Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 188

Thread: Nebulance.io aka Transmithe.net

Am vrut să îmi fac cont aici, dar din greșeală am luat ban.. păcat, ieșea un cont foarte frumos.

2. The Following 5 Users Say Thank You to RaduRA2 For This Useful Post:

BTY (02-23-2015), Cojo (02-23-2015), Gabiiiii (02-22-2015), iFeel (02-24-2015), Kraf (03-08-2015)

Quote Originally Posted by iLink View Post

Eu zic sa-l facem sticky acest topic, care e cu mine?
    Je,le-am gasit si cover

4. The Following 3 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

maharet (02-23-2015), softctrl (02-23-2015), Valentin87 (02-23-2015)

Ar fi iesit niste donatii foarte frumoase, pacat

Quote Originally Posted by vladu27 View Post
    Avem o cartita baieti
    Deci au urmarit ce am postat eu aici...superrrrr tareeee!

Cineva se vrea in staff si face pe sifonul

SPQR maharet's Avatar

Au banat România? Atunci...ducă-se învârtindu-se cu trackerul lor cu tot.

I-mi pare rau ca din cauza threadului deschis de mine ati/am luat oficial ban . Parerea mea e ca oricum se ajungea aici, mai ales ca am vazut mai multi romani banati. Le trebuia doar un motiv, pe care i l-am oferit eu. Stiam ca o sa se ajunga la asta dar nu am vrut sa ma conformez regulilor lor. m-am saturat de atatea reguli. Nu-mi pasa de contul meu dar voi poate tineati la al vostru. Inca o data imi cer scuze..
    Last edited by comatome; 02-23-2015 at 10:29 AM.
    " ​This account has been disabled "

9. The Following 2 Users Say Thank You to comatome For This Useful Post:

iLink (02-23-2015), tastatura (02-23-2015)

Deci am "Account disabled!" pentru ca ban Romania sau pentru ca trancaneala pe-aici ?

SPQR maharet's Avatar

Dacă ar fi fost vreun tracker TV cu câteva milioane de torrente şi câteva sute de mii de utilizatori, poate atunci s-ar fi justificat toate regulile astea absurde. Altfel, câteva mii de torrente şi câteva sute de utilizatori deja nu mai impresionează pe nimeni, e penibil. Când or să aibă pe aici conţinut ultraexclusiv gen "Seinfeld" "Quantum Leap", "Star Trek TNG" sau "Sopranos" în 4 K, HEVC encode, poate atunci o să fac vreun efort să mă prefac că-mi pasă de trackerul lor. Până atunci...să o ţină tot aşa, tracker neinteresant.

Pacat... Parea un tracker interesant...

Quote Originally Posted by comatome View Post
    I-mi pare rau ca din cauza threadului deschis de mine ati/am luat oficial ban . Parerea mea e ca oricum se ajungea aici, mai ales ca am vazut mai multi romani banati. Le trebuia doar un motiv, pe care i l-am oferit eu. Stiam ca o sa se ajunga la asta dar nu am vrut sa ma conformez regulilor lor. m-am saturat de atatea reguli. Nu-mi pasa de contul meu dar voi poate tineati la al vostru. Inca o data imi cer scuze..
    Da nu ai de ce sa iti ceri scuze pentru un tracker de duzina, BTN reloaded....a scuze TtN!
    Last edited by vladu27; 02-23-2015 at 11:29 AM.
    Metaforic vorbind....metafora e metafora!

It's alive claudiubgd's Avatar
    Blog Entries
    1

sa fi tras pe rug!!!!
    25dettnurislabe
    Retras din activitate

15. The Following User Says Thank You to claudiubgd For This Useful Post:

iLink (02-23-2015)

Quote Originally Posted by Fre5h View Post
    Ne-a trebuit thread cu TtN aici, ne-am rezolvat si cu trackeru asta. Alt review despre TtN nu mai gasesti pe net.
    Ei nu... gasesti pe HDAccess pe forum la Invites. Nu mai pot de ascunsi ce sunt.

Inseamna ca astia sunt in bune relatii cu aia de pe HDAccess.

Quote Originally Posted by socon View Post
    Inseamna ca astia sunt in bune relatii cu aia de pe HDAccess.
    Dap si cu HDAccess si cu waffle!
    Se contureaza oare un nou triunghi al bermudelor,in genul BTN, what si Awesome-HD? Interesant de urmarit!
    Last edited by vladu27; 02-23-2015 at 12:34 PM.
    Metaforic vorbind....metafora e metafora!

daca au topicuri de recrutare pe hdaccess si waffles nu inseamna ca sunt in relatii bune.

Quote Originally Posted by vladu27 View Post
    Dap si cu HDAccess si cu waffle!
    Se contureaza oare un nou triunghi al bermudelor,in genul BTN, what si Awesome-HD? Interesant de urmarit!
    BTN, What si PTP......................

Quote Originally Posted by Haplea_ View Post
    BTN, What si PTP......................
    BTN, What, PTP, BH5, Awesome-HD, STP, SceneHD... toate cu forumul TPS... crede-ma.

Pai pe TPS sunt stafferi cam de peste tot. Mi se pare normal sa discute intre ei. Asta nu inseamna ca ies si la bere...
    Last edited by Haplea_; 02-23-2015 at 01:49 PM.

stai bre chill ca mai devreme sau mai tarziu tot se scapa cineva....si daca nu...gaseau ei alt motiv.

Quote Originally Posted by iLink View Post
    Eu zic sa-l facem sticky acest topic, care e cu mine?
    Voi chiar credeti ca pei ei ii deranjeaza ca se discuta despre trackerul lor ? Asta e doar o tentativa de smecherie ca sa capete notorietate ! Cu cat sunt mai secretosi cu atat se zbate mai mult lumea sa ajunga acolo. Daca trancanim aici in continuare despre ei nu le facem altceva decat un favor ! Un tracker care interzice reclama va ramane pentru totdeauna un mare 0 ! De unde vor ei sa stranga useri daca nu isi fac reclama pe forumurile de genul asta ? Noi acum discutand despre ei doar le facem reclama...si ii ajutam sa creasca !

Asa ca eu unul propun mai degraba da dupa ce va descarcati toti nervii pe ei...acest topic sa fie inchis si screen-urile cu motivele de ban sa fie postate la ROTD

Si o contributie personala...: Tema ca tema...dar mi se pare extrem de penibil sa copiezi si bannerul si avatarul deafault. Nu au absolut nimic specific lor...nici o personalizare ! Pana si fontul cu care scrie in banner numele site-ului e acealsi de pe BTN. Asta inseamna 0 designeri , 0 inspiratie, 0 interes. Coroborat cu fitzele stupide...=> si 0 inteligenta. A nimerit-o bine wtf cu posterul ala
    Last edited by Valentin87; 02-23-2015 at 05:10 PM.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

In loc sa descarcati de pe tvt-ul nostru, stati si faceti trafic pe un tracker de genul acesta! De ce? Nu o sa ii inteleg niciodata pe useri comunitatii acesteia, ducandu-se cu IP-ul lor de Romania, facand trafic pe trackerele externe...cu o exceptie, doua, unde se merita sa ai cont doar pentru continut! Mai bine ma duc sa descarc de pe ale noastre trackere mai putin consacrate, xtremezone, fluxzone, icetorrent, datascene, utorrents, etc. Nu sunt ele de teapa celolalte din tabara opusa FL and co. dar sunt romanesti.1
    cum era, nemtii de abea astepta sa puna mana pe un Sandero si romanii pe o invitatie pe TS - Tracker ! nu e cea mai buna comparatie, dar sper ca intelegeti unde bat!
    Last edited by Capitanz; 02-23-2015 at 05:36 PM.

25. The Following 2 Users Say Thank You to Capitanz For This Useful Post:

BTY (02-23-2015), Maddoxro (03-03-2015)

Tags for this Thread