Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 124

Thread: invite_talk_offtopic

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Quote Originally Posted by akay View Post
    ai buletin? eu nu cred....
    In orice grup de oameni, aproape oriunde in lumea asta, este o persoana care are nevoie de ajutor tot timpul pe decursul vietii.
    Acea persoana nu trebuie contrazisa, nu trebuie criticata, trebuie acceptata asa cum este. Nu este vina nimanui ca cineva are nevoie tot timpul de ajutor. Propun sa-i lasam sa posteze cum si cand vor ei , fara a le atrage atentia, acest lucru le va mari increderea in sine si vor fi mai fericiti

Stie cineva cum mai este cu invitatiile primite, inainte se primeau lunar, acum daca primesti vreuna din greseala si mai si inviti pe cineva, ti se taie si restul, dispar ca prin farmec

2. The Following User Says Thank You to Patriot For This Useful Post:

cocofruct (11-04-2016)

am incercat acolo unde se cer si din pacate nu am avut succes. daca vrei tu si parola de la Sfz se rezolva. oricum multumesc ,ai fost de mare ajutor.

Banned

Quote Originally Posted by dan15 View Post
    Rectific eu. Avem nevoie DOAR de uploaderi cu experienta.
    un link?
    2525252525252525

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by cristianul View Post
    un link?
    2525252525252525
    eu zic sa il acceptati fara aplicatie. Mai bine sa faca ratie cinstit, cu upload, decat cu RM

Banned

Quote Originally Posted by oldmusic View Post
    eu zic sa il acceptati fara aplicatie. Mai bine sa faca ratie cinstit, cu upload, decat cu RM
    adica ce vrei sa zici????????????????????????

Sunt offtopic, dar ... dan15's Avatar

@ cristianul, adica cu ratio master... uite si un link cu toate ca e plin threadul de el http://datascene.net

Vrea sa spuna ca cristianul este un copil de 12 ani care cauta ceva mai bun decat filelist, unde poti face ratie foarte usor si fara sa fii gasit. Daca nu-i convine, incepe sa faca spam in pm cerand trackere unde a auzit el ca ar fi mai bine. Pana nu intelege ca nu se poate cu smecherii, nu-si va gasi un loc stabil.

9. The Following User Says Thank You to TimeTraveler For This Useful Post:

cstn (11-15-2016)

Banned

Quote Originally Posted by TimeTraveler View Post
    Vrea sa spuna ca cristianul este un copil de 12 ani care cauta ceva mai bun decat filelist, unde poti face ratie foarte usor si fara sa fii gasit. Daca nu-i convine, incepe sa faca spam in pm cerand trackere unde a auzit el ca ar fi mai bine. Pana nu intelege ca nu se poate cu smecherii, nu-si va gasi un loc stabil.
    da ai dreptate. multumesc .....

Salut, poate vreun OP sa intre pe mirc, pentru o invitatie ?

Banned

Quote Originally Posted by deufren View Post
    Eu zic ca suntem o echipa open minde si nici nu se pune problema de reguli stricte...bine,in limita bunului simt.legat de scripturi,booti sau sb nu spui o noutate si clar toti folosesc asa ceva..dar si in spatele acestor programe(ca sa le zic asa)stau tot oameni care le butoneaza si fac asta din pura placere.Pentru acele persoane este mesajul ;-)
    bravoo, adevarat ai zis 25252525

Banned

Quote Originally Posted by LazX View Post
    Nu trebuia sa fie banat cristianul asta?
    Si spre umila mea opinie uploaderi cu experienta si " full time " nu prea mai ai sanse sa gasesti. Nu mai da nimeni 2 bani pe upload. Majoritatea au scripturi etc si aia sunt pe Filelist deja
    Mai bine lasati la liber cu reguli stricte si aia e.
    de ce sa fiu banat? crezi ca sunt colectionar? nu sunt omule,eu cand cer ,cer sa iau ceva bun sa ma dolosesc de el nu sa fac colectie.

Oh n-am nimic cu tine. Te consider doar cel mai " prost " tip de user pe care un tracker il poate avea. Parca imi aminteam ca vazusem ca esti banat aici. Greseala mea.
    Am inteles deufren, dar din ce spun eu se poate naste o echipa ok.
    De ex sunt multi useri care au un film sau un pack in pc dar nu vor sa se lege la cap. Zic si eu, doar o opinie. Clasa "uploader" e cam demotata .. ASta vreau sa spun, mai pe scurt.

15. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

Idiux (11-18-2016)

Banned

Oh n-am nimic cu tine. Te consider doar cel mai " prost " tip de user pe care un tracker il poate avea. Parca imi aminteam ca vazusem ca esti banat aici. Greseala mea.
    Am inteles deufren, dar din ce spun eu se poate naste o echipa ok.
    De ex sunt multi useri care au un film sau un pack in pc dar nu vor sa se lege la cap. Zic si eu, doar o opinie. Clasa "uploader" e cam demotata .. ASta vreau sa spun, mai pe scurt.
    eu zic ca te inseli in privinta asta,poate ai vazut ce se discuta pe aici dar nu-i adevarat ce zici despre mine.

Asta ori e 1onu1 ala? ) mare specimen si ala,nu stiu daca-l cunoasteti .

Banned

Quote Originally Posted by alonso View Post
    Asta ori e 1onu1 ala? ) mare specimen si ala,nu stiu daca-l cunoasteti .
    Asa ala sunt,si ce e ceva necurat,e ala e ala ,eu sunt pre prea bun ca user fata de alti.multi se da useri cinstiti si e negri pana la fund.

Asa cinstit esti de spamezi userii pe icetorrent sa ceri invitatii pe MTV? Chine dracu ti-ar da invitatie pe orice tracker doar ca il spamezi?! Esti pe freshon, ce mai cauti pe MTV daca nu esti colector? Eu folosesc 3 trackere mari si late si nu-mi trebuie mai multe. De ce tu ai nevoie de 100?

Banned

Asa cinstit esti de spamezi userii pe icetorrent sa ceri invitatii pe MTV? Chine dracu ti-ar da invitatie pe orice tracker doar ca il spamezi?! Esti pe freshon, ce mai cauti pe MTV daca nu esti colector? Eu folosesc 3 trackere mari si late si nu-mi trebuie mai multe. De ce tu ai nevoie de 100?
    haide sa ati spun un secret ca vad ca nu bagi la cap,eu nu am 100 de trackere,am 2 trackere atat si fresyonul i lam donat la cineva dupa torrent moldova daca ai cont acolo poti sa vezi ca lam dat la cineva,eu am cautat intodeauna trackere mari daca nu sa putut nu sa putut si hai sa ati spun tot de la cap sa intelegi mai bine si unde nu intelegi poti sa comentezi cu reply.eu daca mi-am facut un cont nu mi-am batut joc asa cum isi bate uni ca am vazut f multi,si in legatura cu ,ca fac spam pe trackere da este f adevarat,in legatura cu sfz sincer nu mi-a placut din punctul meu de vedere , restul astept sa iti raspund la intrebari,macar sunt sincer si le arunc pe fata.

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Quote Originally Posted by cristianul View Post
    Asa ala sunt,si ce e ceva necurat,e ala e ala ,eu sunt pre prea bun ca user fata de alti.multi se da useri cinstiti si e negri pana la fund.
    Nu mai asasina in asa hal limba romana,ca te trimit la somn.

Radio īnseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara īn care se īntāmplă īn fiecare zi cāte ceva

22. The Following 5 Users Say Thank You to iLink For This Useful Post:

dan15 (11-17-2016), Heimdall (11-17-2016), Idiux (11-18-2016), muNNky (12-14-2016), Patriot (11-17-2016)

Intelegi ca a dona contul este o " infractiune " pe orice tracker, corect?

24. The Following User Says Thank You to LazX For This Useful Post:

Heimdall (11-17-2016)

Banned

nu stiu daca este o infractiune dar decat sa il las mort un tracker il dau la cineva care are nevoie de el.