Page 3 of 802 FirstFirst 123451353103503 ... LastLast
Results 41 to 60 of 16021

Thread: FileList.ro

trackerul este foarte bun dar pacat ca sunt muti useri (chiar si prin staff au aparut)care nu au ce cauta pe nici un tracker iar toleranta sa trasformat in ignoranta , ar fi trebuit sa va opriti la 50000-60000 (cu ati si promis la inceput daca imi aduc bine aminte)
    pana sa deveniti un tracker public pt ca asta sunteti acum (nu cred ca dureaza mai mult de 5 min sa gasesti o invitatie pe google) era preferatul meu oricum bafta incontinuare
    si sper sa se opreasca odata goana asta dupa useri
    Last edited by bone; 05-24-2008 at 01:33 PM.

Quote Originally Posted by Burton View Post
    Iti garantez eu , ca daca le vine un membru in staff(admin+) pus pe treaba , scad la 1/2 din users repede de tot.

sau unu necioplit

Sniper High Tech toseek's Avatar
    Blog Entries
    1

Doamnelor, se poate putin mai cu perdea? Va rog! Chiar insist! Multumesc!
    Agramaţii văd tastatura ca pe-o anagramă! 1. O rezolvă schimbând locul tastelor. 2. Încep să posteze pe forumuri!

tracker de nota 10

va merge trackerul acum ???

Total de acord, nota 10... din 100.
    Trance is my default state of mind.

Adu si argumente ,,redawg,, de ce ai dai nota 10 din 100.

o zi buna...
    Last edited by georgeccc; 06-24-2008 at 08:38 AM.

Oricand... in primu rand stafful, care nu prea are notiuni despre "trackerit", faptul ca majoritatea userilor provin de pe DC++ se reflecta practic peste tot, la request-uri, la comment-urile torrentilor, in forum... cel putin, eu cand ma uit la un torrent ma apuca rasul (nu contest faptul ca mai vad un user care si apreciaza, dar rar, 5 din 10000), fiecare isi expune acolo ideile total pe langa torrentul respectiv, tot felul de prostii, reclame fara sfarsit, injura, fac cam tot ce vor... si bineinteles stafful nu ia nicio masura (nu le pasa), cum ziceam si mai sus... sa nu mai zic ca dupa 3 zile un torrent luat de 2000 de ori mai are 50/100 de seederi...

Altele nu-mi mai amintesc... dar mai sunt... no worries, si, deci toate aceste minusuri, dupa mine, il transforma intr-un tracker public sau nici atat, un fel de DC++ mai avansat. Pace
    Trance is my default state of mind.

Rog ca un admin/sysop sa`si intruiasca uploaderi sau ce aveti sa nu mai uploadere de pe ro in ro
    "The heaviest blow that ever struck humanity was the coming of Christianity. Bolshevism is Christianity's illegitimate child. Both are inventions of the Jew." Führer

Ori ce ati spune despre ,,filelist,, bineinteles din invidie , sa stiti ca e mult mai superior multor trakare care se dau super tari din ro.
    Bun, acum nu spun ca nu are defecte,intradevar cam multe,dar per total e ok

n-are cum sa fie mai superior
    Mananc trackere pe paine

starnitor nu_vreau's Avatar

Quote Originally Posted by longinius View Post
    n-are cum sa fie mai superior
    e mult mai superior

you boyz @filelist.ro dont really go to school do you?
    Mananc trackere pe paine

you boyz @filelist.ro dont really go to school do you?
    adica?
    daca zici de staff, geoerce nu cred ca e in staff...stafful nu prea posteaza aici...
    daca zici de useri...100 000 de useri nu prea se duc la scoala. mda....
    daca aveau un test la signup ca sa intre numai analfabetii si prostii aveai oarecum dreptate in ce ziceai...dar asa...
    nu poti sa zici despre "baietii de la filelist" ca nu prea se duc la sc...
    generalizezi aiurea

intra si citeste comenturile la 2-3 torrente,luate aleator si spune-mi ce parere ai!daca imi spui ca sunt ok eu imi cer scuze tie si staffului filelist.ro...
    Mananc trackere pe paine

e mai mult decat mult mai din invidie

Torrents.ro Member spy's Avatar

intra si citeste comenturile la 2-3 torrente,luate aleator si spune-mi ce parere ai!daca imi spui ca sunt ok eu imi cer scuze tie si staffului filelist.ro...
    daca tu consideri ca userii filelist nu sunt asa destepti ca cei de pe un tracker cunoscut (nu dau nume ca sa nu se crizeze vreun nene din staff),tin sa-ti spun ca te-nseli.idioti sunt si-n romania ,belgia dar si-n danemarca (sper c-ai inteles la ce m-am referit).....daca te referi la staff,nu ma bag in discutie,deoarece habar n-am din cine-i compus.

hai sa generalizam aiurea.
    bine ca esti tu destept

PS: poti sa te duci la scoala degeaba, daca esti cum esti...asa ramai.
    eu am trecut si pe la scoala.si momentan sunt la facultate
    Last edited by mihaibzgica; 06-24-2008 at 05:07 PM.

Torrents.ro Member Griciu's Avatar

Hm, daca-mi permiteti sa scriu si eu ceva...

Oricand... in primu rand stafful, care nu prea are notiuni despre "trackerit", faptul ca majoritatea userilor provin de pe DC++ se reflecta practic peste tot, la request-uri, la comment-urile torrentilor, in forum... cel putin, eu cand ma uit la un torrent ma apuca rasul (nu contest faptul ca mai vad un user care si apreciaza, dar rar, 5 din 10000), fiecare isi expune acolo ideile total pe langa torrentul respectiv, tot felul de prostii, reclame fara sfarsit, injura, fac cam tot ce vor... si bineinteles stafful nu ia nicio masura (nu le pasa), cum ziceam si mai sus... sa nu mai zic ca dupa 3 zile un torrent luat de 2000 de ori mai are 50/100 de seederi...

Altele nu-mi mai amintesc... dar mai sunt... no worries, si, deci toate aceste minusuri, dupa mine, il transforma intr-un tracker public sau nici atat, un fel de DC++ mai avansat. Pace
    Nu stiu de ce cobor la nivelul tau, dar voi incerca.

"... "Oricand... in primu rand stafful, care nu prea are notiuni despre "trackerit"... " - Vad ca acuzi staff-ul (nici macar nu stii din cine e format) fara argumente;

"... faptul ca majoritatea userilor provin de pe DC++ ..." - mi-e interesant, au toti userii in profil scris ca vin de pe DC++ ? :hmmm: ca tot nu-mi dau seama de unde stii atatea despre ei, sau poate iti vine mail automat cand un user dp DC++ isi face cont pe filelist? interesant, daca mai ai astfel de date concrete despre FL te-as ruga sa mi le spui, ca eu fiind administrator chiar nu le stiam... ; La ce am ajuns, iar acuzatii fara baza.

"... torrentilor ..." - Defapt e "torrentelor", mr. Stie Tot, dar asta nu prea conteaza acum.

"... fiecare isi expune acolo ideile total pe langa torrentul respectiv, tot felul de prostii, reclame fara sfarsit, injura, fac cam tot ce vor... si bineinteles stafful nu ia nicio masura (nu le pasa), cum ziceam si mai sus... ..." - gresesti, staff-ul ia masuri (au fost adaugate diferite scripturi ce mai stopeaza din reclamele la nesfarasit), si iarasi acuzatii fara baza, cum ziceam mai sus, ca sa te citez.

"... sa nu mai zic ca dupa 3 zile un torrent luat de 2000 de ori mai are 50/100 de seederi... ..." - sa stii ca 50/100 seederi sunt destui pt a alimenta alti 500 leecheri care apar dupa 3 zile, deci daca ar avea toate trackerele 100 seederi dupa 3 zile - ar fi perfect.

"... Altele nu-mi mai amintesc... dar mai sunt... ..." - pacat, chiar incepeam sa ma amuz, trebuia sa continui.

Si ajungem la ce concluzie? Vorba multa - saracia omului.

Bafta
    Last edited by Griciu; 06-24-2008 at 05:33 PM.

deci daca ar avea toate trackerele 100 seederi dupa 3 zile - ar fi perfect
    HAHA! Dupa ce ca aveti ~100.000 useri, maxim 10.000 sunt activi. De-aia se si conecteaza browserul la tracker din an in paste seara
    Parerea mea este ca ar trebui sa reduceti foarte mult numar de useri. Maxim 25.000 de useri si sa vedeti ce tracker faceti Dar pana atunci, tot frate cu oDC ramaneti Cati dintre uploaderi urca >5 torrente 0day / zi? 5-10 uploaderi? Nu faceti nimic asa Eu le-as da la toti cei care nu baga cel putin 20 de torrente 0day / saptamana. Desi e foarte putin 20 torrente pe saptamana 0day, tinand cont ca un uploader pe extern face 50 / zi numai din TV EPS.