Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 381 to 398 of 398

Thread: M-Team - TP

Degeaba ai atatea daca n-ai HDBits.

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Degeaba ai HDBits daca nu ai HDSpain

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Quote Originally Posted by Fre5h View Post
    Sincer, pentru ce iti trebuie HDSpain daca ai HDBits?, ma refer ca esti roman si locuiesti in Romania, si nu ca esti unul care pupa in fund pe uratii si lenesii de spanioli si neaga faptul ca in Romania a fost crescut

Quote Originally Posted by nicusorbz View Post
    Degeaba ai atatea daca n-ai HDBits.
    Am avut si HDBits...........................

Quote Originally Posted by ieseanul View Post
    Am avut si HDBits...........................
    Daca esti roman si se stie ca romanilor le plac filmele care se vad bine si subtitrate iti trebuie cateva trackere HD, cele in care apar noutatile ca HDChina,CHD,M-Team si cele de calitate ca HDBits,. Daca vii de la munca , ai si copii si o gramada de treaba si a cam trecut vremea cand stateai cu nasul in ele tot timpul, atunci devii comod si te multumesti cu CZTeam, utorrents scenefz, DataScene sau The Torrents,unde apar imediat cu subtitrarea si filmul urcat ,pe Filelist se mai intarzie. Totusi daca vrei toate trackerele HD la un loc cu cele mai bune realease-uri, gasesti pe trackerul lui Maharet orice ca in talcioc , descarci subtitrarea de pe subs,ro, sau regielive sau subtitrari noi si ti-l faci singur , il proiectezi pe smartv si gata esti foarte multumit. Atentie mare la nota de pe imdb ca se cam scot filme de duzina in cantitate tot mai mare, sunt din ce in ce mai dezamagit de filmele scoase acum recomand totusi Planeta Maimutelor , Razboiul, mi-a placut, i-as da 8,5 pe imdb

Quote Originally Posted by Patriot View Post
    Daca esti roman si se stie ca romanilor le plac filmele care se vad bine si subtitrate iti trebuie cateva trackere HD, cele in care apar noutatile ca HDChina,CHD,M-Team si cele de calitate ca HDBits,. Daca vii de la munca , ai si copii si o gramada de treaba si a cam trecut vremea cand stateai cu nasul in ele tot timpul, atunci devii comod si te multumesti cu CZTeam, utorrents scenefz, DataScene sau The Torrents,unde apar imediat cu subtitrarea si filmul urcat ,pe Filelist se mai intarzie. Totusi daca vrei toate trackerele HD la un loc cu cele mai bune realease-uri, gasesti pe trackerul lui Maharet orice ca in talcioc , descarci subtitrarea de pe subs,ro, sau regielive sau subtitrari noi si ti-l faci singur , il proiectezi pe smartv si gata esti foarte multumit. Atentie mare la nota de pe imdb ca se cam scot filme de duzina in cantitate tot mai mare, sunt din ce in ce mai dezamagit de filmele scoase acum recomand totusi Planeta Maimutelor , Razboiul, mi-a placut, i-as da 8,5 pe imdb
    Nu-ti inteleg comentariul unde vrei sa bati,crezi ca gasesti calitate numai acolo te inseli avem si pe la noi.Cum au cazut atatea trackere de top or sa mai cada si altele. Crezi ca HDBits o sa fie exclus,deja este o masina de produs bani la greu tinand cont ca invitatiile se vand intre 250 -300 de euro stai linistit ca maine poimane auzi ca s-a inchis si ai sa citesti pe Reddit ca totul se rezuma la bani si dupa placerea si patosul pentru p2p care din urma a devenit o afacere.

Si tu de unde stii ca se vand cu 250 -300 de euro,ai incercat sa cumperi?

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Daca aproba ilink, ar fi frumos un topic cu titlul cate trackere ai la colectie?

Gata cu offtopicul aici se discuta despre M-team si atat.

Hmmm, am cumparat o invitatie cu 80000 de puncte si nu am dat-o. Eu am crezut, ca dupa ce dai 80000 puncte pe ea poti sa o dai cand vrei. Si p**a, ca mi-au tras teapa orezarii. :|

11. The Following User Says Thank You to bo0yeman For This Useful Post:

oldmusic (07-16-2017)

Quote Originally Posted by bo0yeman View Post
    Hmmm, am cumparat o invitatie cu 80000 de puncte si nu am dat-o. Eu am crezut, ca dupa ce dai 80000 puncte pe ea poti sa o dai cand vrei. Si p**a, ca mi-au tras teapa orezarii. :|
    ai 48 de ore din momentul cand o cumperi pana cand o trimiti, ai depasit , ramai cu ea blocata. Asa am ramas si eu de aseara, nimeni nu a indeplinit cerintele, ma bucur ca forumisti nostri sunt sinceri

Eu cand facut oferta de invitatie nu am si cumparat invitatia, am cumparat invitatia numai cand am avut la cine sa o dau.

dedexxx

14. The Following User Says Thank You to Fre5h For This Useful Post:

Patriot (07-16-2017)

Hahah stiu ca glumesti dar totusi, nu ai cum sa compari HDBits cu nici un alt tracker HD. A fost, este si va fi no1 (zeul zeilor) cum spunea cineva aici, in materie de HD atata timp cat va exista pirateria, HD-Spain poate fi comparat cu WiHD sau HDCenter (pastrand proportiile bineinteles). Personal si AHD mi se pare clar peste HD-Spain

On topic: M-Team s-a vrut un fel de CHDBits, o vreme s-au mentinut bine de tot dar acum nu mai prezinta cine stie ce interes. Nu cred ca nici un alt tracker chinezesc va mai ajunge, ca vechiul CHDBits..ce vremuri!

16. The Following User Says Thank You to Gabiiiii For This Useful Post:

mi3x (08-13-2017)

Quote Originally Posted by Gabiiiii View Post
    Hahah stiu ca glumesti dar totusi, nu ai cum sa compari HDBits cu nici un alt tracker HD. A fost, este si va fi no1 (zeul zeilor) cum spunea cineva aici, in materie de HD atata timp cat va exista pirateria, HD-Spain poate fi comparat cu WiHD sau HDCenter (pastrand proportiile bineinteles). Personal si AHD mi se pare clar peste HD-Spain

On topic: M-Team s-a vrut un fel de CHDBits, o vreme s-au mentinut bine de tot dar acum nu mai prezinta cine stie ce interes. Nu cred ca nici un alt tracker chinezesc va mai ajunge, ca vechiul CHDBits..ce vremuri!
    Personal mi-se pare ca nu sti ce vorbesti si nu glumesc, personal am vazut user care vroia sa dea la schimb pentru HDSpain 5 invitatii pe trackere high level, pentru HDB nu am vazut asa ceva, daca ai acum invitatie pe HDSpain poti sa faci rost de orice mai putin pe trackerele de magie. Uitam, cand ajunge ultrahdclub la palmares de 1500 fullbd 4k HDB o sa inceapa sa fie istorie.

dedexxx

Personal mi-se pare ca nu sti ce vorbesti si nu glumesc, personal am vazut user care vroia sa dea la schimb pentru HDSpain 5 invitatii pe trackere high level, pentru HDB nu am vazut asa ceva, daca ai acum invitatie pe HDSpain poti sa faci rost de orice mai putin pe trackerele de magie. Uitam, cand ajunge ultrahdclub la palmares de 1500 fullbd 4k HDB o sa inceapa sa fie istorie.
    Ok, sa o luam pas cu pas.

1. Daca cineva e dispus sa ofere 5 invitatii pe nush ce trackere pt HD-Spain o face doar pt ''faima'', in cea mai mare masura a acestui tracker. E bun da, dar e limitat si evident cu cat e mai greu de intrat cu atat e mai dorit. Chiar trebuie sa-ti dau ca exemplu FTN? care a fost muuulta vreme alaturi de HDBits cel mai dorit tracker. WhatCD-ul daca nu se inchidea nu ar fi fost intrecut niciodata de nimeni, era gigant. La fel e si in cazul HDBits-ului desi tu nu vei recunoaste.

2. Ti-as recomanda sa nu te orientezi deloc dupa ce ofera unii altii, pe forumuri de trade/sell. Poate unii ofera 7 invitatii pt Demonoid (exemplu) asta nu denota ca si se merita sa oferi atata, ci doar ca-l vrea musai in colectie, si e dispus sa ofere oricat.

3. Ultrahdclub? deja delirezi. Sunt zeci de trackere peste asta si 4k? poate 5% daca se uita si asta la noi, nu zic de straini..

4. In afara de HDBits, PTP, AHD, BTN, iTS, Exigo, FSC, DB9 (extrem de greu de intrat si daca intri esti verificat la sange) alte 5 trackere ''high level''. Chiar sunt curios :P

19. The Following User Says Thank You to Gabiiiii For This Useful Post:

Patriot (07-19-2017)

Quote Originally Posted by Gabiiiii View Post
    Ok, sa o luam pas cu pas.

1. Daca cineva e dispus sa ofere 5 invitatii pe nush ce trackere pt HD-Spain o face doar pt ''faima'', in cea mai mare masura a acestui tracker. E bun da, dar e limitat si evident cu cat e mai greu de intrat cu atat e mai dorit. Chiar trebuie sa-ti dau ca exemplu FTN? care a fost muuulta vreme alaturi de HDBits cel mai dorit tracker. WhatCD-ul daca nu se inchidea nu ar fi fost intrecut niciodata de nimeni, era gigant. La fel e si in cazul HDBits-ului desi tu nu vei recunoaste.

2. Ti-as recomanda sa nu te orientezi deloc dupa ce ofera unii altii, pe forumuri de trade/sell. Poate unii ofera 7 invitatii pt Demonoid (exemplu) asta nu denota ca si se merita sa oferi atata, ci doar ca-l vrea musai in colectie, si e dispus sa ofere oricat.

3. Ultrahdclub? deja delirezi. Sunt zeci de trackere peste asta si 4k? poate 5% daca se uita si asta la noi, nu zic de straini..

4. In afara de HDBits, PTP, AHD, BTN, iTS, Exigo, FSC, DB9 (extrem de greu de intrat si daca intri esti verificat la sange) alte 5 trackere ''high level''. Chiar sunt curios :P
    de acord cu tine , dar, scoate AHD si iTS, sunt sub nivelul celor insirate de tine, AHD este cautat pentru invitatiile spre PTP din forum iar iTS nu mai este activitate cam de mult timp pe el

M-Team TP (MTTP) is Open for Application Signup!
    Signup Link: https://tp.m-team.cc/preregistered.php

M-Team unlimited from Ourbits.

Requirements:

* You have not previously held an account at MTeam. If you have been disabled, use our IRC or forum to have your account re-enabled.

* Elite User and 5 torrents uploaded.

* Gmail Hotmail Outlook AOL iCloud only.Do not use the proxy registration, otherwise you will be automatically baned by the system.

* Only request an invite for yourself... and only do it if you are planning to use it.If the username is available on MTeam, you use the same one as you use here.

* A PM to me, with a title that says: MTeam Invite - <insert_your_email_here>

Please do not request an invite if you do not meet the minimum requirements.