Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 71

Thread: TorrentsRO.Com - Romanian Tracker (Admin din TMD)

Quote Originally Posted by oldmusic View Post
    Daca te astepti ca oamenii de aici sa crape de curiozitate si sa dea navala sa se inregistreze acolo, gresesti foarte mult.
    eu il astept pe Fresh sa ne puna poze
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Salutare, oricum suna ciudat si numele domeniului TorrentsRO.Com; ori com ori ro
    Se putea macar cosmetiza cumva.

3. The Following User Says Thank You to cstn For This Useful Post:

janiss (01-18-2017)

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

torrents.ro nu are cum ca asta e torrents.ro

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    eu il astept pe Fresh sa ne puna poze
    Poate nu are voie, ia volan

Torrents.ro Member shark64's Avatar

Quote Originally Posted by Real Adrenalin
    Salut shark64, tu ai facut siteul cela ? Eu tare nu ma supar, dar nu are sens de facut confuzie intre siteuri. Tu faci un lucru, noi altceva, nu-i neaparat de mintit utilizatorii.
    Credea ca eu am fost cel care a demarat falsul proiect , atunci cand l-am intrebat de ce nu raspunde pe acest presupus ''fratior'' .
    Quote Originally Posted by Adrenalin on forums
    TorrentsRO.Com nu are nimic comun cu siteul nostru. Se pare ca cineva flagrant a copiat designul si numele de utilizatori.

Asa cum nu se cunoaste cine a facut siteul fiti atenti ce parole utilizati si nici intr-un caz sa nu utilizati parole identice intre acest site si celalalt sau email dvs. Altfel riscati ca cineva sa poata accesa contul dvs. de aici sau emailul.

OK. deci la gunoi cu threadul asta!

8. The Following User Says Thank You to Heimdall For This Useful Post:

janiss (01-18-2017)

Quote Originally Posted by hyipblock View Post
    torrentsmd pentru moldova cu torrente pe limba rusa. Aici la noi pe limba romina, plus la asta avem categorie XXX si nu avem atite limite cum pe torrentsmd.
    Tu "vorbeste" romaneste?Aveti buletine romanesti sa plecati in europa in rest va bateti joc de a noastra tara si de limba romana.

10. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

Heimdall (01-18-2017)

Banned

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Tu "vorbeste" romaneste?Aveti buletine romanesti sa plecati in europa in rest va bateti joc de a noastra tara si de limba romana.
    hai lasa wtf ca nici aici nu este totul roz sunt cu gramada prosti si aici si in toata romania,asa ca nu vorbi ce nu stii,ce am vazut aici sunt cativa care nu vede in alte parti numai aici.

Bravo! Vezi wtf? Ti-a dat el exemplu de destepti de la noi, care "nu stie sa vorbeste romaneste".

13. The Following 6 Users Say Thank You to TimeTraveler For This Useful Post:

asneter (01-18-2017), cstn (01-18-2017), dan15 (01-19-2017), FlameMan (01-18-2017), Idiux (01-18-2017), Patriot (01-18-2017)

Eu i-am spus sa nu se duce, treaba lui sa se descurca
    La unii, aroganța ține loc de măreție, neomenia de fermitate și viclenia de spirit.

15. The Following 4 Users Say Thank You to FlameMan For This Useful Post:

djtami (01-19-2017), Idiux (01-18-2017), janiss (01-18-2017), TimeTraveler (01-18-2017)

Quote Originally Posted by cristianul View Post
    hai lasa wtf ca nici aici nu este totul roz sunt cu gramada prosti si aici si in toata romania,asa ca nu vorbi ce nu stii,ce am vazut aici sunt cativa care nu vede in alte parti numai aici.
    Poti sa incepi sa ne tragi frana de mana tuturor romanilor tu si natia ta incuiata.Nu sunt rasist sa nu se inteleaga gresit dar m-am cam saturat de rusi care se dau romani cand au avantaje si nu vorbesc aiurea sunt intr-o comisie care administreaza asa ceva in timpul liber sunteti mai falsi ca sconcs-ul dar eu sunt roman 100% si va cobor ca pe scara richter sugacilor.Scuze de OFFF!

17. The Following 5 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

comatome (01-19-2017), dan15 (01-19-2017), djtami (01-19-2017), Heimdall (01-19-2017), ieseanul (01-18-2017)

Hah, cunosc rusnaci din talpa care au primit cetatenie RO si nu pot vorbi o boaba in romana. Cel mai tare ma indigneaza ca rusnacii si moldoboii(nu moldovenii), obtin cetatenie RO si apoi denigreaza aceasta tara. Fapt ce demonstreaza inca o data ca nivelul de prostie in Moldova e prea ridicat. Nu caut sa imi denigrez tara. Tara e frumoasa, pacat de oamenii din ea.

P.S si ca sa nu fiu offtopic, multi deja s-au orientat spre extern la trackere, in special FL, si folosesc TMD mai mult pentru forum, astfel nu vad rostul unui tracker pe care o sa gasim aceleasi torrente, ca si pe FL, SFZ, sau alte RO.
    who the f*ck cares

De'a dreptul genial.

Nici nu poti sa fii "rasist" vs rusi sau moldoveni. Facepalm. Total alt context, total alta definitie... pont: intre natiuni, se cheama xenofobie...

In fine, un "roman 100%" nu scrie "sconcs-ul".

Cat despre romana lor de balta, chestia asta are cauze istorice [imperialismul sovietic], dar la vest de Prut are cauze manelistice... asa ca vina unui basarabean afectat de "marele urs" stalinist este practic inexistenta in comparatie cu a unui valah pur-sange care pune cratime sau i-uri aiurea intr'o tara in care niciodata nu a fost interzisa limba romana, asa ca discutiile de genul asta nu isi au locul intr'un thread de p2p. Pentru asta exista google translate la nevoie ca sa se inteleaga mesajul, si cu asta basta.

Asa de usor se aluneca spre offtopic cu aberatii din astea...
    Last edited by janiss; 01-19-2017 at 12:35 AM.
    dLh = liar
    Nicolas = idiot
    paulnebunu = manure

20. The Following 4 Users Say Thank You to janiss For This Useful Post:

CandyMan (01-19-2017), Fre5h (01-19-2017), oldmusic (01-19-2017), Valentin87 (01-19-2017)

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Poti sa incepi sa ne tragi frana de mana tuturor romanilor tu si natia ta incuiata.Nu sunt rasist sa nu se inteleaga gresit dar m-am cam saturat de rusi care se dau romani cand au avantaje si nu vorbesc aiurea sunt intr-o comisie care administreaza asa ceva in timpul liber sunteti mai falsi ca sconcs-ul dar eu sunt roman 100% si va cobor ca pe scara richter sugacilor.Scuze de OFFF!
    Pai daca esti roman 100% schimba numele din WTF in CPLM sa fie mai romaneste

22. The Following 8 Users Say Thank You to asneter For This Useful Post:

blindmind (01-19-2017), dan15 (01-25-2017), Fre5h (01-19-2017), iLink (01-19-2017), inFormal (01-19-2017), oldmusic (01-19-2017), TheDog (01-19-2017), Valentin87 (01-19-2017)

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Quote Originally Posted by asneter View Post
    Foarte tare.
    ................

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Torrents.ro Member blindmind's Avatar

Quote Originally Posted by asneter View Post

ce rekt frumos......

aaaa sa zic in romana ce sut in fund

http://p.coldline.hu/2017/01/18/2448...118-lZdsTh.jpg

au inceput cu spam-ul...cu trackerul lor "comod shi puternic"
    * Retras din activitate din cauza unor moderatori de aici care tin in brate niste mucegaiuri ce se cred rude cu Penicilina.

* Daca nu ne cunoastem nu-mi da PM pentru ca n-o sa-ti raspund.
    * Daca vrei invitatie pe ICE , depune o aplicatie aici : https://www.icetorrent.org/inviteapp.php

Torrents.ro Member

E DE vanzare tractorul asta?
    g[/IMG][/URL]

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    http://p.coldline.hu/2017/01/18/2448...118-lZdsTh.jpg

au inceput cu spam-ul...cu trackerul lor "comod shi puternic"
    Adminul e analfabet,sau asa e el ?

Radio înseamnă PRO FM
    I