Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 29 of 29

Thread: RoMovies.Ro

O sa va rog sa va mutati discutiile in topicul emtivi ca de o vreme cam bate vantul p-acolo.Imi speriati "bajetii" cu trackere bazate ca romovies raiu filme movies subnutrite si vreau sa fiu la curent cu orice film flexat cu sub tradusa din copaci.PIS!

2. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

Brando (06-18-2015)

Voi asa faceti mereu..nu stiti sa incurajati lumea doar critici...daca aveam vreo copie de la nu stiu ce sursa...daca nu aveam domeniul calumea, daca faceam spam ...mai ziceam ..dar asa incerc sa fac ceva ce nu mai este in RO ...vreau sa il fac special doar pentru filme, sa pun filme romanesti , dublate in Romana si subtitrate in Romana...macar incerc ceva special nu ca altii...

Pentru wtf:

1) Mail-ul de confirmare vine in spam. : La mine a venit in inbox...

2) romovies.ro un domeniu mai imbarligat decat un caine si o catea. : nu inteleg ce are..poate preferi copii gen lastpanamea ,fileshit si restul

3) filme ro cam lipsa,subtitrari luate dupa site-urile de specialitate nici macar nu aveti proprii traducatori ca sa zicem ca in sfarsit avem ceva nou pe piata. : Am sa urc si eu..deocamdata decat eu urc ...singur si mai am si eu o viata in afara de torente...or sa fie mai multe stai linistit.

4) Tema infecta nu lipseste iron man cel putin in banner zici ca e un bulangiu de cabaret. : Nu stiu daca este )))

5) Slogan esuat,eroare de tastatura ori owner cu 4 clase : te asigur ca am mai multe clase..mai multe decat multi insa designul nu a fost facut de mine dar acum s-a reglementat!

Info Tracker 20.06.2015
    ..::RoMovies::..
    Utilizatori: 454
    torrent(e): 158
    seeder(i): 224
    leecher(i): 1
    peer(i): 225
    seeder(i)/leecher(i): 22,400%
    Trafic: 3.16 TB

Man, nu merge romovies.ro
    Mai bine alegeai .com sau orice altceva dar nu .ro

Quote Originally Posted by PiPSRM View Post
    Voi asa faceti mereu..nu stiti sa incurajati lumea doar critici...daca aveam vreo copie de la nu stiu ce sursa...daca nu aveam domeniul calumea, daca faceam spam ...mai ziceam ..dar asa incerc sa fac ceva ce nu mai este in RO ...vreau sa il fac special doar pentru filme, sa pun filme romanesti , dublate in Romana si subtitrate in Romana...macar incerc ceva special nu ca altii...
    Criticile sunt bune in cele mai multe cazuri,te fac sa vezi unde ai gresit si iti ofera acel sentiment numit "ambitie".

Ca nu stii sa le accepti e partea a doua.

Torrents.ro Member Everett's Avatar

Quote Originally Posted by LazX View Post
    Doamne , sincer mi se face rau, cum poti sa compari un tracker care nu are nici 5 luni de 100% cu trackere intre 4 si 8 ani.
    Doar aici mai vezi d-astea.
    O sa lasam data viitoare episoadele ca sa avem si noi 15-20 k torrente cate ar trebui ca sa multumim " statistics fan ". Ce conteaza ca hostezi aproape orice pack-film pe server de 1 gb banda cat timp ai doar 9000 de torrente.
    Nici nu stiu pentru ce comparatia, ca la voi in primul rand abia de sunt ROMANI, cred ca 10%.

PiPSRM http://www.romovies.ro/ Invitatii pe ce baza se primesc? Merci.

50 years after pretime arko's Avatar

Quote Originally Posted by Edy77 View Post
    PiPSRM http://www.romovies.ro/ Invitatii pe ce baza se primesc? Merci.
    Aceeasi intrebare am si eu.

Am incercat zilele trecute sa imi fac un cont, dar nu imi afisa imaginea captcha. Credeam ca isi va reveni, dupa care l-am prins cazut. Acum e invite only
    Poate sa faca cineva care are cont, cateva ss-uri cu torrentele ?

edit: Daca e deschis doar de 3 saptamani, nu as recomanda inscrierea doar pe baza de invitatii.
    Mințile ilustre discută idei, inteligențele medii discută evenimente, iar mințile reduse îi discută pe alții.
    Facebook | TORRENTs.RO

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

10. The Following User Says Thank You to Fre5h For This Useful Post:

arko (07-09-2015)

Torrents.ro Member Everett's Avatar

Cred ca se poate muta la gunoi, s-a inchis.