Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 27 of 27

Thread: Infiintam un tracker serios

Quote Originally Posted by VRossi View Post
    Corectezi... ca la randul tau sa fii corectat? ... iar cei care nu stiu ce vreau (vor) cu adevarat ...
    Intelegi?
    252525225255252525252
    BeyondHD, the HD version of pure cocaine.

2. The Following 4 Users Say Thank You to SilverSurfer For This Useful Post:

Cojo (10-14-2015), Everett (10-07-2015), Fre5h (10-07-2015), iFeel (10-20-2015)

Torrents.ro Member Everett's Avatar

)))))
    Asa ceva!
    -------------

Wooo stop.Ce treaba are MTV ? Noi n-avem nevoie de investitii.
    Lasa omul sa-si faca tracker, e pierderea lui, vor doar raspundeti la intrebare, cred ca ar fi mai usor asa decat sfaturi de care nu are nevoie.
    Bani si timpul sunt ai lui.

5. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

maharet (10-12-2015)

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Pentru VRossi
    Quote Originally Posted by O sa zici ca sunt nesimtit, [B
    [donati...]/[doar pentru useri... trakerului]/[sa traduca unele lecti... de poker]/[sunt multe materiale cu lecti... de poker]/[tocmai s...a schimbat legislatia][/B]. Ar fi bine sa fi mai atent si sa te corectezi, toti mai gresim, in cateva posturi atatea greseli si vrei sa fi si owner de tracker.
    Mai citeste odata pote vezi mai bine ce scrie mai sus. Eu am facut o gresala care nu era vizibila, s-a dovedit din ce ai scris tu in ce ai postat ca ai cautat pe net special sa corectezi tu pentru a scoate in evidenta ce? El a facut niste greseli care sunt vizibile si pentru cei care nu stiu gramatica limbii romane si daca are de gand sa fie criticat ca cei de pe XtremeZone dai inainte sa merge.

Ii urez succesuri lui Maxx12
    VRossi succesuri la corectat, nu numai ale noastre posturi, sa nu fii egoist.

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

7. The Following 2 Users Say Thank You to Fre5h For This Useful Post:

Maxx12 (10-07-2015), SilverSurfer (10-07-2015)

@Maxx12 --> Pentru inspirație, ți-aș recomanda tracker-ul thevault.bz . În cadrul acestui site vei găsi, printre multe alte chestii, tutoriale, cărți și alte materiale legate de poker (unele dintre ele foarte rare). Din păcate nu te pot ajuta cu invitații pentru că nu dețin un cont acolo (dar am deținut unul în trecut).

Pe lângă toate acestea, îți recomand punerea la curent cu gramatica limbii române. Cele mai mari trackere românești (fie de nișă sau cu conținut mixt) au ajuns în poziția asta fiind foarte serioase în ceea ce privește comunicarea coerentă și corectă din punct de vedere gramatical cu utilizatorii săi (prin intermediul secțiunii de știri sau prin modul de exprimare al staff-ului în cadrul forumului). Dacă dorești să începi ceva serios, acesta este primul pas.

Mult succes în a-ți vedea ideea realizată.
    Last edited by Silverleaf; 10-12-2015 at 02:20 AM.
    I don't know where I'm going, but I'm on my way!

9. The Following 7 Users Say Thank You to Silverleaf For This Useful Post:

BlasterX (10-15-2015), iLink (10-12-2015), maharet (10-12-2015), Maxx12 (10-14-2015), SilverSurfer (10-12-2015), tastatura (10-13-2015), TheNextWeb (10-18-2015)

Daca tu crezi in ce vrei sa faci atunci fa-o.. nimeni nu o sa vina sa iti zica ca o sa ajungi mare.. pentru ca majoritatea nu or sa ajunga trackere mari..

La sfârşitul luni voi începe delurarea proiectului, "PokerBiTscene" sper până la anul totul să fie bine şi să putem începe.Va fi greu dar nu imposibil de făcut, cu o investiţie pe măsură o să iasă ceva frumos. Dacă cineva doreşte să se alăture proiectului.. mă poate contacta în PM. Baftă