Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 67 of 67

Thread: Prea multi pentru acelasi lucru

Senior User rebound's Avatar

ai gresit topicul prietene...am vzt ca ai postat la celelalte..insa poate citesti si tu numele topicului inainte sa postezi..ce zici?

anduku, ti-ai facut reclama proasta la tracker, nu mai ai ce face acum, s-a dus munca ta

Nu e reclama proasta la tracker ci problema negandita bine :P

Mai nou , in loc de trackere pe localhost , se baga o gramada de romani semi-analfabeti in FLS pe trackere straine, ca sa ne faca si mai mult de cacao dupa ce ii dau aia afara ca stau degeaba.
    What does no kill me makes me stronger ...

Nu stiu unde sa postez asta, asa ca o fac aici.

Am observat o chestie pe trackerele spaniole. Nu sunt ele multe, si arata destul de urat,sursa xbtit,aici fiind la moda siteurile de streaming gen veocine, dar au comunitatea nemaipomenita.
    In sensul ca te ajuta oamenii cu orice fel de problema, civilizat.

Acea amabilitate ultima oara cand am gasit-o a fost prin 2007 pe FST, cand userii se invitau fara probleme pe alte site-uri prin giveaways, cand staffurile veneau pe FST si ofereau invitatii fie si pe cele mai rare trackere, si toata lumea era multumita. Dar a urmat si perioada cand giveaway-ul era interzis de X trackere si a disparut acel '' feeling ''.
    Si totodata aici pe TRO, in perioada cand SE FACEAU giveaways cu FTN si SCT, cand ksalam era fls pe sct si invita des useri de aici, cand crosshair si altii invitau romani de aici pe TT...
    Ideea e simpla: am redescoperit dupa cativa ani acea caldura intre useri si generozitate, intamplator, si '' m-a lovit '' instantaneu amintindu-mi CUM ERA.

Nu reprosez nimic trackerelor .ro, sunt printre cele mai bune din lume. Ci doar am observat diferenta de comportament intre utilizatorii de aici, si cei de acolo.

...poate pentru ca ei nu sunt atat de ''dornici'' sa isi faca rau intre ei doar pentru a fi 'vazuti bine' de stafful vreunui tracker...

6. The Following 5 Users Say Thank You to Maddoxro For This Useful Post:

adicretzu (12-21-2010), elGringo (11-27-2016), Gabiiiii (11-26-2016), Moonchild14 (01-31-2011), PaulRoman (01-17-2011)

Chestia nu e prezenta la toata lumea, nu toti userii sunt asa, in general pe trackerele .ro gasesti destui oameni cu bun simt, problema este urmatoare: Vine unu care se crede smecher si profita de bunatatea unuia care are invitatii pe trackere rare si e dispus sa le dea mocca, ei bine smecheru' profita constient ca o data ce-l trage in teapa mai poate profita de bunatatea aceea inca o data, ca doar deh ...

Persoanal eu am patit-o si de atunci m-am invatat minte, acord ajutor doar celor care merita. Sper exemplu pe FileList exista suficienti useri cu care poti face treaba, dar exista si persoane care se cred interesante, doar pentru ca stiu sa faca misto, de parca ei nu ar fi fost in situatia lor, dar si ce frumos e cand el vine la tine rugandu-te sa-l ajuti si pe el si tu ... il iei la misto e cum s-ar zice: "Sa moara capra vecinului !"

Sincer daca ar fi sa fac un top al trackerelor care m-au "educat" si care contin cei mai multi useri dispusi sa te ajute cu orice problema, la care se pricep si sa fie doar din .ro as avea nevoie de ceva timp.

Torrents.ro Member oldmusic's Avatar

param-pam-pam, delete post
    Last edited by oldmusic; 11-26-2016 at 04:17 PM.