Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Promotiile PokerHeaven

Default Promotiile PokerHeaven

Salutari tuturor,

PokerHeaven ofera in fiecare zi cadouri gratuite. Promotia a inceput pe 1 Decembrie si se desfasoara pana pe 24 Decembrie.
    Fiecare eveniment poarta numele de Advent Door X.

In aceasta seara evenimentul poarta numele de Advent Door 16 si se gaseste in clientul de poker in Meniul - Multi Tourney/Freeroll.

Azi se oferă un PlayStation 3 – 80 GB ocupantului Locului 1, Locul 2 va lua €100 iar locurile 3-10 vor primi cate €37. Intrarea în aceste turnee este complet gratuita. Click aici pentru detalii.

Turneul incepe la ora 21:30 (ora 19:30 - ora serverului).

Ma repet, intrarea in acest turneu este gratuita. Trebuie doar sa fiti jucatori pe bani reali. Cu alte cuvinte trebuie sa jucati cel putin o mana la o masa pe bani reali.

Uitati-va doar in acest link pentru a vedea ce s-a castigat pana acum. Pot spune ca urmeaza Nintendo Wii, Vacanta la Londra, TV LCD Samsung.

Pentru a va face un cont la PokerHeaven click aici

Daca aveti intrebari va pot raspunde cu placere(PM sau aici).

Pai si mai pot sa ma inscriu? Am descarcat acum o luna programul si nu pot sa joc free, doar sa depun bani si sa joc ... dupa !

selecteaza "antranamet" acolo la tipul joculu si joci pe moca, joc de 2 ore deja

Puteti juca in sectiunea antrenament cat doriti, este gratuit. Doar asa va puteti obisnui cu jocul si va puteti da seama daca va place sau nu.

Am organizat si ceva exclusiv doar pentru membrii torrents.ro.

Un turneu complet gratuit unde sunt pusi 100 de euro in joc.

Torrents.ro Freeroll

Turneul are loc Duminica, 21 Decembrie la ora 21:00.

Il gasiti in Multi - Tourney / Privat.

Trebuie doar sa va fi inregistrat prin banner-ul de mai sus. Doar jucatorii care s-au inregistrat prin banner pot vedea turneul in clientul de poker.

Nu uitati de promotia zilei. Advent Door 16 - Weekend la Londra pt 2 persoane pt Locul 1, Locul 2 (€100) iar Locurile 3-10 (€37 fiecare)

Quote Originally Posted by vhoria View Post
    Puteti juca in sectiunea antrenament cat doriti, este gratuit. Doar asa va puteti obisnui cu jocul si va puteti da seama daca va place sau nu.

Am organizat si ceva exclusiv doar pentru membrii torrents.ro.

Un turneu complet gratuit unde sunt pusi 100 de euro in joc.

Torrents.ro Freeroll

Turneul are loc Duminica, 21 Decembrie la ora 21:00.

Il gasiti in Multi - Tourney / Privat.

Trebuie doar sa va fi inregistrat prin banner-ul de mai sus. Doar jucatorii care s-au inregistrat prin banner pot vedea turneul in clientul de poker.

Nu uitati de promotia zilei. Advent Door 16 - Weekend la Londra pt 2 persoane pt Locul 1, Locul 2 (€100) iar Locurile 3-10 (€37 fiecare)
    Super! Deja m-am inregistrat pentru Torrents.ro Freeroll. Bafta!

Si eu m-am inscris acum. Fie ca cel mai bun sa castige. Frumoase concursurile astea.

(multumesc pentru raspunsuri celorlalti)

dabia astept super tare

adica daca ne-am facut cont de pe portalul ro, nu ?

LE: si inca ceva va fi Texas Hold'em ?
    Last edited by BReal13; 12-17-2008 at 09:45 PM.

@BReal13: Va fi texas holdem, cel mai popular joc de poker al momentului si da, doar cei care se inscriu prin link-urile afisate aici inclusiv banner-ul pot sa se inregistreze in freeroll.

@emptysilence: Conceptul se numeste rakeback. Datorita concurentei dintre camerele de poker jucatorii beneficiaza de mai multe chestii ca in trecut. Printre ele se numara si rambursarea a 30% din banii generati de ei. Just google'it "rakeback".

Excursia de aseara la Londra pt 2 persoane din Advent Door 17 a fost castigata de un roman din Craiova: coropijnit

In aceasta seara Advent Door 18 - Primii 10 primesc un set de jetoane de poker de 300 buc.

Last edited by vhoria; 12-18-2008 at 02:53 PM.

Nu uitati de freeroll-ul de Duminica de la ora 21:00.

Este exclusiv pentru voi. Il gasiti in Multi - Tourney / Privat cu numele Torrents.ro Freeroll.

Sunt 7 inscrisi pana acum. Intrarea gratuita - fond de premiere €100.

Trei turnee gratuite astazi!

1) Torrents.ro Freeroll ora 21:00 (€100) - exclusiv membrii torrents.ro
    2) Affiliate €200 FR ora 21:00 - parola este: monitor
    3) Advent Door 21 - ora 21:30
    Locul 1: Nintendo Wii + Sports Pack, Locul 2: €100 CASH, Locurile 3 - 10: €37 CASH.

1) pfua nu am fost acasa,

cu alta ocazie

Too late .Next time ....

Eu am castigat , Experienta !
    A fost fain , thank you for the chance

Totusi, cine a castigat?
    25252525

No, dar o fost foarte FAIN. MyH, mai bine nu iti ziceam. Totusi a fost frumoasa ultima mana cand el a castigat: eu aveam culoare si el m-a luat cu full. Mai le asteptam si pe urmatoarele!

Ce bine v-a antrenat bogus.

No FAIN, DjMyh & Mazgalyn... sunteti bravo.
    11/2017 | Back after 5 years. What did I miss?

Retired from p2p Crosshair's Avatar

wtf ma bag si eu ca vad ca ati inceput sa faceti bani

Horia sa ne anunti si pe noi cand e urmatorul Torrents.ro FREEROLL