Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 188

Thread: Nebulance.io aka Transmithe.net

Abea am venit de la munca,am avut o zi obosita rau,asta mai ma inseninat.O sa activez VPN si o sa fac un thread pe forum ca nu pot face o donatie de 100 euro

Quote Originally Posted by Capitanz View Post
    In loc sa descarcati de pe tvt-ul nostru, stati si faceti trafic pe un tracker de genul acesta! De ce? Nu o sa ii inteleg niciodata pe useri comunitatii acesteia, ducandu-se cu IP-ul lor de Romania, facand trafic pe trackerele externe...cu o exceptie, doua, unde se merita sa ai cont doar pentru continut! Mai bine ma duc sa descarc de pe ale noastre trackere mai putin consacrate, xtremezone, fluxzone, icetorrent, datascene, utorrents, etc. Nu sunt ele de teapa celolalte din tabara opusa FL and co. dar sunt romanesti.1
    cum era, nemtii de abea astepta sa puna mana pe un Sandero si romanii pe o invitatie pe TS - Tracker ! nu e cea mai buna comparatie, dar sper ca intelegeti unde bat!
    Problema e urmatoarea : pentru ca noi romanii nu avem arfe puturoase asa cum au cei din tarile "civilizate" , marfa noastra nu e la fel de atractiva. De ce sa pui pret pe un tracker romanesc cu un nr decent de peersi de la care tragi cu viteza metro...cand poti sa te chinui sa tragi de pe extern, fara peering de la 1 seeder cat au la fiecare torrent trackerele leet ?! Noi avem free signup-uri sau invitatii la discretie. Se intra usor...deci nu suntem cool !

Oricum nici macar asa nu se pune problema...ca nu le facem nici un trafic ! Cei ce isi fac cont pe trackere "cool" oricum nu le folosesc tocmai din cauza ca au 1 seeder la fiecare torrent sau nu stiu ce regulamente stupide. Tot de pe filelist descarca ! Doar ca le place sa se chinuie sa intre pe geam acolo de unde sunt dati afara pe usa.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

betiv

Nustiu daca nu sunt ceva romanasi si prin staff-ul ala de se vor atat de sh33t,nu m-ar surprinde la cate am vazut in ultima vreme. Oricum,pe cat se vor de secreti or sa ramana sa downloadeze staff-ul intre ei.

Valentin te contrazic cu viteza.Eu de pe BTN iau mai bine ca de pe FL ca viteza.

5. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

iLink (02-23-2015)

Quote Originally Posted by LazX View Post
    Valentin te contrazic cu viteza.Eu de pe BTN iau mai bine ca de pe FL ca viteza.
    Si de pe TTN cu cat iei?
    Eu de peste tot iau cu 600 de kilo ca am viteza melcului turbat!
    Metaforic vorbind....metafora e metafora!

Nu mi-am facut cont inca,astept sa prind o dispozitie mai buna )

Ownerul de pe TTN este roman,am facut o donatie la ei pe site

9. The Following 4 Users Say Thank You to MARIUSTH22 For This Useful Post:

BTY (02-23-2015), jaedong (03-04-2015), Maddoxro (03-03-2015), Smash (02-24-2015)

Soc .........................

Quote Originally Posted by MARIUSTH22 View Post

Pai nu inteleg! Esti roman iti faci tractor si banezi Romania! Cum vine asta?
    Asta e o treaba romaneasca...cum numai noi romanii stim sa facem!
    Domnule, Catalin- Barbu si Dumintru, de ce ai banat bre Romania?
    Last edited by vladu27; 02-23-2015 at 07:40 PM.
    Metaforic vorbind....metafora e metafora!

Wow ce reta, trebuia sa adaugi si multa caldura din ro pentru barbu cand ai donat

Vedeti ca are mail-ul acolo, poate ii faceti niste dedicatii... fara numar, fara numar.
    BeyondHD, the HD version of pure cocaine.

Sa-i oferim traducerea corecta romanasului buclucas din partea romanilor de pretutindeni TTN = Ten Tatu Natii

15. The Following 2 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

alynu (02-23-2015), Quet (02-23-2015)

Quote Originally Posted by MARIUSTH22 View Post

Nu stiu daca ownerul e roman, dar cine mai risca sa-si puna paypalul propriu pe un tractor ca sa primeasca donatii daca nu un roman.

It's alive claudiubgd's Avatar
    Blog Entries
    1

Cat de limitat mintal poti sa fi?
    Sa fi cetatean ROMAN, iti deschizi tracker copie BTN, bombardezi cu donatii si evident, iti banezi propria tara.
    Asa ne ducem de rapa, cu oameni ca tine, domnule prahovean. Si toate astea pentru ce? Sa arati ca ce?
    Offf...

P.S. Ce-i drept, dl owner, e informat, ne stie nick-urile pe trackere
    Last edited by claudiubgd; 02-23-2015 at 08:41 PM.
    Retras din activitate

betiv

Deci am presimtit eu bine ca e un romanas de al nostru in staff,mama lui de bulangiu.

Viva la Revolución Chavez's Avatar

pentru al meu prahovean ))

21. The Following 7 Users Say Thank You to Chavez For This Useful Post:

alynu (02-23-2015), claudiubgd (02-23-2015), deezlici0us (02-24-2015), Gabiiiii (02-23-2015), iLink (02-23-2015), Smash (02-24-2015), vladu27 (02-23-2015)

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

A fost hitul verii melodia asta )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (varianta asta)de sus

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

23. The Following User Says Thank You to iLink For This Useful Post:

Chavez (02-23-2015)

Hai sa donam toti cate 1 cent,merge pe paypal ?)))))))))))))

Torrents.ro Member CandyMan's Avatar

Propun sa-i comandam 20 de pizze.

Tags for this Thread