Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 644

Thread: u-Torrents.ro

eee ! Nu prietene, dar trebuie sa invatati sa faceti commenturi constructive, reale si bazate pe adevar. Oricum apreciez interesul tau si faptul ca vrei sa ajuti.

Succes !

Mie nu imi merge :|

252525

acces(inca nu sunt sigur ca esti tazman) :P iti doresc tot succesul din lume si utorrents.ro sa ajunga printre trackerele respectabile pentru ca stiu ca ai muncit foarte mult si chiar merita tot suportul acest tracker
    pariu pe cat vreti voi ca in maxim 1 an o sa fie printre cele mai bune din RO
    On the keyboard of life, always keep one finger on the escape key.

Quote Originally Posted by al333xis View Post
    acces(inca nu sunt sigur ca esti tazman) :P iti doresc tot succesul din lume si utorrents.ro sa ajunga printre trackerele respectabile pentru ca stiu ca ai muncit foarte mult si chiar merita tot suportul acest tracker
    pariu pe cat vreti voi ca in maxim 1 an o sa fie printre cele mai bune din RO

NU, nu sunt Tazman, dar poate o sa te miri, nu sunt nici SySop, sunt doar unul care a vazut si crede in acest tracker, in munca coderilor care l-au facut.
    Sunt unul din adminii acelui tracker, care a muncit si v-a muncii ca acest tracker sa fie asa cum zici tu... peste un an: " ...printre cele mai bune din RO"

Multumesc pentru aprecieri, si da, asta e dorinta noastra, a staff-ului de pe uTorrents.ro. sa fim printre cei mai buni, sa aducem pe cei mai buni ! Sa oferim ce e mai bun !

Bafta si tie !

Quote Originally Posted by florin.florin View Post
    Mie nu imi merge :|

252525

Ce nu-ti merge ? Motorul la masina ?

Imi place cum arata. Bafta multa cu el.
    O singura problema : Cand dai click pe user-ul tau te trimite pe site la ripe .
    Last edited by kLAU5; 02-14-2009 at 04:14 PM.
    You HiT Me / We HiT You !

Quote Originally Posted by access View Post
    Ce nu-ti merge ? Motorul la masina ?
    Ce gluma ai facut , hai sa radem.

Scuze , acuma am vazut ca trebuie sa dau click pe banner pentru a intra.Cu asa un index , nu veti ajunge printre marile trackere din RO.

Quote Originally Posted by florin.florin View Post
    Ce gluma ai facut , hai sa radem.

Scuze , acuma am vazut ca trebuie sa dau click pe banner pentru a intra.Cu asa un index , nu veti ajunge printre marile trackere din RO.
    ai nimerit gresit: adresa corecta a torrentului cu intrare directa, asa cum este el cunoscut: u-Torrents official TracKer ssNet :: Login Asta e indexul !!!

E adevarat ca avem si alte domenii cu redirect, dar asta e mica noastra problema !

Bafta !

Thumbs up

in pricipiu suntem pe drumul cel bun , numai bine all

Extreme User serbanh's Avatar
    Blog Entries
    3

Cele mai mari trackere din RO? Peste un an? Scuze ca va trezesc din reverie, dar v-ati gasit prea tarziu.

A trecut moda siteurilor cu titluri gen "u-Torrents official TracKer ssNet". In primul rand, probabil sysop-ul are probleme cu capslock, iar in al doilea rand... poate sa existe si varianta neoficiala? E cumva fanclub, nu tracker?

Cat despre unul dintre cele mai bune trackere din RO... nu v-ati prins ca nu merge doar cu jumatati de masura?

P.S: Felicitari pentru glume, m-am stricat de ras.
    E-Klasse Owner

Quote Originally Posted by serbanh View Post
    Cele mai mari trackere din RO? Peste un an? Scuze ca va trezesc din reverie, dar v-ati gasit prea tarziu.

A trecut moda siteurilor cu titluri gen "u-Torrents official TracKer ssNet". In primul rand, probabil sysop-ul are probleme cu capslock, iar in al doilea rand... poate sa existe si varianta neoficiala? E cumva fanclub, nu tracker?

Cat despre unul dintre cele mai bune trackere din RO... nu v-ati prins ca nu merge doar cu jumatati de masura?

P.S: Felicitari pentru glume, m-am stricat de ras.
    Moda... . Si daca baietii au si altceva inafara de Tracker, e normal sa numesti trackerul oficial...chiar nu inteleg ce ai vrut sa pointezi cu asta (help me ) )

Sa sti ca legat de "jumatatile de masura" merge si inca merge foarte bine, inca nu am auzit de singurl toorent, cela mi bun, cel mai mirific si cel mai ...cel mai.. Sunt ele cateva si nu sunt jumatati sunt zecimi de masura dintr-o suta . So nu ne impiedica nimic sa tindem spre asa ceva.
    Un an.. 2 ani.. timpii sunt relativi...avem tot timpul din lume.

Multumesc pentru felicitari, nu inteleg de ce te-ai stricat.. nu e bine.. si nu inteleg mai ales de ce de ras ???(banuiesc doar ca te referi la bancurile din forum ?)

So, una peste alta.. apreciez interesul tau in a da un comment in topicul meu. Sper sa o faci si in continuare, constructiv si plin de intelepciune.

Mult noroc !
    Last edited by access; 02-14-2009 at 11:59 PM.

Acum mi-am facut si eu cont. Are o interfata placuta, asemanatoare cu cea de la SceneFZ, sper sa se dezvolte pe viitor.

Quote Originally Posted by broascamihai View Post
    Acum mi-am facut si eu cont. Are o interfata placuta, asemanatoare cu cea de la SceneFZ, sper sa se dezvolte pe viitor.
    Welcome !! Enjoy and seed

Extreme User serbanh's Avatar
    Blog Entries
    3

u-Torrents official TracKer ssNet :: Login
    The.Rocker.2008.PAL.RoSubbed.DVDR

Se poate sterge? E ESDVD. Multumesc.
    Last edited by serbanh; 02-15-2009 at 05:34 PM.
    E-Klasse Owner

Uber Mood johnake's Avatar
    Blog Entries
    4

Multe reclame (asezate foarte prost), interfata neprietenoasa, content (iar general ) iar la delacct.php arata cam asa:
    Bitte gebe Deinen Benutzernamen und Dein Passwort zur Bestätigung an, um Deinen noch nicht bestätigten Account zu entfernen.
    Wenn Dein Account bereits bestätigt wurde, kannst du diesen nicht löschen. Sende in diesem Fall eine PN an ein Teammitglied. Dieses wird Deinen Account dann deaktivieren.
    Inca nu e tradusa partea asta....
    I don't have any beliefs or allegiances. I don't believe in this country, I don't believe in religion, or a god, and I don't believe in all these man-made institutional ideas.

George Denis Patrick Carlin (May 12, 1937 – June 22, 2008)

Quote Originally Posted by johnake View Post
    Multe reclame (asezate foarte prost), interfata neprietenoasa, content (iar general ) iar la delacct.php arata cam asa:

Inca nu e tradusa partea asta....
    Dap, asa e. A fost foarte mult de tradus si inca mai sunt cateva portiuni unde inca nu am avut timp.
    Probabil ca postul tau v inchide gura celora care sustineau ca am furat sursa de la czone sau nush de unde !

Evident ca treptat vom termina de tradus tot, vom introduce si serie de pluginuri... carcateristici, etc. Stati cu oki pe noi si va ve-ti lamurii !!!

Interesant trackerul. De astea cateva zile de cand stau mi s-a parut chiar interesat avand in vedere ca nu prea am avut probleme cu nimic din el....nici download nici stabilitate.

Imi place mie cand unii sunt carcotasi si comenteaza distructiv nu constructiv...dar in fine, poate nu ma pricep...

Bafta baieti si tineti-o tot asa ca mergeti bine

uTorrents te premiaza.

Vino in comunitatea noastra si vei participa la multe concursuri cu premii materiale

In perioada Februarie - Aprilie 15 Organizam un concurs pentru paste. Cel mai atre banner de paste va fi premiat cu un stick de 4 GB si un cont de VIP permanent !

uTorrents.ro - Sursa ta de filme, muzica si jocuri

Quote Originally Posted by access View Post
    Dap, asa e. A fost foarte mult de tradus si inca mai sunt cateva portiuni unde inca nu am avut timp.
    Probabil ca postul tau v inchide gura celora care sustineau ca am furat sursa de la czone sau nush de unde !

Evident ca treptat vom termina de tradus tot, vom introduce si serie de pluginuri... carcateristici, etc. Stati cu oki pe noi si va ve-ti lamurii !!!
    Daca le traduci cum ai adaugat si comentariul asta mai bine lasa in limba lui naturala .

Quote Originally Posted by 2pac View Post
    Daca le traduci cum ai adaugat si comentariul asta mai bine lasa in limba lui naturala .
    Greselile gramaticale sunt intentionate, voite si dorite.