Results 1 to 12 of 12

Thread: wt?!?

Exclamation wt?!?

Quote Originally Posted by Valentin87 View Post
    Deci rahatul asta flausat ma hartuieste prin toate topicurile de fiecare data cand isi aminteste sa intre pe forumul asta...iar eu sunt cel in plus pe aici ? Foarte bine iLink ! Sa activeze atunci pe acest forum in locul meu toti flamerii cu "nevoi speciale" pe care ii tii tu in brate care oricum nu se angajeaza in discutii constructive ci intra doar sa faca mishto. Tocmai ce ai pierdut un user activ (daca iti pasa).

Si n-ai decat sa oferi tu invitatii si support pt ICE daca ai chef...mie mi s-a luat de tine si de forumul tau. Merci de intelegere !
    Damn,si eu de cine mai rad daca tu iti iei toalele si fugi?Bai ilink o sa deschid un topic cu "demote ilink" .

PS: Valica imi place semnatura ta imi aduce aminte de fosta cand a ramas fara tampoane.

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

Ce-ar fi dacă v-ați muta voi mizeriile astea de le postați pe PM?
    @wtf, încerci tu niște glume dar nu prea sunt amuzante. Presupun că nu mai ai 12 ani, nu?
    I don't have any beliefs or allegiances. I don't believe in this country, I don't believe in religion, or a god, and I don't believe in all these man-made institutional ideas.

George Denis Patrick Carlin (May 12, 1937 – June 22, 2008)

3. The Following User Says Thank You to johnake For This Useful Post:

Valentin87 (03-06-2017)

Quote Originally Posted by johnake View Post
    Ce-ar fi dacă v-ați muta voi mizeriile astea de le postați pe PM?
    @wtf, încerci tu niște glume dar nu prea sunt amuzante. Presupun că nu mai ai 12 ani, nu?
    Nu accepta pm-uri mister valentine.Ok,incercam sa animez putin atmosfera si nu prea mi-a iesit presupun.Am incercat sa adaug ceva "activitate" cuvant nou pentru tine si multi altii din staff.No offence ca doar suntem oameni mari!

5. The Following 3 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

iLink (03-06-2017), Martzy (03-06-2017), sparcky01 (03-07-2017)

Torrents.ro Member CandyMan's Avatar

Quote Originally Posted by wtf View Post
    Nu accepta pm-uri mister valentine.Ok,incercam sa animez putin atmosfera si nu prea mi-a iesit presupun.Am incercat sa adaug ceva "activitate" cuvant nou pentru tine si multi altii din staff.No offence ca doar suntem oameni mari!
    Activitate constand in shitposting, singurele tale posturi de juma de an incoace fiind despre valentin/icetorrent. A inteles toata lumea ideea, nu-i suporti, acum putem sa trecem peste?

7. The Following 2 Users Say Thank You to CandyMan For This Useful Post:

MusicON (03-07-2017), Valentin87 (03-06-2017)

Quote Originally Posted by CandyMan View Post
    Activitate constand in shitposting, singurele tale posturi de juma de an incoace fiind despre valentin/icetorrent. A inteles toata lumea ideea, nu-i suporti, acum putem sa trecem peste?
    Stai asa frate ca nu e chiar asa.Te-ai trezit tu ultimul floc nebarbierit dupa oua sa-ti dai cu parerea in necunostinta de cauza.Nu am avut probleme cu valica de fapt daca stau sa o iau pe calea logica trebuie sa fie bolnav ca sa puna la "tastatura" toate balariile tinand cont ca cica e doctor...partz...tu presupun ca esti inca un linge buca al carui vis e sa ajunga viaipi pe "marele" aice...Mai escaladeaza blocuri si te astept cu un post!PIS

9. The Following 2 Users Say Thank You to wtf For This Useful Post:

asneter (03-06-2017), BlasterX (03-06-2017)

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

M-ai lovit fix în inimă cu asta. Glumele de căcat nu animă cu nimic forumul ci îl lasă într-o stare și mai deplorabilă.

Stai asa frate ca nu e chiar asa.Te-ai trezit tu ultimul floc nebarbierit dupa oua sa-ti dai cu parerea in necunostinta de cauza.Nu am avut probleme cu valica de fapt daca stau sa o iau pe calea logica trebuie sa fie bolnav ca sa puna la "tastatura" toate balariile tinand cont ca cica e doctor...partz...tu presupun ca esti inca un linge buca al carui vis e sa ajunga viaipi pe "marele" aice...Mai escaladeaza blocuri si te astept cu un post!PIS
    Și tu ești primul floc bărbierit sau cum?
    Mă bucur să văd aceiași aplaudaci care-ți dau thanks la posturi.

În caz că nu știați, wtf este nenea ăla care vinde invitații la "fraeri". Eu nu știu cum de ai ajuns să fii VIP sau moderator aici. Dacă te întâlneam pe stradă te ocoleam, ca să nu calc în tine.

LE: Îmi cer scuze că am deturnat topicul acestui tracker pentru niște dispute care trebuiesc oricum lămurite. O să mut posturile undeva corespunzător.
    Last edited by johnake; 03-06-2017 at 10:23 PM.
    I don't have any beliefs or allegiances. I don't believe in this country, I don't believe in religion, or a god, and I don't believe in all these man-made institutional ideas.

George Denis Patrick Carlin (May 12, 1937 – June 22, 2008)

11. The Following 3 Users Say Thank You to johnake For This Useful Post:

Gabiiiii (03-06-2017), MusicON (03-07-2017), Valentin87 (03-06-2017)

<3 <3 <3 Angelitta's Avatar
    Blog Entries
    4

bre ia hai ca incingeti prea tare atmosfera si se topeste zapada ... si daca se topeste e rau, ca am mai mult timp sa citesc pe aici !
    vreau sa vad scuze frumos scrise pentru fiecare cuvant care ar fi trebui sa aiba fulgi in loc de caractere, dupa care sunteti datori vanduti cateva randuri de shooturi la apres ski !!!
    Life is like a sewer... What you get out of it depends on what you put into it !

13. The Following User Says Thank You to Angelitta For This Useful Post:

Idiux (03-07-2017)

na c-ati suparato pe tanti electra. ntz ntz ntz
    ------------------------------------------------
    Azi e ultima zi in care spamez. Promit
    ------------------------------------------------

http://forum.torrents.ro/photos/data...etsdoitsig.png

15. The Following User Says Thank You to semeketh For This Useful Post:

tastatura (03-07-2017)

betiv

Wtf acelasi troll obosit. Oricum ne trebuiesc mai multi trolli,nu de alta dar dupa o zi de munca chiar pica bine sa vezi tot felul de comentarii haioase.

17. The Following User Says Thank You to i*trance For This Useful Post:

asneter (03-08-2017)

Quote Originally Posted by i*trance View Post
    Wtf acelasi troll obosit. Oricum ne trebuiesc mai multi trolli,nu de alta dar dupa o zi de munca chiar pica bine sa vezi tot felul de comentarii haioase.
    Comentariile haioase sunt mereu binevenite! Mai ales dupa o zi incarcata!
    Sincer, @wtf e un "personaj" simpatic, lucru cert este ca-i un baiat istet, iar de regula numai omenii inteligenti pot dezvolta glume/discutii amuzante.
    Din pacate, datorita unor excese, glumele lui nu sunt pe placul tuturor, (me including). Consider ca este prea vulgar, uneori pueril, repetitiv si fara esenta.
    Asta nu inseamna ca nu-l respect ca individ, ca persoana, insa tare as dori sa-l vad pe stimabilul @wtf ca respecta la randul lui ceilalti utilizatori fara a face "bascalie" de acestia si ca posteaza intr-o maniera pozitiva, respectabila si demna de apreciat.
    Inchei respectuos si fara intentia de a ofensa pe cineva,

Cutleras
    Last edited by cutleras; 03-09-2017 at 06:13 AM.

19. The Following 2 Users Say Thank You to cutleras For This Useful Post:

Angelitta (03-15-2017), Patriot (03-09-2017)

Retired from p2p Crosshair's Avatar

N-am mai ras asa tare de mult timp. Zic colegii de munca ca nu sunt zdravan

21. The Following 2 Users Say Thank You to Crosshair For This Useful Post:

iLink (03-09-2017), maharet (03-09-2017)

Scuze, dar de ce nu spuneti voi ce a facut whathefart pentru forum asta ca sa intelegem si noi de ce trebuie sa suportam un "tip" asa de antipatic?!
    Cat a fost mod, pe langa huiduielile primite are redus forumul la tacere cu disable la misto ca sa se oftice lumea si sa isi satisfaca el...
    Dupa ce a terminat wtf cu "moderatul" erau mai multi spideri decat useri intr-o zi si daca acum sunt
    10 members and 116 guests
    asa de putini membri activi si mai multi vizitatori care nu sunt interesati sa posteze ceva, cel mai probabil e si vina "razboinicului mustelor" cu toanele lui.
    Pentru cei usor de iritat http://autism.ro/.