Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 124 of 124

Thread: invite_talk_offtopic

Inainte sa va lase cu toate clonele sa cersiti invitatii, ar fi cazul sa va dea si un test de betie, poate va mai potoliti cu trasul pe nas. Inteleg ca ai avea nevoie de niste prieteni la orfelinat, cu aia imaginari te-ai certat cu toti ? Fizica nu-i acelasi lucru cu educatia fizica, dar pot sa inteleg de ce ti le-au interzis pe amindoua, era pentru binele tau.

Haha, e clar, nici macar nu stie ce e aia carte fizica. Hahaha, asta mic credea ca ma refer la materia fizica. Banuiesc ca singurul lucru la care te duce pe tine gandul carte fizica e manualul de fizica pe care il mazgaleai in ore, ca altceva se pare nu ai facut in scoala, daca ai facut-o.
    Ca tot zici de orfelinat, eu zici ca trebuie semnata o petitie sa scoata internetul din orfelinate sau macar un test de inteligenta, dar nu unu' dificil, probabil doar o intrebare: "Ce intelegi prin carte fizica?" Daca-s toti ca tine, scapam de toate abjectiile astea de pe tot internetul.

Dar nici nu stiu de ce ma chinui cu mopul societatii, ramai la caterinca ta infantila.

Presupun ca tu te refereai la materia cerebrala, la cite medicamente bagau aia in tine cred si eu ca nu mai stii cum s-o deblochezi. Sau voiai sa zici disciplina ? Nici asta nu te avantajeaza ca iti reaminteste de toate abuzurile personalului ingrijitor
    Ca sa nu ramii cu capul in pamint, o carte de valoare nu este suma hirtiilor pe care e scrisa, e o opera, o reflectie a lumii, o lume in sine. Este un produs intelectual, cu o valoare spirituala pentru unii. Nu exista "carte fizica" decit in capul unor semidocti care s-au nascut printr-un sms si si-au facut doua selfie la o biblioteca.
    Last edited by dvd; 05-21-2017 at 02:06 AM.

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

De mult nu am mai ras in halul asta.
    Ce poa' sa le debiteze mintea unora