Page 3 of 191 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 3817

Thread: PirateTheNet.org PTN

Horatiu,daca tot veni vorba de dubla personlitate si de sifonarii astia sau cum le zici tu,cum se explica faptul ca pe fst(filesharingtalk) ai pus steagul Germaniei langa avatar in loc de cel al Romaniei..
    Sa inteleg ca tara asta nu e destul de buna pentru tine sau de ce te ascunzi acolo ca esti roman ??

Straitjacket Feeling Malakai's Avatar

nicolita, te'astept la cealalta portita. Omu' sta in Germania. lmao.

Si daca sta in Germania care-i baiu,el este originar din Romania si ar trebui sa puna steagu nostru acolo...Malakai e clar ca trebuie sa inveti mai multe despre codul bunelor maniere,iti recomand bitseduce pentru asa ceva am vazut niste filmulete deosebit de interesante care te-ar putea ajuta enorm

Straitjacket Feeling Malakai's Avatar

You're not worth the effort lad.

Vezi ca eu am UK peste tot, bite my flag. Ce legatura are steagu' cu locu' tau natal ? Gsus.

goJ, inseamna ca esti frustrat tare de ai peste tot steagul Uk,nu prea ai destula viata reala lasa omule ca iti poti face prieteni mai bine pe forumuri daca arati ca esti din Uk si vorbesti o engleza stricata decat in viata reala ..

KEEP VINYL ALIVE johnny89's Avatar
    Blog Entries
    2

nu mai faceti spamm...lasati steagurile la locul lor

Quote Originally Posted by Horatiu View Post
    Nu am nimic cu tine prietene si nici nu vreau sa demonstrez ceea ce e evident doar ca nu-mi plac sifonarii astia cu dubla personalitate ca si tine care toarna pe cineva numai ca sa fie pe partea buna a unui staffer. Patetic.

Nu vreau sa continui off-topic asa ca ma opresc aici.
    Sa aveti o zi buna.
    ti-a luat ceva timp sa compui pledoaria, sincer nu sunt asa acidulat si nu ma iubesc cu nimeni din stafful vreunui tracker.... ma intreb cum se face ca ajungi sa fi membru peste tot, dar nu esti in stare sa respecti niste reguli impuse de acele trackere, oare cine e patetic?
    evident este ca imi esti cu mult inferior.

cu riscul de a-mi lua si warn, am terminat orice discutie in contradictoriu cu anumiti useri frustrati...
    Last edited by ERROR; 04-26-2008 at 06:38 PM.

Torrents.ro Member ferdil's Avatar

mult succes trackerului ptn.. in a face ceva deosebit in lumea trackerelor ro.. fiecare este liber sa faca asa cum doreste.. !

Este romanesc? :wow:
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Quote Originally Posted by Legion View Post
    Este romanesc? :wow:
    intotdeauna afli cate ceva nou

Torrents.ro Member

pe bune iii romanesc?

Naspa rau nu stiu ce vedeti bun la el.toata chestia e ca se face greu rost de inivte .ScT the best

Nu e romanesc

Profitati de moment ca este un roman pe acolo .
    No offence Alex
    Last edited by Maddoxro; 04-27-2008 at 11:28 PM.

Je maintiendrai ! GonzZo's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by maddoxro View Post
    Nu e romanesc

Profitati de moment ca este un roman pe acolo .
    No offence Alex
    si cam ce ar fi de profitat?invite?!
    off topic: majoritatea pe extern nu recunosc ca sunt romani si gresesc, lasa elementele slabe sa se exprime in locul lor le este rusine cu ceea ce sunt...
    On topic:sper ca recruter-ul sa faca treaba buna si pt connationalii lui,poate asa mai scapam si noi de banuri ip, proxy, etc.
    Creierul nostru nu poate cuprinde decat o lume mult mai simpla decat cea prezenta. Astfel, tindem sa ne felicitam pentru priceperea si talentele proprii, in loc sa multumim pentru succes, norocului chior.
    "Scopul politicului: om needucat, uşor de manipulat"

Sunt 2 romani pe care ii cunosc eu acolo

Old dirty bastard! swift's Avatar

asa si ce propui ?

Se vede ca atunci cand le dai romanilor butoane de promote si disable isi fac de cap...m-a dezamagit sincer trackerul asta...am vazut vreo 4-5 copilandrii care o ard pe forumurile .ro facuti vip, pentru ca sunt buni prieteni cu tipu' asta care e "modelator". Ma uit la ScT, care are ceva peste 18k useri si 14 vipi, si la trackerul asta cu 500 de useri si peste 25-30 de vipi. Isi baga toata familia pe tracker si o face vip.
    Ca sa nu se inteleaga ceva gresit, de gen sunt eu invidios etc., o spun doar in scopuri educative, sa vedeti ce inseamna sa iti placa sa apesi pe butoane atunci cand ti se da ocazia (sincer nu stiu de ce i-a fost data ocazia tipului astuia). Daca tipi ca el vor mai avea mult timp functii administrative in cadrul oricarei comunitati, garantez ca nu vor ajunge mai mult de un tracker de duzina.
    http://forum.torrents.ro/image.php?type=sigpic&userid=222&dateline=14432937  16

Old dirty bastard! swift's Avatar

ca si in fotbal butoanele... detin puterea !

Quote Originally Posted by Legion View Post
    Se vede ca atunci cand le dai romanilor butoane de promote si disable isi fac de cap...m-a dezamagit sincer trackerul asta...am vazut vreo 4-5 copilandrii care o ard pe forumurile .ro facuti vip, pentru ca sunt buni prieteni cu tipu' asta care e "modelator". Ma uit la ScT, care are ceva peste 18k useri si 14 vipi, si la trackerul asta cu 500 de useri si peste 25-30 de vipi. Isi baga toata familia pe tracker si o face vip.
    Ca sa nu se inteleaga ceva gresit, de gen sunt eu invidios etc., o spun doar in scopuri educative, sa vedeti ce inseamna sa iti placa sa apesi pe butoane atunci cand ti se da ocazia (sincer nu stiu de ce i-a fost data ocazia tipului astuia). Daca tipi ca el vor mai avea mult timp functii administrative in cadrul oricarei comunitati, garantez ca nu vor ajunge mai mult de un tracker de duzina.
    pa

Evident tu habar n-ai despre ce vbesti omule. Tipul asta de care vbesti tu sunt eu... si de cand sunt acolo nu am promovat nici macar un singur user roman sau strain la VIP... si nu nici nu am vbit pt ca cineva sa fie promovat la VIP.

In al doilea rand eu nu "o ard pe forumurile .ro" dupa cum observi e al doilea post al meu aici, si nici in alta parte n-ai sa ma gasesti. Nici macar pe forumurile externe. Din nou, vbeste gura fara tine.

Nu cred ca tre' sa ma justific in fata ta, dar mai gandeste inainte sa postezi. Cine a fost promovat de mine la VIP e liber sa posteze aici ca sa-ti tina partea. La fel cum si tu esti liber sa dovedesti toate aberatiile care le-ai debitat. Daca nu poti, tine-ti parerea pt tine.

Ah si sa nu uit... clasa de VIP la care te referi tu este Dark Pirate, acolo ar trebui sa te uiti cand mai faci statistici de-astea.

Tags for this Thread