Page 2 of 792 FirstFirst 12341252102502 ... LastLast
Results 21 to 40 of 15823

Thread: FileList.ro

Quote Originally Posted by beyond View Post
    varza varza, dar avem cei mai multi peersi din ro

Registered users 97826
    Torrents 8,932
    Peers 129,041

Da'mi voie sa te contrazic.

Quote Originally Posted by beyond View Post
    varza varza, dar avem cei mai multi peersi din ro

Registered users 97826
    Torrents 8,932
    Peers 129,041

Chestia asta inseamna ca ai 1,3 peers / user. Ceea ce e foarte putin => Multi n00beti sau persoane care tin contul la colectie.
    Trackerele adevarate ~3,7 sau ~4 peers/user.

Si nu , nu aveti cei mai multi peersi din ro. Daca se supara putin TBS va depaseste.

The Elder God Cril's Avatar
    Blog Entries
    2

voi sunteti chiar nesimtiti ?:-<
    nici n-a postat omu bine ca ii daramati voi visul ...
    macar il aprobati si voi 2-3 zile si pe urma ii daramati visul... era mai dramatic :ras:
    Cril Design | Curs Aerobic - cursuri acreditate fitness, aerobic-fitness, personal trainer, maseur, formator, nutritionist
    Magazin Incaltaminte | Invitatii Nunta

Dup`aia uitam si chiar isi vedea visul ca fiind real

Si eu te contrazic beyond !
    I don't know where I'm going, but I'm on my way!

Mda , stiu ca si BiTT are ~120k peers , dar nu stiu exact
    Oricum la peers/users stai foarte rau beyond.

Multi si p.... !!!Calitatea conteaza !!!Si apropo,lasa vrajeala!!

ma doare-n , de faptu ca aveti mai putini useri si noi avem aproximativ ~20 de mii care nici macar nu intra
    sa se incordeze tbs, ca daca am sta si noi sa facem dvd-uri, ar fi altceva nu crezi?

tbs: Peers 131,150
    fl: Peers 131,355

nu inteleg de ce va agitati, ca nu aveti nimic de castigat, cel putin, haotic cum e
    Nu avem donatii ca sa ne luam masini, si nici reclame ca sa ne tinem serveru

l.e. daca ala care se da "sysop" ar da trackeru pe mainile unora care se pricep si care au timp, nu mai aveati privilegiul sa comentati aiurea ca mai sus.
    Last edited by beyond; 05-22-2008 at 08:03 PM.

Am impresia ca staff-ul nu prea isi face treaba . Eram pe forum la un moment dat si un anumit user , a inceput repede sa-mi adreseze tot felul de injurii , si din cate am observat si la commenturile torrentelor se accepta asa ceva . Mi se pare total gresit comportamentul acesta si tin sa precizez ca asa ceva este rusinos . Faptul ca va laudati ca aveti multi peer -i fata de un alt tracker nu-mi spune nimic . Sper sa se ia o masura in privinta limbajului si nu numai .

Quote Originally Posted by Dr3amZ2z View Post
    Am impresia ca staff-ul nu prea isi face treaba . Eram pe forum la un moment dat si un anumit user , a inceput repede sa-mi adreseze tot felul de injurii , si din cate am observat si la commenturile torrentelor se accepta asa ceva . Mi se pare total gresit comportamentul acesta si tin sa precizez ca asa ceva este rusinos . Faptul ca va laudati ca aveti multi peer -i fata de un alt tracker nu-mi spune nimic . Sper sa se ia o masura in privinta limbajului si nu numai .
    sunt multe uscaturi...
    ignoranta este sfanta
    cel putin pe principiul asta merg eu cand dau de astfel de progenituri...ba chiar mai mult, ma si amuz...
    nu are rost sa te superi cu astfel de oameni
    pe filelist, intr-adevar stafful este mai tolerant...dar...asta e...

Tolerant ? C'mooon , tolerant la asa ceva ? no further comments .

Ceea ce fac multi (exceptie facand doar Beyond)de pe FL.ro nu este toleranta ci miserupism la problemele userilor.
    I don't know where I'm going, but I'm on my way!

Straitjacket Feeling Malakai's Avatar

Ce te faci acum ca nu mai e nici el ?

care care??????
    :shifty:

Autorul Anonim razvanultra55's Avatar
    Blog Entries
    199

Quote Originally Posted by mihaibzgica View Post
    sunt multe uscaturi...
    ignoranta este sfanta
    cel putin pe principiul asta merg eu cand dau de astfel de progenituri...ba chiar mai mult, ma si amuz...
    nu are rost sa te superi cu astfel de oameni
    pe filelist, intr-adevar stafful este mai tolerant...dar...asta e...
    e o mare diferenta intre toleranta si nesimtire, intre toleranta si delasare, intre toleranta si prostie.
    Pe oricare alt tracker, daca s-ar folosii cuvintele folosite pe fsh**t, nu numai ca cel in cauza ar avea ban....dar s-ar da ban pe clase de Ip-uri.

"Nu avem donatii ca sa ne luam masini, si nici reclame ca sa ne tinem serveru"
    Si ?!? Se vede ca esti la scoala (pt cei care nu stiu )si nu stii cum se fac banii !!!Te-ai dus pe site-ul unde ti se accepta aberatiile!!De aici unde mai pleci ??? Poate in vacanta mare la bunica !!!

Pana la urma ne lamureste si pe noi vreun "staffer" in legatura cu atitudinea moderatorilor , adminilor de pe acest tracker ? sau trebuie sa inghitim in continuare aberatiile josnice ale userilor ?

nu cred ... pentru ca nu prea ii intereseaza ... atata timp cat au useri si peers , ei is fericiti zic eu

Iti garantez eu , ca daca le vine un membru in staff(admin+) pus pe treaba , scad la 1/2 din users repede de tot.

Quote Originally Posted by SoKaT View Post
    nu cred ... pentru ca nu prea ii intereseaza ... atata timp cat au useri si peers , ei is fericiti zic eu
    Daca nu prea ii intereseaza , la ce mai este activ acest thread ? Din moment ce nimeni nu-si bate capul sa ofere mici detalii , sau o solutie celor care posteaza aici . Daca cineva isi ia ban/disable nemeritat , presupun ca aici isi va spune of-ul , dar daca nimeni nu-l baga in seama , ramane cu buza umflata...foarte foarte aiurea . Vad ca de lauda stiu sa se ocupe . anyway , no further comments.