Results 1 to 7 of 7

Thread: Overwatch

Torrents.ro Member Danii's Avatar
    Blog Entries
    4

Default Overwatch

Overwatch, un nou joc de la Blizzard

Cu câteva minute în urmă, Blizzard a anunțat un nou joc intitulat Overwatch
    În cadrul ceremoniei de deschidere de la Blizzcon, am avut parte de un anunț intersant: Blizzard trece și în domeniul shooterelor cu Overwatch.

Overwatch e un team based FPS

După gameplay, jocul seamănă mult cu TeamFortress 2 (clase diferite, cu diverse abilități, hărți cu diferite obiective, etc).
    Jocul va intra în beta din 2015(nu se știe data exactă)

Pentru mai multe detalii/screens/videos intrați pe site-ul oficial: Aici.

Se apropie Blizzcon, si poate vreun beta, mai mult sau mai putin deschis.

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

Wow, ce joc! M-a prins rău de tot.
    I don't have any beliefs or allegiances. I don't believe in this country, I don't believe in religion, or a god, and I don't believe in all these man-made institutional ideas.

George Denis Patrick Carlin (May 12, 1937 – June 22, 2008)

Pacat ca nu e pe Steam...

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

E open beta pe blizzard .
    I don't have any beliefs or allegiances. I don't believe in this country, I don't believe in religion, or a god, and I don't believe in all these man-made institutional ideas.

George Denis Patrick Carlin (May 12, 1937 – June 22, 2008)

Stiu... probabil o sa-l incerc in weekend dar nu prea imi vine sa stau cu al 4-lea DRM doar pentru un joc, plus ca jocurile Blizzard nu prea beneficiaza de cine stie ce "atentie" din partea dezvoltatorilor dupa lansare. Ma uit la Team Fortress 2, joc asemanator dpdv al gameplay-ului, lansat in 2007, care inca e jucat de foarte multa lume, primeste update-uri destul de des, etc. Overwatch nu cred ca rezista mai mult de un an daca nu primeste periodic update-uri consistente (arme, harti, etc).

Quote Originally Posted by Haplea_ View Post
    [...]plus ca jocurile Blizzard nu prea beneficiaza de cine stie ce "atentie" din partea dezvoltatorilor dupa lansare. [...] Overwatch nu cred ca rezista mai mult de un an daca nu primeste periodic update-uri consistente (arme, harti, etc).
    Cred ca glumesti, uita-te la Hearthstone sau Heroes of the Storm. Daca va exista vreun unghi de gameplay competitiv fii sigur ca vor exista update-uri ("cosmetice") dese.