Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 82

Thread: RDS -- rds-zone.net --

Thumbs up RDS -- rds-zone.net --

Cateogrii de torrente:
    MOViES
    3D
    3D.RO
    BLURAY
    BLURAY.RO
    CARTOONS
    DVDR
    DVDR.RO
    MOViES-PACK
    SD
    SD.RO
    X264
    X264.RO
    TV
    TV-BLURAY
    TV-DVDR
    TV-PACK
    TV-SD-x264
    TV-SD-x264.RO
    TV-X264
    TV-X264.RO
    TV-XViD
    TV-XViD.RO
    GAMES
    CONSOLE
    GAMES
    GAMES-PACK
    Games/ANDROID
    HANDHELD
    EXTRA
    APPS
    IMAGES
    MISC
    XXX
    XXX/Pack

Despre tracker:
    http://rds-zone.net/signup.php <-
    Acest tracker are printre cele mai mici pre time-uri din romania. Acolo se vor urca numai torrente de scena si creatii proprii(dvdro-uri hd-ro...etc). Pentru mai multe detalii intrati si faceti-va cont...este intrare libera pana la un anumit numar de useri Enjoy!
    NU DA CLICK

Ne gasiti pe Facebook,Twitter si pe Hi5

Cand am intrat ma gandeam ca sceneaccess se duce de rapa.Am verificat si am vazut ca e vorba de alt site.Mesajul de bun venit e gol in fine nu ca ar conta prea mult.Pacaliciul din logo ma face sa cred ca e un site de pacanele dar stiind despre ce e vorba am mers mai departe.Pretime de 7 minute printre cele mai bune din RO?NOT...Footer pus aiurea era mai indicat sa faca parte din intregul stylesheet,favicon care zici ca e o pata de sange dupa un tampon...We are Back 99.5%..... adica la 100% faceti voi donatii catre useri ori care-i baiu'?Categoria Movies-XViD s-a schimbat în --> Movies-SD dupa filelist copiati si voi?

PS: Aveti prea multe minusuri si nu am chef sa le insir pe toate!

cum adica sa-mi fac cont ca sa aflu mai multe detalii? nu mai bine pui tu aici un stats ceva? sa vad macar daca se merita sa-mi spamati mail-ul. ca stiu ce urmeaza dupa ce-mi fac cont
    " ​This account has been disabled "

Pretime-ul primului tracker din tracer e undeva la 2-3 minute cel mult daca vorbim de seriale,in urmatoarele 2 minute apar pe urmatoarele trackere din Romania cu un script bun de autoupload.So,cum a zis si WTF ar fi undeva intre locurile 5-6 in RO.

Este mai vechi dar doar ca o paranteza

NU DA CLICK

Pai cine mai urca acele tv show-uri in afara de voi?
    Am inteles,aveti access la scena,ni s-a oferit si noua dar nu vom dori pana nu ni se va oferi ceva calitativ.
    Uita-te acum pe orice tracer,la orice serial si ai sa vezi cate trackere din RO sunt inaintea voastra.
    Si pana la urma,care e rostul la pre bun,daca nu le ia nimeni ?
    V-ati putea construi sa zicem o baza de useri pe asta,dar asta ar insemna sa fie straini,pt ca Romanii,publicul vostru target,nu dau 2 bani pe PRE

7. The Following 3 Users Say Thank You to LazX For This Useful Post:

jaedong (03-16-2015), Valentin87 (03-16-2015), vladu27 (03-16-2015)

@ lazx, e important si pretime, dar nu pentru Alien.SurfGirls.German...

Nu zice nimeni sa te bati cu scc pentru diferenta de secunda, dar daca ai acolo pretime de cateva minute e foarte ok. Dar repet, nu la seriale no name, sau imagini xxx ori mp3-uri.

9. The Following User Says Thank You to Maddoxro For This Useful Post:

Kraf (03-17-2015)

Pai asta am zis si eu in prima propozitie.
    Si la ultima am spus ca publicul lor target adica Romanii nu dau nimic pe pre.Majoritatea asteapta serialele cu subtitrare muxata.
    Noi si fara acces la scena ne plasam pe 8-9 global.Nici nu avem nevoie de mai mult.Asta zic,e nevoie de nu pre rezonabil,nu sa te bati cu primul loc..
    PS : SCC abea daca mai iese pe 9-10 GFT,TSH si XS ies pe primele locuri.

Torrents.ro Member Everett's Avatar

Temele actuale de la voi le-am mai vazut vazut pe 3 trackere, aceleasi peste tot? Nu aveti imaginatie? Sau nu e cine sa le faca?

Va rog cand comentati sa adaugati si ceva floricele,capacul de la sampanie si atitudine de troll,putina critica aruncata peste gard presarata cu cele 25 de caractere si putin foc virtual de la chibrit sa elimine mirosul de besini eliminate de piticii vanatori de timp...
    Last edited by wtf; 03-16-2015 at 10:00 PM.

13. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

Hakuin (03-17-2015)

wtf ai vorbit ca un adevarat politician roman

Atat timp cat userii trag orice insemna ca sunt multumiti si treaba merge bine
    NU DA CLICK

Pai trag? Eu am intrat acum cateva minute si la torrentele scene am vazut doar 1 seeder.La maj cel putin.Erau ceva seederi la torrentele ro sau packuri cu filme subtitrate.
    Si pana la urma tu spui ca , cantitate > calitate ?
    Adica voi ati pus scriptul sa urce tot ce se urca in scena inclusiv cele cu GERMAN.SWEED,POLISH etc?
    Pai asta nu va va duce nicaieri.

Pentru ca majoritatea userilor sunt din ro si trag doar ro
    NU DA CLICK

Quote Originally Posted by Vl@dy View Post
    Pentru ca majoritatea userilor sunt din ro si trag doar ro
    Dar manele aveti?D-alea cu bass si trompete,fara acordeon si dolari care sar printre dintii plini de aur si resturi de oaie la protap...

19. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

tastatura (03-17-2015)

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Dar manele aveti?D-alea cu bass si trompete,fara acordeon si dolari care sar printre dintii plini de aur si resturi de oaie la protap...
    Daca faci request te putem ajuta
    NU DA CLICK

.............................................

22. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

tastatura (03-17-2015)

Quote Originally Posted by LazX View Post
    .....
    Si pana la urma,care e rostul la pre bun,daca nu le ia nimeni ?
    V-ati putea construi sa zicem o baza de useri pe asta,dar asta ar insemna sa fie straini,pt ca Romanii,publicul vostru target,nu dau 2 bani pe PRE
    mi-ai luat vb din gura/taste
    Quote Originally Posted by LazX View Post
    .....
    Adica voi ati pus scriptul sa urce tot ce se urca in scena inclusiv cele cu GERMAN.SWEED,POLISH etc?
    Pai asta nu va va duce nicaieri.
    bre da cu tine nu mai apuc sa zic nimic
    x2

@Vl@dy ne spui si noua exact ce request a facut...si punem mana de la mana membrii T.ro ca sa il ajutam pe wtf sa gaseasca ce-si doreste
    Last edited by Valentin87; 03-16-2015 at 11:49 PM.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Sunt singurul care are impresia ca Valentin si LazX sunt owneri pe RDS zone si asta-i modul in care tin topicul up?

Quote Originally Posted by jacuzzi View Post
    Sunt singurul care are impresia ca Valentin si LazX sunt owneri pe RDS zone si asta-i modul in care tin topicul up?
    Neah, sunt doar invidiosi pe succesurile rds-zone

Tags for this Thread