Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 55 of 55

Thread: uTorrent

eu astazi cand am deschis calculatorul s-a incarcat ceva mai greu windows-ul, si cand a intrat am avut neplacuta surpriza sa vad multe 'deranjamente" ce au avut loc in calculatorul meu. Totul aparea ca si cum as fi instalat proaspat windows-ul. programe crash-uite, browser-ul imi zicea bun venit, utorrentul chel. banuiesc ca ar fi ceva cu win10 asta pe care-l am desi e pro. utorrent-ul l-am mai gasit chel de cateva ori fara nici o explicatie. de-acu munca sa pun toate torrentele la loc. nu mi s-a intamplat niciodata asta cu win7. aveti idee care-i cauza? nu mai deschid alt thread.
    am pierdut inclusiv salvarile jocurilor cu care ma jucam. wtf? multe programe trebuie sa le reinstalez
    Last edited by comatome; 01-16-2016 at 07:18 PM.
    " ​This account has been disabled "

restore la o data recenta cand totul era ok?

Am dat restart cu gândul de a instala alt windows, timp in care si- a facut niște actualizări și a revenit cum a fost. Era ciudat pt ca nimic nu mai era cum lăsasem. Toate erau aiurea. Nu mi s-a mai intamplat

Lightbulb

Boală VECHE....

Se rezolvă imediat cu Registry

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

La uTorrent doar lucru manual. Nu mai ai ce ii face din ce stiu. Le bagi manual la seed . Ca sa iti fie mai usor bifezi si "skip hash check", sa intre instant la seed, sa nu mai chinui HDD

Sau din cand in cand faci cate un backup la %AppData%\uTorrent,mai bine previi decat sa tratezi manual

Quote Originally Posted by softctrl View Post
    Sau din cand in cand faci cate un backup la %AppData%\uTorrent,mai bine previi decat sa tratezi manual
    du-te bre sa te bata altul. Pai backup sa faca acuma la ce ? el vroia o solutie sa iasa din necaz acuma, ca i-a chelit uTorrent

Eu am dat o solutie sa stie cum sa scape de chelire pe viitor(eu unul sunt patit si fac backup zilnic,nu mor pentru cateva secunde),tu poti sa ramai la lucrul manual

Quote Originally Posted by softctrl View Post
    Eu am dat o solutie sa stie cum sa scape de chelire pe viitor(eu unul sunt patit si fac backup zilnic,nu mor pentru cateva secunde),tu poti sa ramai la lucrul manual
    Si cu ce il ajuta solutia asta ACUM ?

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Quote Originally Posted by oldmusic View Post
    Si cu ce il ajuta solutia asta ACUM ?
    Pe viitor ,ca se va mai lovi de ea , garantat :0

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

Quote Originally Posted by iLink View Post
    Pe viitor ,ca se va mai lovi de ea , garantat :0
    Nu contest, insa el boceste acuma. Acum trebuie handjob, repuse unul cate unul, abia dupa sa fie prevazator si sa faca backup. Am patit si eu si probabil mai toti macar o dat. Nu ai ce sa ii faci....
    Backup zic si eu ca fac dar raman cu zisul. Ii fac doar cand reinstalez Windows .

50 years after pretime arko's Avatar

Sau faci utorrentul portabil. Eu cred ca il am de cand am cumparat laptopul acum 4 ani. Si am instalat windows de n ori.
    Am explicat aici cum se face. Discutii pe aceeasi tema 1, 2, 3
    Mințile ilustre discută idei, inteligențele medii discută evenimente, iar mințile reduse îi discută pe alții.
    Facebook | TORRENTs.RO

13. The Following 5 Users Say Thank You to arko For This Useful Post:

comatome (01-18-2016), elGringo (01-19-2016), Fre5h (01-18-2016), Haplea_ (01-18-2016), Patriot (01-18-2016)

^ Asta e cea mai buna metoda.

multumesc pentru sfaturi am fost bulversat atunci de ce era in calculatorul meu. parca intrasem pe unul strain.

Ce inseamna got toredo adress ? https://picload.org/image/rlcggccw/toredo.png
    Are vreun efect ?
    a aparut de vreo doua zile....