Page 3 of 177 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 3521

Thread: Myxz.org

Default Salut!

Sunt DrPhantom [Admin] pe XtremeZone, fara a lauda trackerul si fara a face publicitate, consider ca Xtreme este un tracker al carui viitor va fi stralucit, suntem o echipa relativ unita, dar cu dorinta de afirmare cat mai mare. Noi speram in viitorul trackerului si de aceea oferim si vom oferi userilor nostri tot ce este mai bun.
    Va multumesc pentru atentia cordata!

multumesc drphantom!

si eu cred ca xtremezone va ajunge undeva....!!! i trebuie timp oricum ...nota 10 pt staff

Sawyer multumim mult!

Torrents.ro Member pucca's Avatar

mie imi place arata bine si e organizat nota 10 si de la mine
    sper ca pe viitor toti care catalogati sa dati si un comentariu pentru ca toti muncim si daca e ceva ce nu e pe placul unui user ... se poate schimba
    mie imi place

pai ce sa spun ..e cel mai unit staf de pe ro ..parerea mea..si un traker cu tot cei nou..e ff bun nota 10 ptr tot..la toate capitolele

Probabil unul din cele mai proaste trackere pe care le-am vazut in ultima vreme. E cel mai slab din toate cele bagate aici.... jeeez ... de 0Day ati auzit? De regula ...nu se pun torrente luat de pe dc sau alte trackere ro ati auzit...? Comm'on....it sucks. Nu stiu staff-ul dar daca ei asa numesc sa fie uniti si din aceasta uniune a iesit acest tracker.... nu am o impresie buna nici despre ei!

Quote Originally Posted by Silverleaf View Post
    Probabil unul din cele mai proaste trackere pe care le-am vazut in ultima vreme. E cel mai slab din toate cele bagate aici.... jeeez ... de 0Day ati auzit? De regula ...nu se pun torrente luat de pe dc sau alte trackere ro ati auzit...? Comm'on....it sucks. Nu stiu staff-ul dar daca ei asa numesc sa fie uniti si din aceasta uniune a iesit acest tracker.... nu am o impresie buna nici despre ei!

Bine asa Silver ..
    Aproape TOT se iarta ... NIMIC nu se uita

Default raspuns

@silverleaf, toata lumea are dreptul la o parere, orice critica este si ea bine primita, daca nu iti place pe Xtreme nu te obliga nimeni sa fii VIP acolo, nu?

Xtreme zxone nu se lauda cu 0 day si nu ridicas numia 0 day daca o sa cauti cu atentie o sa gasesti mai alea filmele 0 day. Binenteles si filme si muzica veche! dar din moment ce se ia inseaman ca userilor nostri pe place!

gasesti lucruri foarte interesante pe langa torrentele 0-day ne:
    Last edited by Sawyer; 10-08-2007 at 01:53 PM.

Un tracker bun, pacat k e instabilitate in staff. In ultimul timp se uploadeaza mult, dar nu se prea incumeta lumea la leech si seed.
    Nota 10 pentru tracker ca design, nota 8 pt staff si nota 7 pentru activitate la seed

Xtremezone.ro mai are 1000 de conturi free si intra sistemul de invite! Asa ca grabitiva!!!

Daca nu mai puteri face conturi pe xtreme Zone careti aici invite!

I <3 AYA freedom's Avatar

Quote Originally Posted by andyn View Post
    Daca nu mai puteri face conturi pe xtreme Zone careti aici invite!
    Cereti aici invite ca sa va luati avertisment ! In schimb folositi Bursa de invitatii !
    Last edited by freedom; 10-13-2007 at 03:03 PM.

De xtremezone am dat din intamplare si am remarcat ca fura la gramada din Ro. Nu conteaza ce, nu conteaza de unde. Daca le atragi atentia, raspund amabil, dar nu fac nimic pentru a stopa situatia penibila enuntata mai sus. De asta nu vor ajunge niciodata nicaieri.

Un alt motiv ar fi:
    Quote Originally Posted by andyn View Post
    Xtreme zxone nu se lauda cu 0 day si nu ridicas numia 0 day daca o sa cauti cu atentie o sa gasesti mai alea filmele 0 day. Binenteles si filme si muzica veche! dar din moment ce se ia inseaman ca userilor nostri pe place!
    Zomg. Esti din staff? Sper ca dupa ce trimiti un astfel de mass pe tracker, trimiti si un proper dupa.

Quote Originally Posted by wishmaster View Post
    Zomg. Esti din staff? Sper ca dupa ce trimiti un astfel de mass pe tracker, trimiti si un proper dupa.

Pwnd !

cititi si voi acest pm sa va convingeti cine e godfather :
    "From godfather at 2007-10-13 13:37:41 (2 hours ago) GMT

poate esti fericit acum in p*** mea ca esti pe primu lok dar inainte sa plec e pe traker o sa te iau cu mine..."

Astept si eu pareri ... l-am intrecut in top 10 la giga upload ....ziceti si voi ..ce om

freedom edit: am cenzurat mesajul. daca el este nesimtit nu trebuie sa fim si noi.
    Last edited by freedom; 10-13-2007 at 07:16 PM.

0sec torrents ftw !!
    Last edited by Sid; 10-14-2007 at 04:14 PM.