Page 143 of 143 FirstFirst ... 4393133141142143
Results 2,841 to 2,856 of 2856

Thread: ScT

Quote Originally Posted by bo0yeman View Post
    Probabil ca nu. Se bateau pentru el doar colectionarii.

A fost bun atunci la inceput, insa lucrurile s-au schimbat. De aia nu au rezistat multe trackere ca nu au stiut sa se adapteze la nevoile userilor si au preferat sa continue pe ideea lor comunista. Pana si SCC si-a dat seama ca P2P-ul face legea in ziua de azi si si-a creat sectiune speciala pentru asa ceva. Plus ca nici pentru SCC nu mai e interesul ala de alta data, chiar daca scc de azi e de 10 ori mai tare decat SCT-ul din 2009. In 2009 era ok scene, dar cu 6 ani mai tarziu nu prea.
    Sct era baza si in perioada aia uploaderii se lingeau pe oua cum o fac cainii sa faca rost de invitatie acolo unde era baza scenei.Ownerul baiat destept si-a umplut pusculita si a a inchis taraba la momentul potrivit.Restul sunt amintiri!

2. The Following User Says Thank You to wtf For This Useful Post:

SilverSurfer (09-18-2015)

Spunea cineva ca ar dona un rinichi pentru o invitatie pe ScT. Bine, bine era o gluma... sau poate nu?

Torrents.ro Member

Domeniul e inca sus din ziua in care s-a inchis, ma intreb de ce mai plateste hostingul/domeniul.

Quote Originally Posted by FeDaYin20 View Post
    Domeniul e inca sus din ziua in care s-a inchis, ma intreb de ce mai plateste hostingul/domeniul.
    Imediat ar aparea SCT s-a mutat pe LastFile.., Last*..

7. The Following 3 Users Say Thank You to Heimdall For This Useful Post:

dan15 (02-13-2017), devilox (02-13-2017), Patriot (02-13-2017)

Quote Originally Posted by FeDaYin20 View Post
    La cati bani au facut baietii din staff pe urma lui cred si eu ca inca pastreaza domeniul ca o amintire.
    Au facut 1-2 vacante platite din banii de donatie, una chiar in alpi ca au pus poze pe "forumul ascuns"

Torrents.ro Member iFeel's Avatar

Quote Originally Posted by roon3y View Post
    La cati bani au facut baietii din staff pe urma lui cred si eu ca inca pastreaza domeniul ca o amintire.
    Au facut 1-2 vacante platite din banii de donatie, una chiar in alpi ca au pus poze pe "forumul ascuns"
    Care e forumul ala ?
    "Doesn't matter what the question is, God is definitely the answer..."

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Ce e asa iesit din comun, altu inaintea lor si-a luat masina din donatii, CHD de cand a revenit pana in prezent a primit donatii de vreo 41000 de dolari

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Quote Originally Posted by iFeel View Post
    Care e forumul ala ?
    Cred ca se refera la Revolt

Torrents.ro Member iFeel's Avatar

Quote Originally Posted by Gabiiiii View Post
    Cred ca se refera la Revolt
    Si ala e ceva "1337" ? Cum se intra si ce se intampla pe acolo ?
    "Doesn't matter what the question is, God is definitely the answer..."

Torrents.ro Member Fre5h's Avatar

Baga si tu linku de pe forum aici sa nu mai fie ascuns daca e de pe revolt sau SIN sa vedem cu ce se laudau.

Lista neagra (va rog nu ma contactati pentru invitatii):
    dedexxx

Quote Originally Posted by iFeel View Post
    Si ala e ceva "1337" ? Cum se intra si ce se intampla pe acolo ?
    Daca e Revolt atunci n-ai ce face acolo, in sensul ca nu e activitate mai deloc (de ceva vreme). Ai putea fi invitat printr-o aplicatie completata de un membru, dar nimeni n-o va face, stafful e paranoia. Au avut sectiune de invitatii pt trackere dar e inchisa din 2008 (cel putin public), e forum de stafferi mai bine spus. 0 sanse, ai mai mari pe SIN sau Etiv..

SIN si-a schimbat cumva adresa? La mine nu mai merge de ceva vreme...
    PM cu noua adresa pls!

Nu bajeti. Forumul ascuns de pe SCT unde intrau numai vip+ . am primit si eu niste poze cu toti din staff din team building. cred ca de la Muri sau nu mai stiu. a fost acum muuult timp

Eu am primit warn pe revolt ca am facut 2-3 posturi doar cu emoticoane sau cu doar 1-2 cuvinte. Va dati seama ca cel mai mare spammer de pe torrente (eu) n-am mai intrat de atunci pentru ca mi-au ranit orgoliul))

Daca denumirea topicul nu era "Post an emoticon" sau ceva de genu', mi se pare firesc, chiar si pentru 2-3 posturi.

Asta se intampla in perioada cand toti de pe PTN, SCL, FTN si alte mini comunitati aveau 100 de posturi in prima zi.. Era la moda spamul

Tags for this Thread