Results 1 to 20 of 20

Thread: League of Legends

Default League of Legends

League of Legends (often abbreviated as LoL, and sometimes as LofL) is an action MOBA video game developed and published by Riot Games for Microsoft Windows inspired by the Defense of the Ancients (DotA) map for Warcraft III: The Frozen Throne. It was first announced on October 7, 2008, and released on October 27, 2009. The game was in a closed beta from April 10, 2009, to October 22, 2009. It then transitioned to open beta until release.

Joaca cineva acest joc? Daca da postati aici eroi preferati , in-game nicks , etc
    Iar Daca cineva este interesat de acest joc desi jocul este mai bine de 2 ani in scena MOBA puteti sa va inscrieti aici

http://signup.leagueoflegends.com/?r...bed97823364453

Mai joc destul de rar, mai mult din plictiseala dar si pentru faptul ca sunt noob. Are, din pacate, o comunitate oribila, nu ca mi-as fi imaginat ca ar putea fi altfel.
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Da comunitatea este sub orice critica , si vad ca nimeni nu face nimic in privinta asta , in fiecare meci dai de un leaver , afk , troll etc. Acum vad ca din ce in cer mai rar inainte mai puteai sa cari echipa dupa tine avand un arogant in echipa , acuma insa ...e jale

daca vrea cineva sa dam cateva meciuri dati-mi un pm cu nick-ul sau postati aici!

Ce levele sunteti? M-am apucat si eu recent de joc si mi se pare foarte tare (mai jucam si dota acum cativa ani).

eu deocamdata numai joc din cauza comunitatii retardate aveam vreo 3 conturi 2 level 30 si unu 28 dar comumintatea sucks .!

pe langa heroes of newerth are o grafica execrabila

Quote Originally Posted by oldsniper View Post
    eu deocamdata numai joc din cauza comunitatii retardate aveam vreo 3 conturi 2 level 30 si unu 28 dar comumintatea sucks .!
    Si la levele mari? Pe levele mici dau des de copii retarzi care vor sa para trolli si tot spameaza "lol noob team" si *****uri genu', si ma mai trezesc cu cate un idiot caruia nu-i convine ceva si incepe sa moara intentionat, etc, dar nu ma asteptam si la level 30 sa fie multi asa.

la level 30 sunt mai multi trolli de cati iti pot inchipui si majoritatea francezi . Daca o sa ajungi level 30 sa nu faci greseala sa te bagi in ranked pentru ca o dobitocii de acolo o sa iti strice toata experienta , bafta!

Quote Originally Posted by oldsniper View Post
    la level 30 sunt mai multi trolli de cati iti pot inchipui si majoritatea francezi . Daca o sa ajungi level 30 sa nu faci greseala sa te bagi in ranked pentru ca o dobitocii de acolo o sa iti strice toata experienta , bafta!
    Pai hai sa incercam sa ne gasim 5 oameni sa jucam impreuna, ar fi o treaba.

sigur , ar fi o idee ! sunt satul de toti inaptii care se cred zei in joc dar defapt ei habar nu au ce inseamna mecanica jocului.

Mai este cineva pe aici care joaca?

Eu , insa momentan am luat o mica pauza..

Banned

_Bc.smoke ! Ma gasiti pe garena ro 7

Mai joaca cineva LOL ?
    "The heaviest blow that ever struck humanity was the coming of Christianity. Bolshevism is Christianity's illegitimate child. Both are inventions of the Jew." Führer

Da, postati aici nickname-urile sa facem o lista sa ne putem juca
    EUNE : DIZOMG add me

Hahhahaa ce caterinca de joc ))))))
    "novum forum siculorum"

Torrents.ro Member sEeKeR's Avatar
    Blog Entries
    1

pe euwest e mai ok, mentalitate diferita, oameni cu care poti juca si care nu te injura din 2 in 2 minute, pe eune is multi polonezi care fac ravagii...(hateri, trolli, etc etc)
    my sig got stolen

nu uitati.. pe orice server.. cineva e in challenger. care a inceput ca unranked. ala nu e noroc. deci multa bafta in a avea nervi de otel si putere de intelegere a mecanicilor de joc.
    Cele mai bine seedbox-uri , servere dedicate si VPN-uri . >CLICK AICI PENTRU DETALII<

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Cineva de aici pe EUW? Poate dam cateva meciuri.