Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33

Thread: Cartoon-bits

Torrents.ro Member Patriot's Avatar

Quote Originally Posted by iLink View Post
    Acum e on, dar nu mai recunoaste contul
    recuperare parola si logare cu mozilla dar....nu mai gasesti decat un torent acum , au de lucru baietii

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Atunci sa fie sanatosi,nici ca-mi mai fac cont iar si iar si iar,se vede ce seriosi sunt.Multumesc

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Au schimbat sursa, baza de date nu au importat-o, sa le fie de bine, lucru romanesc, schimbam 10 surse pana ne hotaram si nu ne mai cauta nimeni.

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

4. The Following 3 Users Say Thank You to Fre5h For This Useful Post:

Idiux (03-19-2017), iLink (03-19-2017), Patriot (03-21-2017)

Cred ca au importat/recuperat baza de date, ca am primit email cu reminder de accesare cont. Atat ca nu mai sunt valabile credentialele si nici nu pot reseta parola, ca nu am setat nush ce intrebare secreta Care nu-mi aduc aminte sa-mi fi fost solicitata pe prima sursa, la inregistrarea initiala
    http://beta.speedtest.net/result/6157566157.png

50 years after pretime arko's Avatar

Mda. Trebuie sa iti faci alt cont cu alt user si alt email.
    Mințile ilustre discută idei, inteligențele medii discută evenimente, iar mințile reduse îi discută pe alții.
    Facebook | TORRENTs.RO

Vreau o Tara Ca Afara iLink's Avatar
    Blog Entries
    98

Hey
    Your account at Cartoon-Bits has been marked as inactive and will be deleted. If you wish to remain a member at Cartoon-Bits, please login.

Your username is : xxxxxxx

And was created : 1 Jan 1970

Last accessed : 1 Jan 1970

Login at : https://cartoon-bits.org/login.php

If you have forgotten your password you can retrieve it at https://cartoon-bits.org/resetpw.php

Ce pretentii sa mai am?

Radio înseamnă PRO FM
    I
    Top 3 motive sa citesti RecoverTRO
    E ţara în care se întâmplă în fiecare zi câte ceva

Si daca incerci sa dai reset la parola iti zice ca nu ai setat intrebarea secreta
    http://beta.speedtest.net/result/6157566157.png

Deocamdata nu au ce sa ofere, sunt la inceput si au dat drumul la inregistrari inainte sa-l puna la punct, au mult de lucru, daca in nici o luna de la deschidere schimbi sursa si pierzi torentele , este destul de grav

Mi-am creeat un cont nou, am confirmat inregistrarea ...cand sa ma loghez, pl*

Quote Originally Posted by Berlin View Post
    Mi-am creeat un cont nou, am confirmat inregistrarea ...cand sa ma loghez, pl*
    merge recuperare parola si merge si logare , dar cu mozilla, dar deocamdata nu ai ce sa vezi, un santier, imi plac ca sunt baieti ambitiosi

cei care au chrome nu se pot loga ,este vorba de cookie ,dar de la ei

Quote Originally Posted by AlfaScene View Post
    cei care au chrome nu se pot loga ,este vorba de cookie ,dar de la ei
    Folosesc chrome...ma pot loga!

Cred ca cei care incep astfel de proiecte, siteuri precum trackerele, care se doresc a fi populate si pun la dispozitie tot felul de functionalitati pentru utilizatori, ar trebui sa treaca prin mai multe etape stabilite clar dinainte pentru a putea avea sanse de reusita.

1. Pre-alpha - Implementare
    2. Alpha - Testare de catre cei care implementeaza
    3. Fixing & implementation in urma testarii de la punctul 2
    4. Closed-Beta - Testare in grupul de apropiati, pentru cateva saptamani bune, poate chiar luni (depinde de amploarea proiectului)
    5. Fixing & implementation in urma testarii de la punctul 4
    6. Aici trebuie sa fie deja versiunea Open-Beta, testata pe un public mai larg, ai carui membrii trebuie sa fie constienti de stadiul in care se afla proiectul si care sa ofere feedback (aici se sta iarasi o perioada destul de lunga de timp)
    7. Fixing & implementation in urma feedback-ului pentru versiunea beta pentru a putea ajunge la ...
    8. RC (Release Candidate) - o versiune cu mare potential de lansare oficiala

Desi procesul este mai anevoios, cam asta trebuie urmarit daca vrei sa ai sanse de reusita cu un proiect "mare". Cum am mai spus-o si intr-un alt thread, majoritatea oamenilor aleg in mod natural, intuitiv, varianta simpla a lucrurilor. Daca alegi calea mai dificila si mai lunga, desi de obicei nu ii poti vedea clar finalitatea pentru foarte mult timp, exista sanse mai mari de reusita.

Bineinteles, ca tu esti deja cel putin in Open-Beta cand iti postezi pe T.ro trackerul, poate chiar consideri ca ai un RC din moment ce il faci public la scara larga fara a face alte mentiuni. Cand ajungi in Open-Beta cu atat de multe probleme, inseamna ca nu ai parcurs cum trebuie etapele, ce sa mai zic de RC...
    "We are all here because somebody had sex! Everybody should relax a bit." - Peter Dinklage

15. The Following 3 Users Say Thank You to vlafy For This Useful Post:

Idiux (03-25-2017), iLink (03-24-2017), shark64 (04-01-2017)