Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 393

Thread: Xanax.rip | apollo.rip

Quote Originally Posted by MusicON View Post
    Daca or sa creasca asta 2 si or sa se mentina waffles o sa tot scada pana se va inchide de tot.

Torrents: 99,387
    Releases: 62,734
    Artists: 49,213
    "Perfect" FLACs: 15,216
    Peers: 269,745
    Seeders: 229,826
    Leechers: 39,919
    Oricum nu mai are sanse waffles cu sursa aia primitiva. Gazelle ofera mult mai mult decat o lista cu torrente.

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by Haplea_ View Post
    Oricum nu mai are sanse waffles cu sursa aia primitiva. Gazelle ofera mult mai mult decat o lista cu torrente.
    bre m-ai spart cu o gazela, ce iti mai place. Mie waffles imi placea foarte mult. La search nu prea imi placea, da in rest imi placea asa simplu cum era.
    Acu ramane de vazut cat rezistam pe xanax asta, daca are legatura cu SCC poate ne trezim busiti ca suntem romani

Eu n-am cont oricum. Va urez succes. Am citit pe undeva ca au stafferi care confunda aac cu mp3.

Salut. Poate sa-mi dea si mie cineva o invitatie? Daca merita intrat nu de tinut la colectie de trackere.
    Am avut cont pe what si waffles unde gaseam orice, de la muzica veche la noua.
    Si acum canci nu mai merge niciunul.

Quote Originally Posted by kj0r View Post
    cei care sunt seriosi au facut rost de invitatie pana acum, asta cu mici exceptii. in rest cei care inca cauta, vor pentru level sau sa triseze la ratie. am 4 bucati dar nu as risca sa le dau stiind ce useri se invart pe aici topic What.cd cereri
    Cum tu nu ai incredere in altii ,de ce noi am avea incredere in tine? AAAAA? Cu ce te crezi tu mai bun ca restu'?

6. The Following 4 Users Say Thank You to asneter For This Useful Post:

Fre5h (12-01-2016), MaXxXWebb (12-01-2016), Patriot (12-01-2016), Valentin87 (12-02-2016)

cred ca se zgarie pe ochi stafferii waffles ca au pierdut trenul asta. Ar fi luat garantat locul What !

Oricum mi se pare ca si Apollo si PTH si nostream si notwhatcd...se rahatesc pe ei cu invitatiile. Daca lasau free signup o perioada ar fi avut un avant mare. Unul din ele daca lasa free signup le lua fata celorlalte cu mult. Toti orfanii what s-ar fi dus buluc catre cel cu free signup in loc sa stea la coada pt invitatie pe celelalte
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.
    * Exemple de mucegaiuri : iLink , wtf , BlasterX , GipsyHunter , firstnamejhon , ...

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Xanax (aka Apollo) a avut free signup pana la 20k useri, dar e in urma PTH dpdv content si peers, care a facut doar recrutari pe cateva trackere de top si are useri de 4 ori mai putini.

Concluzia: Conteaza calitatea userilor, nu doar numarul lor.

conteaza si calitatea dar ce a avut what in fata altor trackere a fost de departe cantitatea ! 20k de useri inseamna fix 0. Cati useri avea What ? Pana acolo trebuia lasat free signup...ca sa poata veni tot What-ul la ei.
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.
    * Exemple de mucegaiuri : iLink , wtf , BlasterX , GipsyHunter , firstnamejhon , ...

* Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    conteaza si calitatea dar ce a avut what in fata altor trackere a fost de departe cantitatea ! 20k de useri inseamna fix 0. Cati useri avea What ? Pana acolo trebuia lasat free signup...ca sa poata veni tot What-ul la ei.
    Trebuie sa testeze si ei daca ii tin incheieturile...daca le duce troaca....
    Cu Waffles, da, a pierdut trenul, o sansa unica, pacat

11. The Following User Says Thank You to oldmusic For This Useful Post:

janiss (12-06-2016)

adica asa "multa" experienta are ownerul incat nu stia daca hardware-ul si banda de net duc 8k sau 40k de useri...cateva zeci de mii de peers sau cateva sute de mii ? Pai ori e praf ori a vrt sa fie LEET. La fel si ala de la PTH...nu stia daca sculele lui duc 500 sau 5000 de useri ? Hai sa fim seriosi ! Asta tie iti denota seriozitate ? Mie imi denota fie arfe de leetzori fie experienta 0 !

13. The Following User Says Thank You to Valentin87 For This Useful Post:

Fre5h (12-02-2016)

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    What avea 150k si nu erau stransi in 2 zile. Acolo intrai cu invitatie sau dupa interviu.

What avea 150k si nu erau stransi in 2 zile. Acolo intrai cu invitatie sau dupa interviu.
    si daca puneau astia limita 150k nu crezi ca 90% din cei inscrisi erau cei care au avut cont pe What ? Ca aia erau singurii care si-ar fi cautat de urgenta o casa noua. Daca e sa gandim asa...de ce sa te chinui sa strangi useri in cativa ani cand poti sa culegi in cateva saptamani toti userii pe care s-a chinuit What sa-i selectioneze in ani de zile ?

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Xanax (aka Apollo) a avut free signup pana la 20k useri, dar e in urma PTH dpdv content si peers, care a facut doar recrutari pe cateva trackere de top si are useri de 4 ori mai putini.

Concluzia: Conteaza calitatea userilor, nu doar numarul lor.
    Zici ca tu cunoscti toti userii de pe PTH si garantezi tu ca sunt seriosi, mai vedem peste cateva luni cum se prezinta si caruta celor de la PTH.
    Poate ii vad si pe astia peste cateva luni cu 50k torente si jumatate din ele moarte ca si exp. foarte laudatul si incontestabilul HDB cu 186 000 torrente din care au moarte constant 90 000 torrente.
    Last edited by Fre5h; 12-02-2016 at 03:18 AM.

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

17. The Following User Says Thank You to Fre5h For This Useful Post:

janiss (12-06-2016)

SpeedDemon Outlaw's Avatar

Pentru cei care aveti cont pe SCC si aveti rank de la captain in sus, aveti un thread unde se ofera invitatii catre Xanax.
    boo!

Quote Originally Posted by asneter View Post
    Cum tu nu ai incredere in altii ,de ce noi am avea incredere in tine? AAAAA? Cu ce te crezi tu mai bun ca restu'?
    Bravo tata, mare scormonitor esti. Ai dat quote la un post din 2010.
    Mai sapa poate dai de ceva

Quote Originally Posted by Fre5h View Post
    Zici ca tu cunoscti toti userii de pe PTH si garantezi tu ca sunt seriosi
    Se vede diferenta cu ochiul liber, nu garantez eu nimic. Trebuie doar sa compari cifrele.

Quote Originally Posted by kj0r View Post
    Bravo tata, mare scormonitor esti. Ai dat quote la un post din 2010.
    Mai sapa poate dai de ceva
    Nu e nevoie ,mie mi-a fost de ajuns sa nu te invit

22. The Following User Says Thank You to asneter For This Useful Post:

janiss (12-06-2016)

Soldier of love MusicON's Avatar
    Blog Entries
    3

De 10 minute nu se mai incarca nici o pagina, intra cloudflare....
    Ie bine sa fii prost!

Ba merge da in suturi.......