebook in afara de faptul ca avem atacuri DDoS, mai vazut tu pe tracker la tine cu smecherii d'astea?

Nu cred ca am avut ceva personal cu voi, ai dat DDoS... tu sau Cristiannnm ... sau zmeul de DeNeDe, defapt cred ca ati dat mai multi dar tot nu rezolvati nimic ma, ip-uri sunt pline in log, oricum.. stii ca mie mi se rupe nu? Oricum, atata timp cat te-a mancat in fund inseamna ca ai server foarte puternic care nu crapa.

Oricum.. nu mai comentez pe aici, eu sunt ala care primesc avertismente, o sa vezi fapte nu vorbe.
    Last edited by Everett; 07-11-2015 at 07:34 PM.

Everett, am glumit . Nu eu am facut toate astea, Denede e de vina . Atacal pe el "(("

Zicea the king ca m am pus cu voi. (cand chiar nu am avut timp de voi) si ca am pierdut si thafail a castigat. Ce pnm ?

Daca imi dati 20 euro in fiecare luna va las sa traiti. Ma puteti contacta .

Pe ce tracker activeaza Cristiannnm ?

Quote Originally Posted by daniixxl View Post
    Everett, am glumit . Nu eu am facut toate astea, Denede e de vina . Atacal pe el "(("

Zicea the king ca m am pus cu voi. (cand chiar nu am avut timp de voi) si ca am pierdut si thafail a castigat. Ce pnm ?

Daca imi dati 20 euro in fiecare luna va las sa traiti. Ma puteti contacta .
    O sa fie invers

25 de DDoS
    Last edited by Everett; 07-11-2015 at 08:01 PM.

@Everett Cine scrie news-urile si da mass pm-urile? e ungur? Are un still de-a scrie de te doare mintea
    "nu noi am dat massmail"
    "În principiu problemele sau rezolvat" - s-au, ca te referi la ele, la voi 'sau' tine loc de 'ori'
    "Aseară s-a trimis un e-mail dar nu au fost de la noi, tot cei care au floodat (atacat) site-ul nostru, au mințit ca se mută la ei, dar nu-i așa, cum am specificat și pe facebook nu ne vom muta sau închide." - La asta era sa cad de pe scaun) plural - sigular, ce mai, da-le drecu, tot una)
    Last edited by Regheton; 07-12-2015 at 01:00 AM.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Regheton For This Useful Post:

LazX (07-12-2015), Toronto (07-12-2015)

Tranta in arena cu namol, la subsol.
    Nici acolo nu aveti loc unul de altul?

Quote Originally Posted by Regheton View Post
    @Everett Cine scrie news-urile si da mass pm-urile? e ungur? Are un still de-a scrie de te doare mintea
    "nu noi am dat massmail"
    "În principiu problemele sau rezolvat" - s-au, ca te referi la ele, la voi 'sau' tine loc de 'ori'
    "Aseară s-a trimis un e-mail dar nu au fost de la noi, tot cei care au floodat (atacat) site-ul nostru, au mințit ca se mută la ei, dar nu-i așa, cum am specificat și pe facebook nu ne vom muta sau închide." - La asta era sa cad de pe scaun) plural - sigular, ce mai, dale drecu, tot una)
    Eu le-am scris, graba strica treaba. Macar n-am zis ca suntem "hakati", imi era lene sa verific, o sa fiu mai atent.

Mie mi-ai parut de treaba Everett cand am discutat prima oara.Si desi nu-mi sta in fire sa spun in public ce discut cu altii, ai spus ca te-ai lecuit de site-ul ala,asta acum 1 luna 2, totusi, te-ai intors inapoi..Mare greseala amice.Nu sunt eu un model ca sa pot da sfaturi cuiva, dar cred ca ar fi trebuit sa o faci atunci si sa-ti vezi de treaba ta.

Asta e, pana la urma fiecare e liber sa ramana unde vrea ori ii place. M-am oferit sa ajut pe 3 trackere cred, asa tin minte, apoi am fost luat de fraier, daca iti arat o discutie recenta cu un Administrator de pe FL cred ca faci pe tine de ras, sa te minta pur si simplu in fata... sa-ti de-a mute, sa ti-l scoata dupa un timp si apoi iar sa ti-l ofere cadou fara motiv (defapt sunt scris intr-un thread/topic cu antecedente grave, iti dai seama).

Dar pana la urma daca asa sunt regulile lor, n-ai ce comenta. Oricum asta denota faptul ca se cred prea superiori majoritatea.

Eu cred ca si plecarea ta de pe sFZ era cam pe acelasi motiv, dar poate ma insel, asa ca nu vreau sa aberez. Nu-i mai frumos cand esti pe cont propriu si nu primesti demote/warn/mute de la orice frustrat cand vrea el? Ca nu-i place numarul tau de la pantofi ...

In loc sa ne ajutam unii pe altii ne atacam din motive de ..... dar ce sa faci, asa e in ziua de azi.

15. The Following User Says Thank You to Everett For This Useful Post:

iLink (07-12-2015)

AM patit si eu cineva care era sub mine sa se autopropuna admin dupa ce am plecat eu si sa primesc mute si altele de la el.
    Dar ce poti sa faci ? De aia e cel mai bine sa nu depinzi de nimeni sau daca depinzi sa fi sigur ca sunt prietenii tai.
    Unul din mozii de pe SFZ mi-au zis ca nu o sa-mi iasa cu MTV si consider ca inca nu mi-a iesit cum mi-as fi dorit si ca totul se rezuma la snatchuri.Pentru mine nu.Nu sunt in lumea asta pt snatchuri, sunt pt ca e hobby-ul meu.Sunt fondator( nu owner ) dar inca uploadez/encodez pentru ca imi face placere chiar daca e pt 5 insi sau 2000 cati aveam la Romanii au talent pe SFZ.
    Asa ca nici pt tine nu e nimic pierdut, nu pari un baiat rau, nu merita aia sa stea la " caldurica " si tu sa-ti iei .... pt ei.Chiar nu merita man!

Cam asa e, ajuti si esti respectat la inceput, cand nu mai are nevoie de tine face orice sa-ti de-a cu piciorul in fund, mai urasc si genul ala de oameni pupincuristi.

Pai era si normal sa ii faca pe plac celui care ajuta dupa plecarea ta, altfel nu-i satisface poftele absurde de "cine e ca mine" sau "eu fac legea acum". Cand ti se urca functia la cap n-ai leac pentru tine insuti, ceva de genul.

Se ia prea in serios lumea asta virtuala, cum am facut si eu recent.

Hai ca asta e ultima mea postare pe acest subiect, sa nu-mi iau ban pentru off-topic sau ceva, si asa am primit la greu si probabil va fi permanent de data asta.

Seara buna!

Niciodată nu l-am suportat pe everett asta, și mai e unul da i-am uitat numele...

nsst?
    .....................

TimeTraveler intreaba-i pe cei de pe SFZ de nsst asta
    O sa razi cu lacrimi.
    Venea cu pieptul sus, va rog da ti mi o sansa, o sa fiu cel mai bun uploader.
    Urca 2 torrente dupa ne dadea mesaj : Imi pare rau, stiu ca va dezamagesc dar nu pot asa, alta motivate ai cand esti moderator..
    =)))

21. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

Fre5h (07-12-2015)

Quote Originally Posted by Everett View Post
    Infruntati temerile si fi barbat.Cauta atentie cand stii ca te bazezi pe tine nu incerca sa injosesti intre ghilimele cand de fapt esti sub asteptarile tuturor.Nu ma face sa apelez iar la "maus".Poti mai mult!

A informat userii, bun baiat.