Page 296 of 296 FirstFirst ... 196246286294295296
Results 5,901 to 5,920 of 5920

Thread: iPLAY.ro

Quote Originally Posted by Heimdall View Post
    Cum adica? Pentru unii regulile sunt reguli si pentru altii nu?
    Hai ca am facut o burta de ras...tu abia acum ai tras concluzia asta ?

2. The Following 2 Users Say Thank You to Valentin87 For This Useful Post:

Heimdall (10-29-2016), Razzy (10-30-2016)

hai ca incet incet revine si nebunia asta )))

Banned

Se va redeschide iplay? oricum nu stiu daca ar ajunge cum era odata....oricum bafta la owner.

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    Hai ca am facut o burta de ras...tu abia acum ai tras concluzia asta ?
    Am concluzionat mai demult, dar abia acum m-am convins de asta .
    Astia is impartiti pe caste si bisericute. Nu ai loc printre ei

hai cu revenirea baietiiii!!

Ar fi intr-un moment mai mult decat propice tinand cont de urmatoarele aspecte:
    - FL down
    - CzTeam dead
    - SceneFZ almost dead
    Nu as fi crezut niciodata ca myxz va fi cel mai accesat tracker intern de catre mine.
    We are the best....F**K the rest...???
    We are cute...we are hot...we are everything they're not...vi se par cunoscute?
    Plm se apropie sfarsitul utilajelor agricole de pe plaiurile mioritice?
    La unii, aroganța ține loc de măreție, neomenia de fermitate și viclenia de spirit.

8. The Following User Says Thank You to FlameMan For This Useful Post:

Patriot (10-30-2016)

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Quote Originally Posted by sadman View Post
    Ar fi intr-un moment mai mult decat propice tinand cont de urmatoarele aspecte:
    - FL down
    - CzTeam dead
    - SceneFZ almost dead
    Nu as fi crezut niciodata ca myxz va fi cel mai accesat tracker intern de catre mine.
    We are the best....F**K the rest...???
    We are cute...we are hot...we are everything they're not...vi se par cunoscute?
    Plm se apropie sfarsitul utilajelor agricole de pe plaiurile mioritice?
    Slogan marca scenefz, recunosc ca-mi place

Radio īnseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara īn care se īntāmplă īn fiecare zi cāte ceva

Salutare, stati linistit ca SFZ revine; putina rabdare rabdare rabdare.
    Last edited by cstn; 10-30-2016 at 06:51 AM.

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Am concluzionat mai demult, dar abia acum m-am convins de asta .
    Astia is impartiti pe caste si bisericute. Nu ai loc printre ei
    Nu exista nici-o bisericuta, poate doar incredere mai multa si apreciere, de obicei primesc cei care vorbesc frumos, au conturi vechi si intretinute, sunt parolisti. Din cei care citesc o postare , probabil doar cativa intervin, restul analizeaza.Ramane la atitudinea lor daca cineva prin postari , Giveaway , si sustineri, merita invitatie unde isi doreste cel mai mult. Avand in vedere ca ofertele de invitatii sunt strict interzise in regulile trackerelor, cine te sustine si ia placut ceva din postarile si comportamentul tau, o sa te contacteze prin pm, Asa ca analizeaza postarile si vezi daca ai sanse mari la invitatiile cautate de mult timp.

PS : este aproape imposibil ca sa nu fie cineva de aici care sa nu fie in posesia unei invitatii pe oricare tracker din lume.
    Totul depinde de incredere si comportament, nu uitati totul este virtual, omul te cunoaste numai in acest mod

La videobox-ul iplay , am cont de mult timp , dar nu am avut acces niciodata la ,, resurse,, cum zic ei

12. The Following 2 Users Say Thank You to Patriot For This Useful Post:

maharet (03-07-2017), softctrl (10-30-2016)

Quote Originally Posted by Patriot View Post
    Nu exista nici-o bisericuta, poate doar incredere mai multa si apreciere, de obicei primesc cei care vorbesc frumos, au conturi vechi si intretinute, sunt parolisti. Din cei care citesc o postare , probabil doar cativa intervin, restul analizeaza.Ramane la atitudinea lor daca cineva prin postari , Giveaway , si sustineri, merita invitatie unde isi doreste cel mai mult. Avand in vedere ca ofertele de invitatii sunt strict interzise in regulile trackerelor, cine te sustine si ia placut ceva din postarile si comportamentul tau, o sa te contacteze prin pm, Asa ca analizeaza postarile si vezi daca ai sanse mari la invitatiile cautate de mult timp.

PS : este aproape imposibil ca sa nu fie cineva de aici care sa nu fie in posesia unei invitatii pe oricare tracker din lume.
    Totul depinde de incredere si comportament, nu uitati totul este virtual, omul te cunoaste numai in acest mod

La videobox-ul iplay , am cont de mult timp , dar nu am avut acces niciodata la ,, resurse,, cum zic ei
    eu n-am invitatii pe nicaieri ca m-am retras de pe "scena" ))) deci orice e posibil

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Quote Originally Posted by kanabis View Post
    eu n-am invitatii pe nicaieri ca m-am retras de pe "scena" ))) deci orice e posibil
    te cred, sensul cuvintelor era faptul ca nu exista tracker cautat unde cineva de aici sa nu aiba o invitatie, intelegi ce vreau sa zic?

15. The Following User Says Thank You to Patriot For This Useful Post:

Fre5h (10-30-2016)

Quote Originally Posted by Patriot View Post
    Cateodata, periodic, exista promotii de cate o saptamana in care accesul este gratuit.
    Se misca bine, au surse bune, dar poti viziona doar in browser ceea ce nu este foarte comod.

Ca parere personala, ma repet!: Ar trebui sa se inspire de la futubox ori noobroom si sa-ti permita sa folosesti streamurile pe orice device doresti si cum ai chef.
    Un simplu hash/token unic in "coada" url-streamurilor este suficient.

Mai stiti ceva de relansare ? S-a renuntat definitiv ?

Crezi ca mai e vreo sansa dupa atata timp? A fost unul din trackerele mele preferate si am tot sperat sa revina - dar mi-a trecut. Am renuntat sa mai sper si la revenirea scenefz-ului dintr-un simplu motiv: absolut nici o informatie legata de inchidere (si s-a mai inchis si topicul dedicat de aici).

nu prea doresc proprietarii sa il mai deschida (nu au timp, au videobox etc)

asta īnseamnă că anunțurile (cum că au schimbat adresa īn sharefilles.ro) de pe această pagină

https://www.facebook.com/iplaytracker/

sunt false?

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Cateodata, periodic, exista promotii de cate o saptamana in care accesul este gratuit.
    Se misca bine, au surse bune, dar poti viziona doar in browser ceea ce nu este foarte comod.

Ca parere personala, ma repet!: Ar trebui sa se inspire de la futubox ori noobroom si sa-ti permita sa folosesti streamurile pe orice device doresti si cum ai chef.
    Un simplu hash/token unic in "coada" url-streamurilor este suficient.
    Mult timp m-am intrebat care e treaba cu accesul, ce si cum, probabil vor sa fie ceva privat, doar pentru o mana de oameni, altfel puneau ceva info.
    In rest, se misca bine, personal as fi optat pentru un bitrate putin mai mare. Si ce zici tu era ok, sa poti reda in VLC or something, adevarul e ca e cam hidos playerul ala

Quote Originally Posted by Martzy View Post
    Mult timp m-am intrebat care e treaba cu accesul, ce si cum, probabil vor sa fie ceva privat, doar pentru o mana de oameni, altfel puneau ceva info.
    In rest, se misca bine, personal as fi optat pentru un bitrate putin mai mare. Si ce zici tu era ok, sa poti reda in VLC or something, adevarul e ca e cam hidos playerul ala
    Nu stiu cum este bitrate . Nu am acces sa vizionez nimic

Ciobolingozaur Martzy's Avatar

Sunt encoduri facute de ei, asa faceau atunci cand au l-au deschis, pe vremea cand iPlay inca era deschis, si au optat pentru bitrate mai mic. Oricum, pentru stream e ok, mult peste ce gasesti free pe Google.