Results 1 to 6 of 6

Thread: Vikings Season 5

betiv

Default Vikings Season 5

Name:  maxresdefault.jpg
Views: 63
Size:  48.8 KB

The world of the Vikings is brought to life through the journey of Ragnar Lothbrok, the first Viking to emerge from Norse legend and onto the pages of history - a man on the edge of myth.

Foarte bun serialul,am terminat cele 4 sezoane intr-o saptamana...Sunt curios cum va avansa serialul fara Ragnar si Ecbert.
    Un oarecare!

Super serial, si ma gandesc ca intriga fraterna va fi subiect de baza plus razbunarea mamei.
    La unii, aroganța ține loc de măreție, neomenia de fermitate și viclenia de spirit.

laba pt gen snowflakes amerikanski ,un dac de-al nostru le scotea ouale pe *** la vikangii astia cu influente lgbt

4. The Following User Says Thank You to donke For This Useful Post:

asneter (02-18-2017)

betiv

Nu am trait acele vremuri si cred ca nici tu nu le-ai trait sa vezi daca un dac "de al nostru" ii scotea ouale,dar nah tu sti..
    Un oarecare!

DiRector'ScuT TzUsKa bubucea's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by i*trance View Post
    Nu am trait acele vremuri si cred ca nici tu nu le-ai trait sa vezi daca un dac "de al nostru" ii scotea ouale,dar nah tu sti..
    ... din cuibar

Cat despre sezonul V, s-a anuntat vreo data ?

"Save the world... there is no other !"

betiv

In timp ce urmaream sezonul IV ,am mai tras cu ochiul pe imdb,iar data lansarii era Martie 2017. Insa dupa ce s-a terminat sezonul IV si a aparut trailerul de la sezonul V,s-a modificat si apare doar 2017...acum sa vedem,dar nu cred ca o sa apara in Martie,e putin prea devreme.
    Un oarecare!