Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 101 to 120 of 124

Thread: invite_talk_offtopic

Torrents.ro Member

Quote Originally Posted by Regheton View Post
    Ai vrut sa faci pe inteligentu si te-ai umplut de rahat, habar n-ai despre ce vorbesti ... cica "uploaderi dedicati", nu doar ca esti ingust, esti si prost, habar nu ai ce clase sunt pe tracker si cine are drept de upload, esti un exemplar rar de hater, de obicei hateri au habar despre ce vb, tu esti total pe langa.
    Regheton de ce te bagi in seama? NU esti civilizat deloc

Regheton tu esti prost de nu se poate.
    g[/IMG][/URL]

@reghe si doar am zis ca nu mai intru in polemici cu toti prostii...offf...m-a mancat in c*r sa-i raspund
    Ataci o parere a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie.
    Last edited by Valentin87; 04-25-2017 at 04:28 PM.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    @reghe si doar am zis ca nu mai intru in polemici cu toti prostii...offf...m-a mancat in c*r sa-i raspund
    Ataci o parere a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie.
    Voi inca nu v-ati prins ca astia is pusi intentionat sa va provoace?
    Daca va pierdeti cumpatul si rabdarea, tot pe voi va "curenteaza".. Ei au imunitate aici .

4. The Following User Says Thank You to Heimdall For This Useful Post:

Valentin87 (04-25-2017)

betiv

Sa ghicesc,esti in PSD? Numai aia mai au o asa viziune..."au fost pusi intetionat" )),de cine mancatas?Traiasca familia voastra,trec anii si tot asa inchisi la mintiuca ...

Quote Originally Posted by i*trance View Post
    Sa ghicesc,esti in PSD? Numai aia mai au o asa viziune..."au fost pusi intetionat" )),de cine mancatas?Traiasca familia voastra,trec anii si tot asa inchisi la mintiuca ...
    De cine? De staff-ul unor trackere ca Last*.* , SceneFZ.*, etc..

Sa ghicesc,esti in PDL,PNL?..Numai aia ai acuza pe cei care nu sunt pe aceeasi lungime de unda, ca sunt PSD-isti..
    Btw.. Sunt apolitic.

Quote Originally Posted by Heimdall View Post
    Voi inca nu v-ati prins ca astia is pusi intentionat sa va provoace?
    Daca va pierdeti cumpatul si rabdarea, tot pe voi va "curenteaza".. Ei au imunitate aici .
    Nu sunt pusi de nimeni ca se descurca si singuri sa emane prostie. Imunitate m-am convins ca are ORICINE ne ataca...indiferent cat de retardat e si ce prostii debiteaza in totala necunostinta de cauza. Dealtfel cu cat ne baga unu cutitu mai adanc cu cat se grabeste iLink sa aplaude mai ceva ca o foca
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Ataci o parere a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie !

Ataci o parere de-a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie !

Nu are rost sa iti bati capul, oricum vad k intervin "moderatorii " )

"Domnul moderator" care tot muti postarile sa stii ca nu sunt off topic, doar ca nu iti place tie de cei dupa ice . Sa fii sanatos tu si forumul vostru !

13. The Following User Says Thank You to joker4youby For This Useful Post:

Valentin87 (04-27-2017)

Quote Originally Posted by joker4youby View Post
    "Domnul moderator" care tot muti postarile sa stii ca nu sunt off topic, doar ca nu iti place tie de cei dupa ice . Sa fii sanatos tu si forumul vostru !
    Dragule, de obicei nu judec "o carte dupa coperta", insa voi face o exceptie in cazul de fata. Nu vreau s-o lungesc prea tare, insa asa username (joker), asa comentariu. Conluziile le trageti singuri.
    Oricat am crezut in stimabilul Valentin si am sperat ca se va schimba si maturiza un pic, iar in anumite momente chiar a dat semne ca ar fi pe drumul cel bun, ei bine se pare ca i-am acrordat credite prea devreme.
    Dar educatia primita si experienta de viata m-au invatat mereu sa vad binele in oameni, partea plina a paharului, iar in cazul de fata voi aplica acest concept.
    Stimabile Valentin, observ, cu parere de rau ca accepti cu greu orice critica, iar in loc sa inveti din acestea nu faci decat sa ripostezi agresiv si de cele mai multe ori pueril. Ca si owner de tracker nu cred ca-i "pastila" potrivita, insa nu-mi permit sa te judec caci eu nu ma ocup de trackere. Cu bune si cu rele, ca oricine de altfel, te vad un baiat istet si cu potential.
    Ce-ti pot recomanda este diminuarea orgoliului caci in ciuda faptului ca aceasta trasatura ne urmareste si ne este la indemana in orice moment, nu inseamna ca aduce si lucruri bune (per total in viata).
    Inchei intr-o nota pozitiva si va urez tutror mai multa intelepciune si voie buna, incluzandu-ma si pe mine aici.
    Al vostru, Cutleras.
    Last edited by cutleras; 04-28-2017 at 07:37 AM.

16. The Following 2 Users Say Thank You to cutleras For This Useful Post:

Idiux (04-28-2017), Patriot (04-28-2017)

Daca totusi se doreste o discutie referitoare la calitatea trackerului, aceasta poate fi purtata cu argumente de calitate si continut, care mai departe pot duce la idei constructive si imbunatatirea acestora, si nu in invrajbirea si creearea de antipatii si dusmanii.

Posturile vor fi sterse iar cel in cauza avertizat, chiar banat in functie de gravitatea celor postate sau recidive.
    Okey mister i? daca tot imi dai ban pt insultare vezi sa fii obiectiv cum iti cer regulile de moderare si sa te autosezisezi si la "jignirile" aduse mie si altora care nu-ti ajung la nas, eu nu dau report ca atat asta care a dat dovada de flame(nu doar ca sa bagat aiurea in discutie, dar nici nu stie clasele si drepturile claselor) cat si ala de m-a facut babuin imi sunt net inferiori, nu consider ca m-au jignit, n-au argumentat, au dat si ei pe taste, dar asta nu-ti da dreptu tie sa te autosesisezi cand ti se "scoala", okey?
    si vezi ca, pt Insulted Other Member(s) se dau 15 puncte nu 20, ca asa scrie aici: http://forum.torrents.ro/showthread....-General-Rules

PS: Jignirea lui nu a fost luata in calcul pt ca am jignit eu primul? =))))

Imi poate da cineva invitatie?

Daca cereai si tu pe HDB / BTN / PTP poate se gasea cineva. Asa pe ICE nu cred ca risca nimeni...

20. The Following User Says Thank You to dvd For This Useful Post:

oldmusic (05-20-2017)

Quote Originally Posted by Chenimal View Post
    Imi poate da cineva invitatie?
    Exista aplicatie pe pagina de login a lor.

Quote Originally Posted by dvd View Post
    Daca cereai si tu pe HDB / BTN / PTP poate se gasea cineva. Asa pe ICE nu cred ca risca nimeni...

Cauti sa ajungi amuzant? Vezi ca poate reusesti sa te inscrii la emisiunea aia semidocta de se da pe antena1 in fiecare duminica, de are rating de la societatea "selecta" a Romaniei...sau poate iti incerci norocu' intr-o seara pe facebook, unde-si duce tineretu' din ziua de azi veacu', mai stii, poate ajungi si tu intr-o reclama de cartela ca tipu' ala de-si punea peruca in cap si gesticula ca ultima specie.

Quote Originally Posted by Chenimal View Post
    Cauti sa ajungi amuzant? Vezi ca poate reusesti sa te inscrii la emisiunea aia semidocta de se da pe antena1 in fiecare duminica, de are rating de la societatea "selecta" a Romaniei...sau poate iti incerci norocu' intr-o seara pe facebook, unde-si duce tineretu' din ziua de azi veacu', mai stii, poate ajungi si tu intr-o reclama de cartela ca tipu' ala de-si punea peruca in cap si gesticula ca ultima specie.
    Cu glume ca tine nici nu e greu sa ajungi amuzant. Dupa ce ca nu esti in stare sa citesti doua reguli simple mai ai si gura mare. Vezi ca poate-ti da Gigi Becali o invitatie pe vaslui.tv, daca ai dovezi ca esti sinistrat.

Ce gura? Ti se pare ca vorbeste cineva aici? Confuzi realitatea cu lumea virtuala? Cred ca ai fi candidatul perfect pentru laboratoarele stiintifice care studiaza evolutia, esti dovada vie ca selectia naturala nu functioneaza la oameni. Iti place sa intri intr-o discutie cu arogante de copil crescut in fata unui monitor si pretinzi ca esti atotstiutor, dar cand cineva iti da o carte fizica, tu intrebi cum se deblocheaza.