Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 124

Thread: invite_talk_offtopic

Default invite_talk_offtopic

Salutare, am fost si eu uploader aici... Pacat ca s a dus Am o invitatie pe freshon.tv daca vrea cineva

Quote Originally Posted by prigat21 View Post
    Salutare, am fost si eu uploader aici... Pacat ca s a dus Am o invitatie pe freshon.tv daca vrea cineva
    Salut!
    Nu reusesc sa-mi revin dupa cele intamplate, incerc sa deschid zilnic site-ul Czteam ...
    Nici nu prea am alte alternitive, in ultimii ani ma bazam numai pe ei. Te rog frumos, ma poti ajuta cu acea invitatie pe freshon.tv?
    Multumesc!

Quote Originally Posted by gvasiliu View Post
    Salut!
    Nu reusesc sa-mi revin dupa cele intamplate, incerc sa deschid zilnic site-ul Czteam ...
    Nici nu prea am alte alternitive, in ultimii ani ma bazam numai pe ei. Te rog frumos, ma poti ajuta cu acea invitatie pe freshon.tv?
    Multumesc!

Imi cer scuze, m-am grabit sa postez mesajul de mai devreme iar acum nu stiu cum sa-l scot. De fapt imi doresc mult o invitatie pe scenefz.net ... Daca ma poate ajuta cineva, a rog mult ...

Pentru cine are nevoie, eu pot trimite o invitatie pe filelist.ro

Imi cer inca o data scuze si multumesc!

Da-mi pm cu adresa de mail pentru invitatie pe scenefz.net

Default invite_talk_offtopic

Salut,
    Ma ajuta cineva cu o invitație pe freshon.tv?

Quote Originally Posted by 1onu1 View Post
    Salutare, nu stiu daca gresesc unde postez dar rog pe cineva sa ma ajute cu o invitatie pe un tracker numai si numai de filme extern.MULTUMESC.
    Daca imi demonstrezi ca esti un user serios si capabil (cu proofs in privat prin pm) evident iti pot da invite pe IPT si sau pe alte trackere pe unde mai am invitatii.
    PS daca nu ma conving ss-urile pe care le astept prin pm cu numele meu in bara si needitate + link direct la profil imi rezerv dreptul de a nu iti acorda invitatia/invitatiile

@pur13 nu am invitatii pe freshon.tv

PS pe SFZ pot oferii invitatii nelimitate atata timp cat userul/userii sunt seriosi si va/vor respecta regulile :-)

CzTeam Staff xyzedro's Avatar

Salutare, nu stiu daca gresesc unde postez dar rog pe cineva sa ma ajute cu o invitatie pe un tracker numai si numai de filme extern.MULTUMESC.
    D-aia ai facut fake pe CzT boss? Si invata sa pui virgula aia cum trebuie.

Quote Originally Posted by cstn View Post
    Daca imi demonstrezi ca esti un user serios si capabil (cu proofs in privat prin pm) evident iti pot da invite pe IPT si sau pe alte trackere pe unde mai am invitatii.
    PS daca nu ma conving ss-urile pe care le astept prin pm cu numele meu in bara si needitate + link direct la profil imi rezerv dreptul de a nu iti acorda invitatia/invitatiile

@pur13 nu am invitatii pe freshon.tv

PS pe SFZ pot oferii invitatii nelimitate atata timp cat userul/userii sunt seriosi si va/vor respecta regulile :-)
    Faci cum vrei, dar pe CzT l-am invitat si in cele din urma a ajuns uploader, dupa care VIP.

Chiar daca era VIP si era imun la ratio & shit, omu` a facut fake, motiv pentru care si-a luat volan.

Sfatul meu: nu.
    Cel mai iubit dintre pămānteni

Apasă aici man.

Thanks man pt info; raman dator :-)
    Nu, va fi in cazul asta cu fake-urile.

Apasule daca sa inchis czteam acum nu mai ai saituri pe unde sa stai? am facut fake pe czteam pentru ca m-am rugat de admini trackerului sa ma ajute cu cativa giga upload ca am contribuit cu 20 torrente la tracker,si in fund ia durut,asa ca tu stai acasa, tu decat intrai sa denigrezi oameni care intra pe chat sa ceara o invitatie si ai luai in ras si in batjocora,eu ti-am zis pacat de ani care ai .

CzTeam Staff xyzedro's Avatar

Apasule daca sa inchis czteam acum nu mai ai saituri pe unde sa stai? am facut fake pe czteam pentru ca m-am rugat de admini trackerului sa ma ajute cu cativa giga upload ca am contribuit cu 20 torrente la tracker,si in fund ia durut,asa ca tu stai acasa, tu decat intrai sa denigrezi oameni care intra pe chat sa ceara o invitatie si ai luai in ras si in batjocora,eu ti-am zis pacat de ani care ai .
    In PM am crezut ca m-ai facut "apaș" ca fapt divers, dar acum imi dau seama ca ma confunzi.

Userul APASHUL este alta persoana.

Ti-am explicat si in privat acum cateva minute: ai fost varza ca uploader, dar pentru simplul fapt ca te-ai straduit si ai incercat sa ajuti comunitatea din proprie initiativa, ti-a fost acordat rangul de VIP in semn de recunostinta. Cea mai mare clasa posibila pentru un utilizator. Cu clasa aia erai vazut mai bine ca un utilizator normal cu 100 TB upload. Dar tu ai vrut sa fi si cu p*** in c** si cu sufletu`n Rai.

Dupa ce ca nu te duce capul, mai cazi si cu fundul in penis.

LE: uite ce aveam in notepad inainte sa pice trackerul:
    Name: 1onu1 - Acest cont este dezactivat (disabled)
    Registered: 2015-06-01 10:39:20 (De 68 Saptamani)
    Upload 542,939 GB (1,13 GB / Zi)
    Download 20,345 GB (43,22 MB / Zi)
    Ratio 26.686
    Aveai o ratie beton, dar tot nu ti-a ajuns.
    Last edited by xyzedro; 09-25-2016 at 08:10 PM.
    Cel mai iubit dintre pămānteni

Apasă aici man.

11. The Following User Says Thank You to xyzedro For This Useful Post:

dan15 (09-26-2016)

Man 1onu1, are you kidding me?
    Cativa giga upload? Cu vitezele din RO poti sa faci upload (real) si de ordinul TB-ilor dar neahhhh, mai bine fake upload ca e mai interesant.....
    Cu atitudinea asta de fake sau de nerespectare a regulilor nu ajungi nicaieri, si asta iti spune un alt staffer al unui alt tracker mare din RO, nu numai xyzedro.

PS 20 torrente, fi serios........

PPS pe czteam aveam upload peste 8TB cel putin ca un simplu user, iar de ratie nici nu mai stiu; asta ca fapt divers sa vezi ce inseamna statistici, comparativ cu urcarea celor 20 de torrente ale tale
    Last edited by cstn; 09-25-2016 at 08:40 PM.

Da nu-i problema ca nu ma dau afara din casa trackerile crezi ca daca am facut asta sunt facker?stai linistit ca nu sunt ce sa intamplat sa intamplat stiam riscul ca ma dau afara pentru ca nu ma tinea statutul vip eu am vrut sa fiu recompensat pentru ce am facut dar in fine.oricum nu ma plang de filme sau jocuri.si daca doream sa nu ma cunoasca cocalarul asta de staffCZTEAM intram cu alt nume dar nu ma feresc eu da RECUNOSC CA AM FACUT FAKE PE CZTEAM PENTRU CA SI-AU BATUT JOC DE MINE PENTRU CA TREBUIAU SA MA RASPLATEASCA CU GIGA UPLOAD NU CU VIP CA MA PIS PE EL DE VIP CA TOT DRACU ALA ERAM DACA ERAM ALTA CLASA,NU MA INTERESEAZA STATUSUL VIP,SUNT UN SIPLU OM CARE DORESTE UN FILM SEARA CAND MA BAG LA SOMN NU SUNT CA MULTI TANCAI CARE TOATA NOAPTEA STA LA CALCULATOR.Asa ca eu nu ma dau inapoi de la ce-am comis eu nu am zeci de trackere ca alti si sa stau toata noapte la pc stau 1 ora maxim 2 si gata ca ma bag la somn .

Atunci somn usor..................

Man 1onu1, are you kidding me?
    ..., si asta iti spune un alt staffer al unui alt tracker mare din RO,..
    Si anume care tracker mare din RO??

Poti sa iti seama si singur....

ma nene au am 1 si bun eu nu vreau scenefz xtremexone ca nu fac colectie ce nu intelegeti daca aveam zeci mai ziceam eu am unul general si atat si de aceeia vruiam un tracker numai de filme ca eu numai asta fac ma uit la filme nu caut jocuri etc.etc numai filme .la copii le mai iau din joi in paste cate un joculet.dracu parca sunteti batuti in cap numai asa o tineti ma zau.

Poti sa iti seama si singur....
    Ti-e rusine cu trackerul tau? Declara-l dom'le !
    LastFile,TheFile,etc..

ce tare esti habar nu ai ce tracker am nu ai auzit unul si bun care este cel mai bun pe lumea asta ,aaa ce zici ca esti mare copil mic.

..si de aceeia vruiam un tracker numai de filme ca eu numai asta fac ma uit la filme nu caut jocuri etc.etc numai filme ..
    Popcorn-Time.to exact pentru ceea ce cauti tu .

Download Aplicatie Filme:
    PopcornTime

Quote Originally Posted by Heimdall View Post
    Ti-e rusine cu trackerul tau? Declara-l dom'le !
    LastFile,TheFile,etc..
    Ha ha ce gluma buna =)))
    PS sunt useri care ma stiu deci nu am nevoie de reclama; cine stie stie