Results 1 to 13 of 13

Thread: Tracker cu seriale romanesti

Default Tracker cu seriale romanesti

Salut.

Inainte foloseam SceneFZ pentru a descarca seriale romanesti cum ar fi iUmor sau Romanii au talent.

Aparent SceneFZ nu mai functioneaza, ce alte trackere incarca seriale romanesti? La 0-2 zile dupa ce au aparut, eventual.

Mersi.

Edit: myxz nu mai incarca seriale romanesti dupa ce a cazut SceneFZ..

Torrents.ro Member Fighter's Avatar
    Blog Entries
    5

Īncearcă Torrents.Md: https://www.torrentsmd.com/index.php

PS: este free sing-up, momentan!

Salut,

Gasesti seriale / emisiuni romanesti si pe icetorrent. Poti aplica pentru invitatie aici (e recomandat sa folosesti un cont de gmail).

Quote Originally Posted by farse View Post
    Salut.

Inainte foloseam SceneFZ pentru a descarca seriale romanesti cum ar fi iUmor sau Romanii au talent.

Aparent SceneFZ nu mai functioneaza, ce alte trackere incarca seriale romanesti? La 0-2 zile dupa ce au aparut, eventual.

Mersi.

Edit: myxz nu mai incarca seriale romanesti dupa ce a cazut SceneFZ..
    Pe myxz nu se mai incarca pentru ca s-au primit plangeri de la detinatorii drepturilor de autor, din pacate asta-i problema materialelor romanesti. Pe icetorrent urca singura persoana care urca si pe sfz, multi s-au retras sa nu aiba probleme, iar pe altele mai mici ce vedeti urcate, sunt furate de la singura persoana care inregistreaza in romania.

Quote Originally Posted by TimeTraveler View Post
    Pe myxz nu se mai incarca pentru ca s-au primit plangeri de la detinatorii drepturilor de autor, din pacate asta-i problema materialelor romanesti. Pe icetorrent urca singura persoana care urca si pe sfz, multi s-au retras sa nu aiba probleme, iar pe altele mai mici ce vedeti urcate, sunt furate de la singura persoana care inregistreaza in romania.
    Am inteles. Ca idee, de ce nu urca pe trackere publice din afara? Cum ar fi zooqle/katcr/rarbg. Nu stiu cum functioneaza, dar nu cred ca ar avea probleme (nu l-ar gasi, si torentele ar fi pe net)

@Fighter, @nikalai2 mersi.

@farse

Momentan ragbg are niste probleme si nu cred ca o sa mai reziste si ei mult.Asta e.Am mai uploadat pe kickass si ajungeau prin alte parti cu alte nume la grup si aceeasi nfo pe care il faceam eu,asa ca nu se merita pe extern.

Oricum multumim pentru timpul tau, succes !

Icetorrents si torrentsmd sunt singurele trackere cu continut ro?

Da, pana se va pune protv-ul cu biciul pe ele.

@TimeTraveler Nu stiu care e problema ta sincer.Cand "Ghost" al vostru uploada nimeni nu mai era tare in gura,acum cand am ramas doar eu vad ca toti ati prins tupeu.Ma asteptam la alta reactie din partea ta,dar nu ma mira nimic in ziua de azi...

11. The Following User Says Thank You to Romaryho For This Useful Post:

Valentin87 (04-18-2017)

Eu vorbesc serios, vedeti voi. Sper ca stii de ce a fost inchis scenefz prin 2010 si de ce nu se voia dupa redeschidere sa se evolueze prea mult. Eu vorbesc de un viitor mai indepartat.
    Last edited by TimeTraveler; 03-09-2017 at 11:38 AM.

Icetorent are cea mai mare colectie de continut romanesc din cate stiu eu.

Torrentsmd . Aproape 20000 de torrente

15. The Following User Says Thank You to Nasty For This Useful Post:

Patriot (04-18-2017)