Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 398

Thread: M-Team - TP

Pentru ca vor sa selecteze userii, de-aia.
    BeyondHD, the HD version of pure cocaine.

Quote Originally Posted by SilverSurfer View Post
    Pentru ca vor sa selecteze userii, de-aia.
    Da, aia cu bani și cu potențial de sclavi.
    Dar sper să și-o ia în bot și ăia care donează să-l adauge la colecție.

3. The Following User Says Thank You to Toronto For This Useful Post:

wtf (07-08-2015)

Daca le-ar umbla un pic mintea, ar deschide un free sign-up. Apoi sunt sigur ca ar curge si donatiile. La celelalte chinezarii asta mi-a placut, ca aveau free sign-up odata la cateva luni. Daca vor sa selecteze userii sa faca teste. Cum selectezi prin loterie? pai prin loterie intra cine are noroc, nu cine e bun. La fel si cu invitatie pentru donat...intra cine are cascaval, nu un potential bun seeder.

Ma rog, sa faca ce vor. Ei stiu...Trackerul e bun, dar deocamdata nu se poate compara cu fostul CHD sau HDC. Pai alea aveau mii de seederi la un film nou, astia nu au nici la cel mai popular mai mult de 500.

Quote Originally Posted by maharet View Post
    Conturile active, cu trafic, nu sunt dezactivate. Luat de pe forumul oficial --> http://s9.postimg.org/m9jbokx5r/Capture.png
    eu am pus intrebarea aia.

Avea dreptate Nostradamus...o sa fim dominati de rasa galbena.Va baga astia p2p si pe gat si pe nas mai ceva ca-n epoca lui Hitler.E ca un drog chinezariile in ziua de azi toti alearga dupa ele mai ceva ca la maratonul dezbracati-va la suta de metri.Grow the fuck up si sustineti orice e romanesc ca d-aia sau dus pe apa sambetei trackerele noastre din cauza astora care va credeti orezari/externi wannabe!

7. The Following 3 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

blindmind (07-08-2015), Toronto (07-08-2015), ykd2 (07-08-2015)

Torrents.ro Member blindmind's Avatar

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Avea dreptate Nostradamus...o sa fim dominati de rasa galbena.Va baga astia p2p si pe gat si pe nas mai ceva ca-n epoca lui Hitler.E ca un drog chinezariile in ziua de azi toti alearga dupa ele mai ceva ca la maratonul dezbracati-va la suta de metri.Grow the fuck up si sustineti orice e romanesc ca d-aia sau dus pe apa sambetei trackerele noastre din cauza astora care va credeti orezari/externi wannabe!
    gresit cu o sa fim..... deja suntem demult dominati de rasa galbena... in orice privinta.Iar asta cu sustineti trackerele romanesti e tare gluma pai care tracker romanesc ai vazut tu ma sa scoata bduri cu filme ? proprii retail.... si mai ales noi ..... nu erau chinezii.... dadeai sute de euroi pe bduri retail... asa ca inainte sa zicem ceva mai bine ne gandim.... iti spun eu ca nu iti permiteai tu la salariile din Ro sa fi dat 40-50 euro pe un BD ..... parerea mea.... p.s. toate trackere interne iau dupa alea externe.... asa ca......

Quote Originally Posted by roon3y View Post
    Ce sa stie Tanaka... d-aia l-au si dat chinezii afara )
    acum il vorbiti de rau dar cand va dadea invitatii.... il pupati si in ...... mentalitate romaneasca pai de ba ... nu era el intrai o laie pe chd... p.s. nu ii iau apararea dar asa este cand te vezi cu sacii in caruta... dai naiba pe altii.
    Last edited by blindmind; 07-08-2015 at 06:14 PM.

9. The Following 3 Users Say Thank You to blindmind For This Useful Post:

Fre5h (07-08-2015), maharet (07-09-2015), Patriot (07-09-2015)

Quote Originally Posted by blindmind View Post
    asta cu sustineti trackerele romanesti e tare gluma pai care tracker romanesc ai vazut tu ma sa scoata bduri cu filme ? proprii retail.... si mai ales noi ..... nu erau chinezii.... dadeai sute de euroi pe bduri retail... asa ca inainte sa zicem ceva mai bine ne gandim....
    Cunosc romani care si-au dedicat prea mult din timpul liber sa scoata bd-uri dar cand munca nu e apreciata si te zbati ca pestele pe uscat e normal sa nu mai faci valuri.Nu ai inteles la ce ma refer,de vina suntem noi toti romanii ca nu am sustinut fenomenul ca na pe extern iti dau aia viza de plecare in statele unite ce rost are sa ajutam prostul de rand.

Fara sa ma cert cu tine wtf, eu nu prea situ pe nimeni ca sa fi cumparat/inchiria un bluray raw si sa-l puna pe torrente.Dar poate n-am eu destula experienta.
    Btw, pe trackerul acesta se gasesc si seriale BD sau doar filme?

Defapt vad ca se mai da la ei pe irc invitatii, o sa stau pe acolo
    Last edited by LazX; 07-09-2015 at 01:30 AM.

Torrents.ro Member blindmind's Avatar

Quote Originally Posted by LazX View Post
    Defapt vad ca se mai da la ei pe irc invitatii, o sa stau pe acolo
    se dau dar trebuie sa stai mult timp

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Cunosc romani care si-au dedicat prea mult din timpul liber sa scoata bd-uri dar cand munca nu e apreciata si te zbati ca pestele pe uscat e normal sa nu mai faci valuri.Nu ai inteles la ce ma refer,de vina suntem noi toti romanii ca nu am sustinut fenomenul ca na pe extern iti dau aia viza de plecare in statele unite ce rost are sa ajutam prostul de rand.
    Exista vreun tracker HD romanesc macar comparabil cu... HDT sa zicem (sa nu fiu rau sa zic de altele mai bune)? Avem vreun tracker de filme, vreun tracker de jocuri, etc etc?

Noi avem FL si cam atat...

16. The Following 2 Users Say Thank You to Haplea_ For This Useful Post:

blindmind (07-09-2015), Fre5h (07-10-2015)

SPQR maharet's Avatar

Quote Originally Posted by Haplea_ View Post
    Exista vreun tracker HD romanesc macar comparabil cu... HDT sa zicem (sa nu fiu rau sa zic de altele mai bune)? Avem vreun tracker de filme, vreun tracker de jocuri, etc etc?

Noi avem FL si cam atat...

Per total, nu sunt destui seederi buni, nu sunt bani, sau sunt, dar nu pentru asta, nu e timp, etc. Motive sunt destule. Dar tot mai avem MTV, e un tracker foarte bun, Freshon, la fel, CZT, SFZ, MT, Hotvibes, Ice...avem ceva trackere bune. Fiecare pentru un motiv.

Era frumos de aveam o alianta sa tinem piept la toate *****urile astea..Sa ne curatam noi ograda singuri.

19. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

maharet (07-09-2015)

Am auzit ca s-a incercat, dar cum orgoliul este mai mare, tot apar tractoare dupa fiecare ploaie.

S-a incercat, a fost o sedinta, ramas la o sedinta, ma rog.Imi cer scuze pt off topic.

SPQR maharet's Avatar

July 4, 2015 - Permission change announcement

The following changes will be applicated in July 6, 2015

ŸThe retention time of a new account without upload/download data will be changed from 7 days to 5 days.
    The retention time of no-parked accounts will be changed from 45 days to 40 days.
    The retention time of parked accounts will be changed from 180 days to 100 days.
    The level of the permanent accounts will be changed from Veteran User to Extreme User.
    The level of the accounts which won’t be deleted when it was parked will be changed from Elite User to Insane User.

The following changes will be applicated in July 25, 2015

The upload data of the new accounts’ assessment will be changed from 15G to 20G.
    The bonus of the new accounts’ assessment will be changed from 4000 to 4500.

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

July 4, 2015 - Permission change announcement

The following changes will be applicated in July 6, 2015

ŸThe retention time of a new account without upload/download data will be changed from 7 days to 5 days.
    The retention time of no-parked accounts will be changed from 45 days to 40 days.
    The retention time of parked accounts will be changed from 180 days to 100 days.
    The level of the permanent accounts will be changed from Veteran User to Extreme User.
    The level of the accounts which won’t be deleted when it was parked will be changed from Elite User to Insane User.

The following changes will be applicated in July 25, 2015

The upload data of the new accounts’ assessment will be changed from 15G to 20G.
    The bonus of the new accounts’ assessment will be changed from 4000 to 4500.
    mda, assessment = China,devine enervanta chestia

SPQR maharet's Avatar

Nu chiar, se poate face, nu e deloc greu. La mine a durat vreo 7-8 zile. Am stat/stau la seed maxim 8 ore pe zi. Dar am luat vreo 500 de GB.

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Nu chiar, se poate face, nu e deloc greu. La mine a durat vreo 7-8 zile. Am stat/stau la seed maxim 8 ore pe zi. Dar am luat vreo 500 de GB.
    te cred,dar iti aloci ceva timp si dupa aceea dispare din peisaj ca celelalte chinezarii