Results 1 to 9 of 9

Thread: Tracker nou in afara

Default Tracker nou in afara

Salut, inainte sa explic ideea topicului stiu care-i treaba si ca sunteti pusi pe orice tracker care apare pentru ca...majoritatea se inchid la 2-3 luni.

Ideea este urmatoarea, eu locuiesc in Spania, am cont pe 2-3 trackere din afara insa aici nu este niciunul care-mi poate oferi MIE toate cerintele, este doar unul pentru filme iar altul dupa toate cautarile nu am gasit. Cerintele mele au fost sa fie privat cu categorii pentru cam tot ce se urca(software,muzica,ebooks,jocuri etc.). Vreau sa deschid un tracker pentru oamenii ca mine, care vor si ei asa ceva, nu prea am experienta in asa ceva dar dupa 3 nopti nedormite cautand o sursa de pe care sa incep m-am doscumentat si mi se pare interesanta "lumea" asta. Majoritatea spaniolilor nu prea stiu engleza si nici nu sunt interesati sa o invete, insa cu putina munca pot sau...putem pune lucrurile la punct.

Deci, caut pe cineva care totusi stie sa rezolve cate o problema la tracker sau macar poate sa-mi ofere o sursa de pe care sa incep, ceva updatat mai recent fara a fi nevoie sa iau totul de la capat chiar daca INTELEG ca asa este normal. Daca este careva interesat, eu voi plati totul.

"hello, world!" sparcky01's Avatar

Filelist nu iti poate oferi tie toate cerintele?

Iti ofer un sfat,n-are rost sa o iei de la capat.Dar daca vrei sa-ti pierzi banii,n-ai decat.
    Cel mai bine ar fi daca nu ai un developer sa iei o sursa gata facuta,gazelle nu merge tinand cont ca vrei general si ceva mai up to date ca asta nu stiu.
    Ai putea sa vorbesti cu un tracker care iti place,sa le platesti pt sursa sau,sa platesti un developer sa-ti modifice el o sursa.
    Salutare si bafta in proiect.

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Gaella asta (https://libertalia.me/) e tracker general si zic eu ca e configurata bine, deci merge si gazella pentru tracker general.

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Cu tot respectul fata de coderii myxz, munca lor etc, acum cateva zile s-a urcat pe net sursa lor insa nu reusesc sa decriptez parola de la rar..

Torrents.ro Member DeNeDe's Avatar

Doar acum cateva zile? :O E pe net de mult timp.
    Server #1
    Intel® Xeon® E5 1410 v2 (4 Cores@8 Threads)
    64GB RAM DDR3 1600MHz
    1.2TB SAS 10K RPM (RAID0) | 1GBit uplink
    Server #2
    Intel® Xeon® E5 1410 v2 (4 Cores@8 Threads)
    96GB RAM DDR3 1600 MHz
    1.2TB SAS 15K RPM (NO RAID) | 1GBit uplink

Pot sa ofer eu sursa lor. Sau mai bine zis pot sa ofer parola. Sursa de acum o luna.

O sursa buna e aia care o codezi tu nu toate balariile pline de xss/exploits/bad codes gata facute.

Lasa un id de contact sau da-mi un pm